Okunması şart makaleler:

Tasavvuf ve Tarikatlardan Yeni Dünya Dinine: Bölüm 1 ve Bölüm 2
Komünizm, Kızıl Devrim, Sovyetler Birliği ve Şirketler
İnsan, Din ve Kuran
Bu da amme hizmeti: Okunması Gereken Kitaplar Listesi

Bir Başka Din: Tasavvuf kitabı çıktı; internet'ten sipariş etmek için kitapyurdu link'i.

YENİ: Youtube'daki hodor hodor konuşmalarım için buradan alalım.

16 Nisan 2011 Cumartesi

Katy Perry`nin E.T.`si Üzerine I

Rihanna, Madonna, Kanye West gibi şarkıcılar klip ve şarkılarında gayet mesajlar veriyolar zaten. Fakat bu E.T. kadar cesur bir klip görmemiştim. Tabi millet ehere katy perry uzaylıyı öpüyo laa ehelehereneney diye seyredeceği için bir sıkıntı doğmayacaktır. Doğsa şaşardım amına koyim.

Fakat bu E.T., Hem şarkı sözleri hem klibiyle resmen bir ayin, bir ritüel.

Ne ritüeli? Şeytan`a tapınma ve cinlerle iletişim kurma ritüeli. Şeytan`a inanıyorsanız, Şeytan`ın geçtiği tüm ilahi kitaplarda yer alan cinlere de inandığınızı varsayıyorum. Cinler başka boyutta yaşarlar. Onların da iyileri olabildiği gibi, Şeytan`ı tanrı kabul etmiş kötüleri de vardır. Bu Cinler ile İllüminati`nin belirli dönemlerde temasa geçebildiği, fakat bu teması kurabilmek için bazı ritüelleri yerine getirmeleri gerektiği aklınızda bulunsun.

Uzaylı teranesi ise bu arkadaşların Şeytan`ı ve cinleri yeni kamufle etme yöntemleri. Evren sonsuz ise eyvallah tabi ki yalnız değiliz fakat uçan daireye binen yeşil yaratıklar bizim dünyamızı ziyaret falan etmiyor arkadaşım, yok öyle bir şey.

Neden cinler insanlarla temasa geçiyorlar? Onların da Şeytan`ı tanrıları kabul edenleri olduğunu yineliyorum, yani bizim satanistlerle amaçları aynı.

Gelelim malum şarkıya.. Sözlerden başlayalım, oynatalım uğurcum... Yada dur uğur bi dk canım, başlamadan önce şunu belirteyim, sözlerinde gözüme çarpan en bariz kısımları seçtim. Bbana kalırsa bu şarkı baştan aşağı Masonik/Luciferian simgelerle dolu fakat ben en net şekilde anlatabileceğim kısımlarını seçecem. Şimdi devam uğurcum.

Klip: tinyurl.com

"You`re so hypnotising, could you be the devil?": Hipnoz edicisin, şeytan olabilir misin?

hypnotising`i bilerek hipnoz edici diye çevirdim. Lucifer`in en büyük öğretilerinden birisi nedir biliyor musunuz taşağını yediklerim? "insanları zihin kontrolü ve hipnoz etkisi altına alın." Medya ile bu zihin kontrolünü gayet iyi uyguluyorlar zaten şekil a`da gözüktüğü gibi. hipnoz`u da önemli kişiler üzerinde kullanırlar. Bill Clinton ve Natalie Portman`ın (yahudi) sürekli hipnoz altında kontrol edildiğine dair söylentiler vardı. "Sen şeytan olabilir misin?", bu lafı e.t.`ye diyor. e.t. lan, ii ti, uzaylı amına koyim, niye şeytan olsun? niye biliyo musun, "E.T.", "Uzaylı", "Alien" altında kamufle ettikleri şey şeytan. Bu lafı söylemekten hoşlanmam ama, bunu demiştim dimi?

"You`re from a whole other/another world, a different dimension, you open my eyes and i`m ready to go, lead me into the light": Başka bir dünyadan-öbür dünyadansın (!!?), başka bir boyuttansın (????????????), gözlerimi açıyorsun ve hazırım, ışığa yönlendir beni.

