Okunması şart makaleler:

Tasavvuf ve Tarikatlardan Yeni Dünya Dinine: Bölüm 1 ve Bölüm 2
Komünizm, Kızıl Devrim, Sovyetler Birliği ve Şirketler
İnsan, Din ve Kuran
Bu da amme hizmeti: Okunması Gereken Kitaplar Listesi

Bir Başka Din: Tasavvuf kitabı çıktı; internet'ten sipariş etmek için kitapyurdu link'i.

YENİ: Youtube'daki hodor hodor konuşmalarım için buradan alalım.

25 Kasım 2012 Pazar

Rothschild Hanedanlığı, Filistin ve Yeni Dünya Düzeni

Selam kaynatasız.

Dünyadaki savaşların sebeplerini anlamak ve bu savaşların nereye varacağını öngörebilmek için, bu savaşları başlatanların "neyi amaçladıklarını" ve "neye inandıklarını" bilmek gerekir. O sebeple bu yazıda konunun epey derinine ineceğiz, biraz sert olacak ama vakit ayırıp okursanız ne ala.

Komployu gizlemenin en iyi yolu, onu ayağa düşürmek ve insanlara saçma bir şekilde anlatmaktır.

Eğer komployu tamamen gizlemeye yeltenirseniz, en ufak bir bilgi sızıntısında büyük darbe alırsınız.

Fakat komplonuzu, insanlara "inandırıcı olmayacak" bir şekilde sunarsanız, işte o zaman istediğiniz gibi at koşturabilirsiniz.

Adını "Illuminati" koyduğumuz oluşumun stratejisi de budur aslında. İsim vermeyeyim, kimileri bunu kasten yapıyor, yine isim vermeyeyim fakat kimileri de kendi gerizekâlılıklarından buna alet oluyorlar. Örneğin sübliminal mesajlar oldukça ciddi bir konudur ve bu yazıda değil fakat bir sonraki yazıda o konuyu daha bir deşmeyi düşünüyorum. Bilinçaltı mesajları gibi ciddi bir konuyu bile hâlen "safsata" olarak gören insanlar var. Fakat bilgi sahibi olmadan önyargı sahibi olan bu kesim bilmez ki, reklamlarda sübliminal mesajlar kullanmak hukuken yasaktır -yine de bu kural sıklıkla ihlal edilir-. Şimdi sorarım size, safsata olan bir şey için neden hukuki önlem alınsın? İşte eğer siz sübliminal mesajları denyo dinci tayfa gibi "Çocuklara yıllarca susam sokağı seyrettirdiler, şimdi her yerde simit sarayları kuruldu" veya "Coca Cola'yı tersten okuyunca 'no Muhammed no Allah' yazıyürmüş" şeklinde insanlara sunarsanız haliyle bu ciddi konu gayriciddi bir hâle gelir ve insanların gözünde inandırıcılığını yitirir. Neyse, dediğim gibi bu bir sonraki yazının konusu olacak. Bu yazıda daha çok siyonizm ve Rothschild üzerinde duracağım, fakat daha sonra konuyu genişleteceğim gadasını aldıklarım. İlk başlarda biraz tarihi olaylar üzerinde duracağım, okurken belki sıkılabilirsiniz fakat sonra konu biraz renklenecek. Gerçi anlatacağım şeyler pek de hoş şeyler değil, bunlar için "renkli" ifadesini kullanmak da garibime gitti fakat maalesef ki insanlara ne anlattığından çok, onu nasıl anlattığın önemlidir bu anasını siktiğimin dünyasında.

Vatikan'ın en bilindik 2 gizli yapılanması vardır, "bilindik" ve "gizli" kelimelerinin yanyana kullanılması belki ironik gelebilir size, "gizli olan bir şey hakkında nasıl bu kadar bilgi sahibi olabiliyoruz?" şeklinde düşünebilirsiniz. Fakat bu yapılanmalar hakkında sadece yüzeysel bilgilere sahibiz ve gizliliklerini korumalarını sağlayan yegâne unsur ise yukarıda belirttiğim üzere bilgi dezenformasyonudur. Vatikan'a ait olan bu 2 gizli yapılanmadan biri Malta Şövalyeleri, ikincisi ise Opus Dei'dir. Bu yazıda Vatikan'dan da bahsetmeyeceğim, bunları anlatmamın tek sebebi şudur; benim bu blog'da "Illuminati" diye tabir ettiğim oluşum, Malta Şovalyeleri veya Opus Dei gibi kısıtlı bir gizli örgütten ziyade, siyonist zihniyettir. Yalnızca kişileri değil, aynı zamanda fikirleri sembolize eder Illuminati. Yani bugüne kadar yüzeysel bir şekilde "emperyalizm", "siyonizm" denilen şeye biz Illuminati demiş olduk.

İşte bu tek dünya devleti, tek merkez bankası kurma hayali taşıyan ve insanları köleleştirme amacında olan zihniyetin baş aktörleri Rothschild ailesidir.

Siyonizm sadece Rothschild'den ibaret değildir. Eğer Rothschild ailesinin bütün üyeleri bir gün topluca suikaste uğrasa, onların yerini dolduracak başka aktörler çıkacaktır, zira "siyonizm" bir felsefedir ve bu felsefeyi takip eden kişiler tarafından ekonomik yollarla köleleştirilen bir dünya vardır.

Burada anlatacaklarımın en büyük delili ne kitaplar, ne gazeteler, ne de herhangi elle tutulur başka bir materyaldir.

Burada anlatacaklarımın en büyük delili, yakın tarihte yaşananlar ve bugün yaşanmakta olanlardır.

Girizgâhı yaptım, başlıyorum kaynatasız.

Rothschild hanedanlığının hikâyesi 1812'de ölen Mayer Amschel Rothschild ile başlar. M. A. Rothschild, öldüğünde dünyadaki sayılı servetlerden birini bırakmıştır ardında, fakat bu serveti asla oğulları arasında bölüştürmemiş ve dağıtmamıştır. Tüm servetin, kendisinden çok sonraki nesillerde bile tek bir çatı altından yönetilmesini ve bu sebeple ailenin ve servetin "en büyük oğul tarafından yönetilmesini" vasiyet etmiştir. Bu en büyük oğul tarafından yönetilme vasiyeti bazı durumlarda ihlal edilmiştir, örneğin M. A. Rothschild ölünce aile liderliğini en büyük oğlu olmayan fakat ticari dehası ile tüm ailenin onayını alan Nathan Rothschild üstlenmiştir.

Peki bu para M. A. Rothschild'e nereden geldi, nasıl böyle büyük bir servet bırakabildi? Coğrafi olarak bugünün Almanya'sında yer alan Hesse Cassel'in prensinin şahsi bankeri olan M.A. Rothschild, en büyük vurgunu bu genç prensi dolandırarak yapar. Malumunuz ABD'nin kuruluş tarihi 1776'dır ve bu yıla kadar ABD, İngiltere'ye karşı bir bağımsızlık mücadelesi vermiştir. Hesse Cassel prensinin babası bu savaşta İngiltere'ye asker kiralar ve bunun karşılığında İngiltere'den epey bir miktar para alır. Kavak Yelleri dizisi tadında olan bu dolandırıcılık hikâyesini çok detayına inerek anlatmayacağım, fakat bilmeniz gereken kadarını söyleyeyim: Prens, babasını dolandırarak -tahmini- 3 milyon doları kendi cebine indirir, ardından bu parayı en güvendiği insan olan M.A. Rothschild'e emanet eder, M.A. Rothschild ise prensin o zamanki zor durumundan istifade ederek bu parayı kendi zimmetine geçirir.

Yani senin anlayacağın kaynatasız, bugün dünyanın en zengin ailesi olan Rothschild hanedanlığının ilk büyük sermayesi, 2 kez el değiştirilen bir dolandırıcılık öyküsüne uzanır.