Bir kere madem bu E.T. böyle klipte de tasvir ettiğiniz üzere sinek gözlü, yeşil, kanlı canlı bi yaratık, o zaman neden başka bir boyuttan olsun? Gayet algılayabilirim uzaylıyı arkadaşım lan? Hayır, başka bir boyuttansın dediği tabi ki uzaylı değil. Çarpılana kadar yazacam galiba, cinler arkadaşım cinler. Başka bir boyuttan gelenler cinlerdir, uzaylılar değil.
"Gözlerimi açıyorsun." Bu yandaki gözü mü? "Işığa götür beni", ışık? İlluminate = Aydınlanma. Lan yoksa ışıktan kastı 75`lik ampulun ışığı değil de aydınlanmanın, İlluminati`nin ışığı olmasın?

"Fill me with your poison, wanna be your victim": Beni zehrinle doldur, kurbanın olmak istiyorum.


İlluminati üyeleri ruhlarını şeytan`a satarlar, tıpkı şarkıcılar gibi. tıpkı esprili bir dille şeytan`la anlaşma yaptığını söyleyen ve bunu söylediğinde konser ahalisini yeeaaahh ehelehey diye inleten Madonna, Kanye West gibi.

"Wanna feel your powers": Güçlerini hissetmek istiyorum.

Ne için satarlar ruhlarını? tabi ki güç için. para, ün, kadın için. Dünyevi zevkler için.

There is this transcendental, on another level: Bu aşkın (bu boyutu aşan, öteki boyutsal), başka bir kademe.

Cinler. Başka bir boyut. İletişim. Ritüel. Ayin. Tarzan Ceyn. Ceyn Tarzan. Cizzızııııtııtııııtttttt.

Şimdi gelelim klibe.

Canını yediklerim, paranoyak olduğumu mu düşünüyorsunuz? 3:50`ye getirin klibi. Katy ablanın uzaylıyı öpüp diriltişi esnasında giren çiftleşen hayvan görüntüleri, kanye west`in "alien sex" diye back vokal yapışı, öpüşü sırasında dev bir patlama olurmuşcasına güneş ışığının heryere hükmetmesi... Tesadüfi mi bunlar? Bu bildiğin ayin ulan.

Katy ve uzaylı diye tabir ettikleri varlık diriltikten sonra nereye doğru gidiyorlar?

Işığa.

Veya Güneş`e.

Hangi Güneş`e biliyor musunuz? Şeytan`a hizmet eden firavunların taptığı güneş tanrısı Horus`un güneşine.

Benden bu kadar, klip hakkındaki analizim bitmiştir. Bu arada Kanye West`in de kankası Jay-Z ile İlluminati`nin favori çocukları olduğunu unutmayın sakın.
Jay-Z ve Kanye West

Jay-Z
Yine Kanye West
Ayin tadında geçen bir Kanye West konseri
 
Ve son olarak, böyle aslında biraz dikkatli bakılınca bariz olduğu anlaşılacak mesajları neden veriyorlar? Üstelik kliplerde, konserlerde ve şarkılarda? Neden?

Daha önce Deccal`in gelişi için dünyayı uygun enerjiyle doldurmaya çalıştıklarından bahsetmiştim. Yine cinlerle temas için bazı ritüelleri yerine getirmeleri gerekiyor. Onların bir parçası olabilir hepsi. Veya artık biz burdayız demek istiyor da olabilirler. Bilemiyorum.

Fakat tek şey biliyorum, tesadüf diye bir şey yok. Çıkarın bunu aklınızdan.

Bu entry`nin baştan aşağı tesadüflerle ve paranoyak saçmalıklarla dolu olduğunu düşünüyorsanız yine de saygı duyarım fakat böyle bir tesadüfler zincirinin oluşma olasılığı, 1 saattir burda yazı yazan bendenizin birazdan tuvalete bırakacağı bokun Eyfel Kulesi şeklinde olma olasılığıyla eşittir.

Saygılar ve sevgiler.

Özet: İçmem suyundan içmem oyy.

Edit: Abartmışım lan çok uzun olmuş ama okuyun lan.
Edit2: Kanye West`in bazı itiraflarından oluşan bir youtube videosu, güzel bi video seyredin. tinyurl.com
Edit3: Bokum yerebatan sarnıcı gibi çıktı.