Bilirsiniz ben böyle biyografik detaylara pek değinmem, akademisyen miyim amına koyim? Bunları anlatmamın esas sebebi şuydu; Rothschild ailesinin o tarihten günümüze kadarki "servet edinme" yöntemi hiç değişmemiş, sadece update edilmiştir. Mantık daima aynıdır ve bu mantık spekülasyon yaratma, kriz oluşturma, savaş başlatma, astronomik faizler ile borçlandırma gibi ahlaksız temeller üzerine kuruludur. Rothschild ailesinin bu "hesaplanamaz" miktardaki serveti, hep buna benzer entrikalar ve savaşlardan beslenmiştir. (In devastation, there is opportunity = Yıkımda fırsat vardır)

M. A. Rothschild, edindiği servet ile Avrupa'nın 5 büyük şehrinde şubeler açar ve bu şubelerin başına oğullarını atar. Çok gerekli değil ama söyleyeyim, bu şehirler Napoli, Frankfurt, Viyana, Paris ve Londra'dır. En önemli olan şehri kasıtlı olarak sona bıraktım ki aklınızda daha bir yer edinsin.

Zira baba M. A. Rothschild, oğlu Nathan Rothschild'i Londra'ya tayin eder. Nathan, en az babası Mayer kadar deha bir bankerdir. Şimdi lütfen buradan sonrasını dikkâtle okuyun.

İngiltere-Prusya ittifakı ile Fransa arasında gerçekleşen Waterloo savaşının sonlarına doğru, İngiliz-Alman ittifakının Fransızları yeneceği neredeyse kesin bir hâl alır. Ki zaten bu savaşın sonucunda Napolyon önderliğindeki Fransızlar bozguna uğramıştır. Nathan o dönem sadece yahudilere tanınan ayrıcalıklar sayesinde bu savaşa gözlemci olarak katılmış ve savaşı İngilizlerin kazanacağını anlar anlamaz Londra'ya doğru yol almıştır.

Peki neden?

Borsa, Rothschild tarafından kurulmuş bir piyasadır.

Küçük oğul Nathan Rothschild, Londra Borsası'na girerek Waterloo Savaşı'nı İngiltere'nin kaybettiği söylentisini yayar. Tabi ki Rothschild ailesinin bir üyesi, yeterince güvenilir bir kaynaktır dönemin piyasası için. Gerçi hâlâ öyle ya neyse ehehe.

Bunun üzerine Londra Borsası'nda hisse sahibi olan herkes, olabildiğince ucuz fiyatlarla hisselerini satmış, elinden çıkarmıştır. Peki bu çok ucuzdan satılan hisseleri, doğal olarak satın alan da birilerinin olması gerekir değil mi? Kimdir bu hisseleri ucuzdan satın alan şahıs?

Tabi ki Nathan Rothschild.

Radyo, telefon, telgraf gibi haberleşme mekanizmalarının henüz olmadığı o günlerde İngilizler, Nathan'ın hisselerin çoğunu toplamasına yetecek bir süre boyunca savaşı kaybettiklerine inanmıştır. Ardından Waterloo Harbi'ni İngiltere'nin kazandığı ortaya çıkar ve iki gün önce "aman zarar etmeyelim" diye adeta çöp fiyatına satılan hisseler aşırı oranda değer kazanır. Bu hisselerin sahibi ise çoktan Nathan Rothschild olmuştur. 

Sonuç olarak Nathan Rothschild, Avrupa'nın her yerine yayılmış olan ailesinin toplam servetini, sadece İngiltere üzerinden "binlerce" kez katlamıştır.

Bu aile sadece bu spekülasyon ile değil, öte yandan sahip oldukları sermaye sayesinde savaşa giren ülkelere kredi vererek de servetine servet katmıştır. Kredi vermek, tefeciliğin kanuna ve kitaba uydurulmuş halinden başka bir şey değildir. Yani bir insana kredi vermek; "ben sana para vereceğim, fakat bunu faiziyle senden geri alırım, aksi takdirde boklu bezlerini yıkayan annene bile el koyma hakkına sahip olurum" demektir. Bunu bir insana değil de İngiltere, ABD veya Türkiye gibi bir ülkeye kredi vermek olarak değerlendirirseniz elde edeceğiniz kârı varın siz düşünün. Günümüzde işleyen "borçlandırma" sistemi de aynen bu şekilde işler. Ödediğiniz borç, ilk başta aldığınızdan borçtan daima fazladır, zira işin içine faizler girer. Bu kredi tanımım yüzünden topa tutulabilirim, fakat bankacılık "kitabına uydurulmuş haksız kazanç yöntemi"nden başka bir şey değildir. Bu sistemin kurucularının ve önderlerinin başında da son 200 yıldır Rothschild vardır.

Neredeyse 200 yıldır ödediğimiz her faizde, aldığımız hemen hemen her üründe, Rothschild ailesinin cebine katkı sağlarız.

Rockefeller, Morgan, Warburg aileleri, Rothschild'in yan kollarından sadece birkaçını oluşturur. Rockefeller ailesini finanse eden ve piyasaya sürenler, Rothschild ailesinden başkası değildir.

Günümüzde ABD merkez bankası (Federal Rezerv), başını Rothschild'lerin çektiği yahudi ve siyonist bankerler tarafından yönetilir. Yani ABD'nin merkez bankası, kişilere ait özel bir kuruluştur. İngiliz Merkez Bankası yani Bank of England da yine Rothschild'ler tarafından uzun süre yönetilmiştir. Alman Merkez Bankası da önemli oranda Rothschild'e aittir zira 1. ve 2. Dünya Savaşı'nda Almanya'ya verdikleri kredilerin Almanya tarafından karşılanamamasının bedeli, Alman Merkez Bankası'na el koymaları olmuştur.

Şu göstereceğim rakamlar 2007'ye aittir:


Rank Order
RankCountryExternal debt
($)
1United States12,250,000,000,000
2United Kingdom10,450,000,000,000
3Germany4,489,000,000,000


Dünyada en fazla dış borcu olan 3 ülke sırasıyla ABD, İngiltere ve Almanya'dır. Bu ülkeler, dünyadaki ekonomik bağımsızlıktan en uzak ülkelerdir. Tabi ABD ve İngiltere'nin son 12 yıldır Körfez Savaşı'na, Afganistan ve Irak savaşlarına yağdırdıkları paralar da bunda etkilidir. Sonuç olarak sırf bu 3 devletin toplam dış borcu, 27 trilyon dolardan fazladır. 27 trilyon dolar diyorum bak.

Sadece bu 3 ülke değil, dünyadaki çoğu merkez bankasının önemli miktardaki hisseleri de yine Rothschild ailesine aittir.

Şaşıracağınız bir şey söyleyeyim, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın bile %15'i İngilizlere aittir.

Bunun sebebini ise bana değil, İsmet İnönü'ye sormak gerekir. İsmet İnönü hakkında konuşmamı engelleyen bir şey varsa eğer, o da 2. Dünya Savaşı'na girmemizi önlemiş olmasıdır. Fakat Atatürk'ün ekonomik bağımsızlık uğruna verdiği mücadeleler, İsmet İnönü ve ardından gelen Adnan Menderes'in yaptığı gizli anlaşmalar ile adeta "heba" edilmiştir. İnsanları "niyet" açısından değerlendirmenin insana göre bir iş olmadığını düşünüyorum ben, kimsenin kalbini açıp göremeyiz neyi amaçladığını. Fakat İsmet İnönü de, Adnan Menderes de "muhtemelen" iyi niyetli olmalarına karşın, bu ekonomik köleleştirme oyunlarına mağlup gelmişlerdir. Neyse konuyu küçültmeyelim, evrensel gidiyorduk.