61 yorum:

 1. Katy Perrynin facebook sayfasına göz atarsan hayranlarından kendilerini onun klipte boyadığı gibi boyamasını ve resimlerini çekip paylaşmasını istiyordu.Millet mal mal boyamaya başladı kendini ve sayısız resim attılar.Amına koyayım bu mesajlar ne zaman sıklaşsa olaylara yaklaşılıyor demek.11 eylül olayı olmadan bir sürü mesaj verilmişti.Şarkıyı da öyle yapıyorlar ki tempo tutuyorsun ayağınla amına koyım bunlar illumunati diyip kapatıyorum.
  Ama ritim güzel taşağım yeaa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. lan şarkı harbiden güzel bi türlü kopamıyorum çünkü daha yeni duydum, bilinçaltıma bi şey yerleşmesin şarkının açık olduğu sekmeyi değil de michael'in blogunu açık tutuyorum.

   Sil
 2. ayakta sikiyorlar bizi desene şu işe tesadüflere bende inanmam ama ibneler yapıyor be jabulani

  YanıtlaSil
 3. http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM
  4.04'de göz işareti görülüyor.

  YanıtlaSil
 4. oha lan gördüm 4.04 de çıkan ışık göz şeklinde ayakta s*kiliyoruz aq

  YanıtlaSil
 5. Haci guzel yaziyosun da enerji seytan falan bos geliyo ya

  YanıtlaSil
 6. sikko senle dean ve sam olabilir tüm katy perryleri ve bilimum illuminatiyi haklayabiliriz. supernatural s06e18'de işaretini bekliyorum.araba hazır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ya amına koyım kahkaha attırdın :D

   Sil
  2. Çok uzun yıllardar supernatural takipçisiyimdir dayı ağlattın beni :D Ayrıca diziyi baştan sonra bu kafayla izlemeni tavsiye ederim

   Sil
 7. Ya işaretler süper ama en sonda bir işaret var ki akla zarar. Katy şeytanı dirilttikten sonra bacakları keçi bacağına dönüşüyor. Bu keçi olayının şeytanla bir alakası var diye hatırlıyorum ancak neydi tam hatırlamıyorum. Şeytan keçi kafasıyla tasvir ediliyor ona benzediği söyleniyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu blog'daki herkes en az michael kadar mantıklı düşünüyor ;)

   Sil
  2. Sanırım şundan bahsediyorsun:

   http://www.williamstout.com/news/journal/wp-content/uploads/2014/01/SatanGoat.jpg

   Sil
 8. Neyse zaten 2. bölümde açıklamışsın. Ne göz var birader bir hava bırakmadın bizde.

  YanıtlaSil
 9. buralara da cevap versene amk sikkosu

  YanıtlaSil
 10. olum 1:45 demi ne ole bısı nese alnındakı turuncu sey yok olurken camı seklı olusuyo bıldıgın camı ama kubbe mınare falan herseyıyle ve asagıya dogru yok ouyo bunu kımse farketmemıs gordugum kadarıyla dınlerın yok edılmesı yenı dunya duzenı falans

  YanıtlaSil
 11. Ayrıca Kenya West'in başlangıçta geldiği o yuvarlak makinamsı alet, gözü temsil etmiyormu yeeaa? Dikkatlice bir bakarsak..

  YanıtlaSil
 12. Hay amk mp3 çalarda şarkı kalmıyacak :) Süpersin panpası devamını bekliyoruz

  YanıtlaSil
 13. sikkomsun, adamımsın.

  YanıtlaSil
 14. amk bloguna girene kadar kadını pek severdim valla hiç dinlemezdim ama severdim şu an dünyayı masonlardan, yahudilerden temizleme planları kuruyorum naptın lan bana. şimdi yazılarda konuyla alakasızda ordan burdan anlamı güçlendirmek için yaptığın alıntılardan baya okumuş etmiş olduğun hissine de kapıldım napak inanak mı yani panpa :) bende fizik okuyunca hafiften ateist oluyodum kafamı karıştırdın şimdi ibis(bildiğin ibiş arada unutulmuş L harfi falan yok)

  YanıtlaSil
 15. kadın şarkıcı ilgi çekmeye çalışmış aşkını değişik anlatmış, ölçüsünü tutturmuş müziğini yapmış, güzel güzel yazmış, sen neler diyon amına koyim. hee enerjiyi topluyolar gelcekler gelsinler amına koyim nolcak, sana mı dert bana mı dert. dinci misin dicem olmucak, göt korkusu mu sardı lüsfır gelcek diye. biraz akıllı olun da çalışın amına koyim bloglardan ilgi çekmeye çalışcağnıza. git test mest çöz.