Şimdi "merkez bankalarına sahipler veya hissedarlar, peki bu neyi ifade ediyor?" şeklinde düşünüyor olabilirsiniz, birçoğunuzun bunu bildiğini düşünsem de şöyle bir hatırlatma ve örnekleme yapayım sevgili kaynatasızlar.

Merkez bankaları tarafından basılan paraları, kağıt parçası olmaktan ayıran şey, o basılan paranın değeri kadar altın, elmas, değerli maden, petrol, tahvil vesairenin devlet hazinesine koyulmasıyla gerçekleşir.

Bugün ABD merkez bankası olan Federal Rezerv 100 dolar basıyorsa, 100 dolar değerinde tahvil yahudi bankerlerin cebine girmektedir. Her ABD vatandaşı, harcadığı her 1 dolarda, siyonist bankerlere para kazandırmaktadır. Bunun da tek bir adı vardır: Köleleştirme.

Bu işin önemini vurgulayan yegâne söz ise Rothschild ailesi lideri Mayer Amschel Rothschild tarafından söylenmiştir:

"Bana bir ülkenin para kontrolünü verin, kanunları kimin koyduğu umurumda bile olmaz."

Sistemleri ve ekonomik olarak neyi amaçladıkları ortadadır.

Peki akıllara şöyle bir soru gelecektir: Neden?

Neden bu kadar büyük bir hırsla tüm dünyaya böyle bir bankacılık ağı kurmuşlardır? Neden böylesine büyük miktarlarda borçlar ile devletleri kendilerine bağımlı hale getirip köleleştirmişlerdir?

Bu ailenin "neler yaptıklarının" çok ufak da olsa bazı kısımlarını anlatmaya çalıştım ve bunun şimdilik yeterli olduğunu düşünüyorum. 1929 ekonomik buhranı, 1948 krizi, 1974 petrol krizi ve başta Dünya Savaşları olmak üzere son yüzyıldaki diğer savaş ve krizleri biraz deştiğimizde, bu işten kazançlı çıkanların başında yine Rothschild ailesinin geldiğini göreceksiniz, tüm bunlar belki de diğer yazıların konusu olacaktır.

Bu kişilerin "neyi amaçladıklarını" öğrenebilmek için ise dünyanın "bugün geldiği hâli" gözlemlemek ve bu kişilerin "inançlarını, emellerini" öğrenmek gereklidir.

Buradan sonra anlatacaklarımı "yahudi düşmanlığı" olarak yorumlamayın lütfen, baştan hükümlü olursanız ben bundan hiçbir şey kaybetmem, çok da sikime. Fakat önyargı ile yaklaşırsanız, sizin ortada duran gerçeği kabul etmeniz zorlaşır, zira içinde "Rothschild icraatleri"nin anlatılmadığı ders ve tarih kitapları size gerçeği değil, gerçeğin "bilmeniz gereken kadarını" anlatmaktadır yıllardır. Ders kitaplarına giremeyen bu tarihi gerçekler ise yine ota boka "komplo teorisi" yaftası yapıştıran kişiler tarafından "alternatif tarih" etiketini alır. Önemli değil, ben sadece üzerime düşeni yapıp anlatmak istiyorum, gerisi size kalmış.

Yahudiler tarih boyunca en çok zulme uğramış millet olmuşlardır. Asurlular, Babilliler, Romalılar, İspanyollar ve son olarak da Hitler (bu da çoğul isim gibi durdu lan), yahudileri katletmiştir. Bunları söylememin sebebi "dur Yahudilere giydirmeden önce biraz onlara hak vereyim de tarafsızmışım gibi gözükeyim" düşüncesinden kaynaklı değildir. Bu biraz övüp ardından "ama" ile başlayan tonlarca karalama yazısı yazan çapulcu gazeteci taktiğidir, işim olmaz. Fakat ben gerçekten Yahudilerin de olanı biteni görmelerini, gözlerini açmalarını istiyorum. Olur da üç-beş tanesi denk gelir belki... Zira siyonizm ve yahudilik bambaşka şeyler.