  YanıtlaSil
 16. şarkının başında where is the wonderfull word diyor sanırım.. o değilde benim aklıma takılan gittigidiyor.com un logosu :/

  YanıtlaSil
 17. http://urun.gittigidiyor.com/Tilsim-i-ANKA-madalyonu_W0QQidZZ41632625#aciklama

  YanıtlaSil
 18. bi de bizim hande yener'in uzaylı klibine bakın amk tarkanın ahtapotu gibi...

  ehehe şaka bi yana çok akıcı yazıyosun sikko kalkamıyorum blogun başından

  YanıtlaSil
 19. amk robotun üstünde kare var sanki üçgen piçler üçgen bide parlıyo sanki böyleee bilgi burda saklı gibisinden amk dokansan alcan bilgiyi hani dimi amk...(ilk partı okudum diğerlerinde belrtiyosn bilmiyorm pampa ama dayanamadım yazdım bide durma amk devam çok iyisin biliyon işi bide kaç seneni aldı bunca bilgiyi edinmen amk?)

  YanıtlaSil
 20. şarkının youtube başlığına gel: Katy Perry - ET (feat. Kanye West) ft. Kanye West

  YanıtlaSil
 21. şarkının tum sozlerını okuyucuna biraz farklı algılıyosun ama dedıklerını dusununce olabilir amk

  for you i'll risk it all diye bir sozude var

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. for you i'll risk it all = senin için her şeyi riske edeceğiz

   Sil
 22. michael sikkofield: ömer çelakıl'ın saçını düzgün tarayabileni.

  bundan sonra budur benim için sikkofield.

  amına koyim senin. ottan boktan mana çıkarmaya başladın. klip lan bu. tabii ki göz de olur eşşek siki de olur. altta da iyice gaza gelmiş ortaokullu piçler. yok camii varmış alnında, arkadan göz geçiyormuş, çaprazdan köpek koşuyormuş.

  hacılar tabii eğlenceli bir şey bu yapılan. klipleri filmleri izleyip bunların altında mesaj aramak çok keyifli. ama eşşeğin amının da bir kapasitesi var. iyice bebek muhabbetine döndürdünüz işi. bu kadar korkusuz olan illüminati neden ufak ufak sembollerin arkasına gizlensin? madem dünyayı yönetiyorlar, ellerinde tuttuğu çarkıcıya ''çık lan söyle ben şeytana tapıyorum diye, demezsen toynağını sikeriz senin'' derler. kimden korkacaklar amına koyim.

  ben size küçük ibo'nun ''analar babalar sizde nasıl vicdan var?'' klibinde 80 tane illüminati amblemi bulurum. maksat ömer çalakıl'lıksa kralını da yaparız icabında.

  yazılarının hepsini okudum heralde. zaten inci'den (artık avare.be'den) sevdiğim bir kardeşim olduğundan ilgimi çekti. e konular da tam benim sevdiğim türden. dil de akıcı. arada ekşici ibnelere geçirmek zaten standart. zevkle okudum. biraz müslüman muhabbetini abartıyorsun arada. ama şakirt olmadığını bildiğimden içim rahat. yazdıklarının çoğuna katılmıyorum. yine de arada güzel tespitler var. (hepsi yalan yanlış olsa ne olacak lan? sikko kardeşim ilkokul anılarını yazsa okurum). yine de götün kalkmasın, çok sikim fikirler de var yazılarda.

  neyse amına koyim. en büyük derdi facebook'tan arkadaşının arkadaşı olan güzel karının fotoğraflarına bakmak isterken, privacy ayarları sebebiyle eli sikinde kalan gençlerimizi bir nebze olsun uyandırıyorsun.