Fizikteki etki-tepki yasası toplumlar için de geçerlidir. Bir millete ne kadar baskı uygular, zulüm eder ve köleleştirirseniz, aynı büyüklükte bir tepki ve isyan ile karşılaşırsınız. İsrail'in politikasını destekleyen Yahudiler var ise, bu da yahudilerin tarihteki ezilmişliklerinden ve zulme uğramalarından kaynaklıdır.

Hatta şöyle bir örnek daha vereyim, Almanlar en son Hristiyanlaştırılan millettir ve bu sebeple tarih boyunca pek çok katliama uğramışlardır. Alman halkının 1. ve 2. Dünya Savaşları'nda neredeyse tüm dünyaya karşı tek başlarına meydan okuması da aynı durumdan kaynaklıdır.

Etki ve tepki.

Bu tabi ki bu milletlerin sonradan veya şu an yaptıkları katliamları ve zulümleri haklı çıkarmaz, fakat psikolojik sebebi budur.

Tıpkı askerde acemi birliğindeyken kıdemliler tarafından ezilen askerlerin, daha sonra kendileri usta birliğine geçtiklerinde kendilerini diğer acemilerden üstün görmeleri ve kendi gördükleri muamelenin aynısını diğer acemilere yapmaları gibi.

İşte Rothschild hanedanlığı da halkların bu psikolojisinden beslenmiştir. 2. Dünya Savaşı öncesi ve esnasında "yahudilere ölüm, Alman ırkı tüm dünyaya hükmetmelidir" naraları atan Hitler'i hipnotize olmuşçasına destekleyen bir Alman halkı olmuştur. Halkının bu desteği olmasa, Hitler bunları yapamazdı. Halkının bu desteği olmasa, Rothschild ailesi Hitler'i savaş boyunca finanse etmezdi. Zira Rothschild, kaybedeceği bir kumara girmez.

Evet, yahudileri katleden Hitler'in finansörü, yine bir yahudi olan Rothschild'di.

Zira Rothschild sadece bir musevi değil, siyonisttir, siyonist emelleri vardır. Yahudilerin katledilmesinin Rothschild için manen hiçbir önemi yoktur, bugüne kadar olmamıştır da. Rothschild sadece kendi cebine ve emeline hizmet eder.

Şimdi bu kişilerin "neye inandıklarını" incelemeye başlayabiliriz. Kendiniz bir dini inanca bağlı olmayabilirsiniz, fakat kendinizin bir dini inanca bağlı olmaması, diğer insanların hatta günümüz elit bankerlerinin sapık bir dini inanca sahip olmadıkları anlamına gelmez. Lütfen kendinizi kısıtlamayın, zira bugün Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da yaşanan savaşların, tıraş Arap devrimlerinin, iç savaşların sebebini "petrol" veya "para" gibi basit objelere indirgeyerek, aklınıza zincir vurmuş olursunuz.

Durum o kadar basit değil, keşke öyle olsa.

Rothschild'ler, tarih boyunca siyonistlerle yakın ilişkiler ve ahbaplıklar kurmuşlardır. Misal modern siyonizmin kurucusu olan Teodor Herzi'nin Lord Rothschild II ile yakın dostluğu herkesçe bilinir. Şimdi tarihleri 1. Dünya Savaşı'na çekelim, Balfour Deklarasyonu nedir bilir misin sevgili kaynatasız? Ben adamı belgelerle sikerim, buyur:
Balfour Deklarasyonu, Lord Rothschild'e gönderilmiş bir mektuptur ve gayet bilinen bir gerçek olup zamanında İngiltere'de çok tepki toplamıştır. Arthur Balfour 1917 yılında İngiltere dışişleri danışmanlığı yapmaktaydı, bir siyonist olan Arthur Balfour, siyonist ahbabı Rothschild'e bir mektup gönderir. Bu mektup, Filistin topraklarında bir yahudi devleti kurulması gerektiğini, bu toprakların yahudilerin doğal yurdu olduğunu belirtir. Bu Filistin'de kurulacak olan yahudi devletinin İngiltere tarafından destekleneceğini bildiren Balfour, bu konunun Rothschild tarafından "Siyonist Federasyon"a iletilmesini rica eder.