  YanıtlaSil
 23. ALPER TEYZEEEE GÖZÜNÜ AÇ SENDE ÇOK havada uçuyon takmışın at gözlüğünü öle bakıon adamlar tabanı atıo göz alıştırıo kolay deil yane birden dünyayı küt die deqiştirmek ibonun klbinde nerde bulcan illimunati zıkkımını söle hele bi kere araştırmaya başladın mı ip söküğü gibi gelio gerisi daha önce bilgi verildimi bilmiyorum ki ztn biliosunuzdr bunların kökeni taa firavun emmiden gelio ztn kimse istemio müslümanları herkes bize azınlık gibi bakıo bütün savaşlar müslüman ülkelerde oluo ezilioz yıkılıoz ülkemizde olan doğal kaynakları kullanamıoz neden bunlar bi düşün yani klip şu bu die geçmein arkadaşında dedii gibi bu kadar şey tesadüf olamaz

  müslüman muhabbetinide abartın bence ztn müslüman olarak hangimiz yasıoruz ki avrupada kim ne yapıosa avrupalılaşma adına bizde yapıorz bi face muhabbetidir gidio ne lan dünyadan koptuk arkadaşlık yasam hersey sanal yani havada yok boş muhabbet ömrümüzün yarısını şu zıkkım başında gecirioz. insanlar artık beynini kullanmıo hazıra alışmış yani bu konuyla ne ilgisi var dieceksiniz ben çok arastırdım biliorum ama bilgilerimin burda küfürlere uqrmasını istemediqim için yazmıorum allah yardımcmız olsun dünyanın sonu gelio...

  nasıl çıkcak bunlar bilmiorum ama yakındır yani belki hepsi bi komploda olabiliri ama emin değilim çokta kaptırmayın kendinizi kuranda bu olayın nasıl biteceği yazıo zatn içiniz rahat olsun iman olduğu sürece tabi.....!

  YanıtlaSil
 24. benim bildiğim bütün şeytan resimlerinde, şeytanın bacakları keçi-ceylan ayağı gibi bişey- dikkatimi çekti bu klipte de 4:33 te katy perry nin ayakları o şekil ilgincime gitti paylaşmak istedim.

  YanıtlaSil
 25. Bunlar böyle sembollerle, işaretlerle insanları etkilemeye çalışıyorlar ya. Hani amaçları Deccal'i çağırmak. Bir konserde mesela binlerce insan eliyle üçgen şekli yapıyor, hep bir ağızdan "Ruhumu şeytana sattım, zehrini ver bana, kurbanın yap beni" falan diye çığırıyor. Bunlar hep deccalin/cinin...neyse gelmesi için bir enerji, bir altyapı oluşturuyor ya.

  Şuraya varacağım. Biz ne kadar naif, ne kadar ince düşünceli bir toplumuz lan. "cin" kelimesini telaffuz etmeyiz mesela, onun adını ağzımıza almayız, "üç harfliler" deriz ki çağırmayalım onları, o enerjiyi oluşturmayalım.

  Bu "enerji" kelimesi de ayağa düştü gerçi ama var bunun gerçekliği diye düşünüyorum. Bunla ilgili ayet de var galiba, ya da hadis. Allah'ın konuşulduğu ortamlara melekler gelir, gibi birşey.

  Böyle dağınık dağınık bir şeyler geldi aklıma, paylaşayım dedim ben de. Sen de daha çok paylaş arkadaşım, okuyom ben yaa.

  YanıtlaSil
 26. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 27. herkes biliyor,bilen susuyor nereye kadar....

  YanıtlaSil
 28. Ya o değil de bu seksli meksli mason buluşmalarına Katy Perry de gidiyosa ben mason olurum arkadaş

  YanıtlaSil
 29. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cosmos da illuminati , neymiş galaksiler gözdeki genlerin resmi gibiymiş

   Sil
 30. şeytana hizmet edenlere yazıklar olsun

  YanıtlaSil
 31. Ayrıca klibin sonunda ketty mitolojik şeytani bir yaratık olan pan'a dönüşüyor. Belden aşağısı keçi ve belden yukarısı insan. Pan resimde aklıma pancarın dansı kitabı geldi, parfümün dansı olarak Türkçeye çevrilmiş. Güzeldir o kitap. Okuyun

  YanıtlaSil
 32. Cemre benim bi sorum olacaktı. Buraya yazıyorum illmunati yazısıyla bi alakası yok. Hep aklımdaydı.

  Şimdi diyorlar ya müslüman olmak için eşhedü enlâ...getireceksin deniyor ya hani hz.Muhammed öncesinde de birsürü peygamber geldi. O peygamberlerin topluluğu getirmiş midir? Ya da onlarda getirip sonuna misal Musa Allah elçisi falan mı demişlerdir? Umarım saçmalamamışımdır. Çok uzun oldu bu cümle xD

  YanıtlaSil
 33. DİKKAT! DİKKAT!! DİKKAT!!! 2017/2018 BÖLÜMLERİ İÇİN ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ ŞİMDİ GEÇERLİDİR. Zenginlik istersiniz, iktidar ister hayatınızda ünlü olmak istiyorsanız, bu, Illuminati Kardeşler Vakfı'na katılmanız, aşağıdaki bilgi notu ile bize geri dönmeniz için bir fırsattır. Ad Soyad_________________

   Country______________________

  Menşei durumu _________________

  Doğum tarihi_____________________

  Seks_________________________________

  Adres______________________________

  Telefon_________________________________

  Email_________________________________


   TAHMİNLER önceden! Bugün çevrimiçi ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ'ne katılın ve dünyadaki konumunuza bakılmaksızın tüm arzularınızı kabul edin. Bugün bize katılın ve anlık toplam> 100,000 ABD Doları ile ödüllendirileceksiniz. Yeni bir üye olarak maaş olarak aylık üç bin beş yüz ABD Doları ($ 3,500) verileceğini unutmayın. Toplumda ne kadar büyürseniz maaşınız o kadar büyük olur. Katılmak için bugün bize ulaşın. lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun ve e-posta yoluyla bize iletin veya aşağıdaki telefon numaralarını arayın. İLETİŞİM AJANSI ABD'DE AÇIK. TELEFON: +2349054872959 WHATAPP: +2349054872959 veya E-posta ::: bize franklinilluminatitemple7@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  Konuşma oturumu sona erdi
  Bir mesaj yazın ...

  YanıtlaSil
 34. Welcome to the brotherhood of Illuminati>> call Dr Andrew on +2348137294527 or email us on Illuminatibbotherhood30@gmail.com, join the Illuminati to get rich and fame, Are you a politician, business man/woman,musical artiste, student, footballer or whatever occupation you do, and you want to be rich, powerful and famous in life. join the illuminati today to achive all your dreams
  BENEFIT GIVEN TO A NEW MEMBER WHO JOIN THE ILLUMINATI
  A cash reward of $120,000 U.S Dollar, a new sleek dream car valued at $300,000 U.S Dollar, a dream house bought in the country of your own choice, one month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.one year golf membership package a v.i.p treatment in all airports in the world a total lifestyle change, access to bohemian grove monthly payment of $1,000,000 U.S Dollar into your bank account every month as a member,one month booked appointment with top 5 world leaders and top 5 celebrities in the world>> join Illuminati your financial difficulties are brought to an end. Illuminati support you both financially and materially to ensure you live a comfortable life.

  YanıtlaSil
 35. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 36. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 37. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 38. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 39. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 40. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 41. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 42. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 43. Illuminati'nin kardeşliğine hoş geldiniz >> Dr Andrew'i +2348137294527 numaralı telefondan arayın veya Illuminatibbotherhood30@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin, zengin ve şöhret almak için İlluminati'ye katılın, Bir politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrenci, futbolcu mu yoksa Ne iş yaparsanız yapın, ve yaşamda zengin, güçlü ve ünlü olmak istersiniz. tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için bugün illuminati'ye katılın
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ BİR ÜYE GETİRİLEN FAYDA
  120.000 ABD Doları değerinde nakit ödül, 300.000 ABD Doları değerinde yeni bir rüya filmi, kendi ülkenizde bir rüya evi satın aldı, hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tam ödeme). Bir yıl golf üyelik paketi Dünyadaki tüm havalimanlarında vip muamelesi, toplam yaşam tarzı değişikliği, her ay banka hesabınıza 1.000.000 ABD Doları tutarında bohem korulu aylık ödemeye erişim, dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile bir aylık randevu al> > İlluminati'ye katılarak maddi sıkıntılarınız sona erdirilir. Illuminati, rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizi hem maddi hem de maddi olarak destekliyor.