Yok canım, dünyayı yöneten gizli örgütlermiş, siyonizmmiş, Illuminati'ymiş, Siyonist Federasyon'muş, bunlar hep komplo teorisi. Hıhı, bugün Araplara ve Filistinlilere atılan füzeler tek dünya devletinin kurulma sürecinde senin götünde patladığında göreceksin komplo teorisini. Neyse.

Bu deklarasyon yalnızca 1948'de kurulacak olan İsrail Devleti'nin temellerini atmakla kalmamış, 1920'de bize imzalattırılacak olan Sevr Antlaşması'na da zemin hazırlamıştır, buna birazdan değineceğim.

Siyonizmin maksadının ne olduğunu anlamak için, inançlarını incelemek gerek demiştim. Şimdi sizlere kaynak da belirterek bazı Talmud ayetleri göstereceğim. Talmud, bizdeki hadis kaynakları gibi bir şeydir. İnsanlar tarafından yazılmış olmasına rağmen Talmud'un Adem ve Musa'ya öğretildiğine inanırlar ve tüm yahudiler tarafından kabul edilir Talmud.

Filistin Talmudu ve Babil Talmudu olmak üzere iki Talmud vardır. Esasında piyasadaki bu Talmudların birçoğu sansürlüdür, fakat kendileri tarafından piyasaya sürülen sansürsüz versiyonlarında dahi siyonizmin amacının ne olduğunu görebilirsiniz.

Bu adresten Talmud'un birçok bölümüne erişebiliyoruz, ben alıntı yaptığım bölümleri göstereceğim, kıçımdan salladığımı düşünen ilgili bölüme girerek durumu kendi gözleriyle de görebilir. İsterseniz bir Talmud edinerek ilgili bölümleri siz de bulabilirsiniz zaten.

The property of a heathen is on the same footing as desert land; whoever first occupies it acquires ownership. - Baba Bathra 54b (kaynak link'i)

Meali: Yahudi olmayanın malı ve mülkü, boş arazi gibidir. Onu ilk kim işgal edirse, mülkiyetin sahipliği ona geçer.

Ek olarak Yahudi Ansiklopedisi - 270'e de bakabilirsiniz bunun doğruluğunu teyid ettirmek için.

Yani Talmud'a göre, Yahudi olmayan birisi mülk edinme hakkına sahip değildir, bir Yahudi bu malı ve mülkü gasp edebilme hakkına sahiptir.

"Heathen", kelime anlamı olarak putperest veya dinsiz demektir, fakat Talmud'a göre Yahudi olmayan herkes zaten "heathen"dır. Bu durumu "o zamanlar Yahudilerden başka Allah'a inanan yoktu, diğer herkes putperestti, orada putperestleri kast ediyor" şeklinde açıklamaya çalışanlar vardır ve bu tamamen saçmalıktır. Putperest bir insanın toprağını gasp edebilme hakkı bile zaten etik değildir, fakat Talmud zaten İsa'dan çok sonra yazılmıştır. Talmud'da İsa ve Meryem'den bahseden ve onları kötüleyen bölümler de vardır, örneğin Talmud'a göre Meryem bir bakire değildir, birçok kişiyle ilişki kurmuştur. Bu kısımların bölümlerini vermeyeceğim, benim maksadım Talmud'un vahşiliğinden dem vurmak değil, felsefelerini anlatmaktır. Yani Talmud'a göre, Hristiyanlar da "heathen"dır ve arazileri gasp edilebilir. Tabi ki Müslümanlar da, tıpkı Filistin örneğinde gördüğümüz üzere.Yukarıdaki resimde 1946'dan 2000'e kadarki Filistin ve İsrail toprakları değişimi gösterilmektedir.