  YanıtlaSil
 44. BÜYÜK BROTHERHOOD'A HOŞGELDİNİZ.
  Sizleri dünyada zengin ve ünlü yapacak ve kontrol etme gücüne sahip olacak bir kardeşlik olarak Illuminati'ye üye olmak ister misiniz?

  Dünyadaki yüksek yerdeki insanlar. Siz bir iş adamı ya da kadınım, sanatçı, politik, müzisyen, öğrenci olmak ister misiniz?

  zengin, ünlü, hayatta güçlü, bugün Illuminati kardeşlik tarikatına katılın ve anında zengin toplamı elde edin. Haftada 2 milyon dolar,

  ve özgür bir ev. Bu dünyada yaşamayı seçtiğin herhangi bir yer ve ayrıca aylık 2.000.000 ABD doları alıyor.

   2348167205598 VEYA BİLGİ illuminatiworldwilde08@gmail.com
  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. Başladıktan sonra 00USD, 1.000.000 $ değerinde bir Nakit ödülü.
  2. 33.000 USD değerinde Yeni Bir Şık Rüya ARABASI
  3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi
  4. Hayalinizdeki turistik yere bir Aylık tatil (tamamen ücretli).
  5.Bir yıllık Golf Üyelik paketi
  6.Dünyadaki Tüm Havaalanlarında V.I.P Tedavisi
  7.Toplam Yaşam tarzı değişikliği
  8. Bohemian Grove'a giriş.
  9.Bir aylık üye olarak her ay banka hesabınıza 1.000.000,00 USD tutarında ödeme yapılması
  10.On Ay rezervasyonu. Dünyadaki En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü
  Büyük kardeşlik illuminati’de bize katılmak isterseniz, Dr. Daniel 2348167205598

  illuminatiworldwilde08@gmail.com
  aşağıdakileri de doldurunuz
  ADI ....................
  KIN SONRASI ...................
  ADRES.................
  MEDENİ HAL.............
  ÜLKE .........
  BELİRTMEK, BİLDİRMEK..................
  MESLEK................
  MOBİL HATTI ............

  YanıtlaSil
 45. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 46. ILLUMINATI PARA VE GÜÇ BÜYÜK TEMPLERİNİN KURULMASI PROSEDÜRÜ, AŞKIN BUGÜN YERİNE BÜYÜK ILLUMINATI BROTHERHOOD'una KATILIN
  (Greastestilluminati4@gmail.com)

  Bir erkek veya bir iş kadını, bir politikacı, bir müzisyen, bir öğrenci misiniz, zengin, ünlü, yaşamda güçlü olmak ister misiniz? Illuminati'ye katılın
  Kardeşlik bugün ibadet eder ve anında zengin toplamını alır. Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. bu dünyada yaşamayı seçtiğiniz ve aylık geliriniz olarak 350.000 dolar alan herhangi bir yer.

  ILLUMİNATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE SUNULAN FAYDALAR.
  1. 120.000 USD tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 $ 'a yeni bir Şık Dream arabası
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyanın en iyi 5'inden oluşan rezerve bir randevu.
  Liderler ve dünyadaki en iyi 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız arayın
  ajan şimdi +1505 309 5744 ya da onun içinde
  +1 505 309 5744 veya bize bununla bir e-posta gönderebilirsiniz,
  Hemen çevrimiçi bir başlangıç ​​için (greastestilluminati4@gmail.com).

  YanıtlaSil
 47. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home. any where you choose to live in this world and also get 20,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $800,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $500,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $2500,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us now with this number or whatsapp me (+2348083325148 }OR Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  YanıtlaSil
 48. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home. any where you choose to live in this world and also get 20,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $800,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $500,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $2500,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us now with this number or whatsapp me (+2348083325148 }OR Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  YanıtlaSil
 49. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home. any where you choose to live in this world and also get 20,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $800,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $500,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $2500,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us now with this number or whatsapp me (+2348083325148 }OR Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  YanıtlaSil
 50. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 51. Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek.

  AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR.
  1. Ödül nakit $ 550,000.
  2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

  YanıtlaSil

Bu blog'a yapılan her yorum, o yorumun sahibini bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.

3. şahsa hakaret olmadığı müddetçe asla yorum silmem. "Bu yorum yazar tarafından silindi" ibaresi, eğer o yorumu yazan kişi kendi yorumunu sildiyse çıkar.