Siyonistler, "vadedilmiş topraklar"dan yahudi olmayan herkes gidene kadar katliama devam edeceklerdir.

Balfour Deklarasyonu ile emellediklerini, 1948'den itibaren başarıyla uygulamaya koymuştur siyonistler.

1930-1945 arası dönem Musevilerin, 1948 ve sonrası ise Filistinli Müslümanların katliamıyla geçmiştir İsrail Devleti'nin kurulabilmesi için.

Şimdi size bir soru soruyorum, azıcık saksıyı çalıştırın.

1917'de Balfour Deklarasyonu ile emelledikleri İsrail Devleti'ni kurmak için neden 1948'e kadar beklemişlerdir?

Rothschild, bir yahudi devleti kuracak servete ve güce zaten sahipti. 1. Dünya Savaşı'nda Filistin ve Hicaz da zaten Osmanlı Devleti'nin elinden alınmıştı. Para var, toprak var, neden helva yok? Neden 1920'li yıllarda kurulmadı Yahudi devleti?

Filistin 1948'e kadar İngiliz mandası olmuştur ve ardından Rothschild bu toprakları satın almıştır. Fakat bir sorun vardı, Filistin'de kurulacak olan bu siyonist Yahudi devletinde yaşayacak Yahudilere ihtiyaç vardı. Birçok Yahudi bu nedenle Filistin'e çağrılmıştır, fakat Yahudiler Avrupa'da refah içinde yaşamaktaydılar. Göç etmelerini, düzenlerini ve rahatlarını bozmalarını gerektiren hiçbir gerekçe yoktu ortada Yahudiler için. İşte bu nedenle devreye, Yahudi düşmanı Thule örgütünün ortaya sürdüğü Hitler girdi.

Siyonistler, toplumları emelledikleri oyuna yöneltmek için her zaman "sahte düşmanlar" yaratmışlardır.

Siyonistler ABD'nin Afganistan ve Irak'a girmesi için "İslami Terör" adında bir fake düşman yaratmış ve 11 Eylül'ü planlamışlardır. Mağarada yaşayan Arapların önce İkiz Kuleleri daha sonra Pentagon'u vurduğuna medya yolu ile insanları inandırmışlardır. Ardından ABD uyduruk belgeler ile Birleşmiş Milletler'i sözüm ona ikna ederek "kitle imha silahları var Saddam'ın" diyerek Irak'a girmiştir. Savaşın ardından George Bush, "Irak'ta kitle imha silahları yokmuş, 11 Eylül ile bir alakaları da yokmuş" açıklamasını yapar, buyrun balık hafızalı olmayın: http://www.youtube.com/watch?v=f_A77N5WKWM 1:14 ve sonrasına özellikle dikkat. Tek bu değil, diğer açıklamalarını da görebilirsiniz biraz araştırırsanız. Zaten Bush'un bu açıklamayı yapmasına gerek de yok, zira Irak'taki kitle imha silahları asla bulunamadı. Çünkü hiçbir zaman var olmadılar. ABD, olmayan bir düşmanın peşine düştü ve 2 milyondan fazla sivilin ölümüne yol açtı. Bunun tek sebebi o bölgede "savaşın olması ve sürmesi"ydi. ABD'nin Irak'ta bozguna uğradığı, istediğini alamadığı düşünülür insanlar tarafından. Oysaki global bankerler o bölgedeki savaşların süresini uzatarak istediklerini almıştır. Zira savaş demek, silah kaçakçılığı yapmak, savaşa girecek olan hükümetlere kredi vermek, uyuşturucu pazarını kontrol altına almak, ilaç ve inşaat firmalarına yeni pazarlar oluşturmak demektir. Ve tüm bu saydıklarım, dünyadaki en kârlı para kazanma yöntemleridir ve buralardan kazanılan paralar yine siyonist bankerlerin kasasına girer. Zira silah, uyuşturucu ve ilaç sektörleri neredeyse tamamen onların elindedir.

Buna benzer olarak, Yahudilerin Filistin'e göç etmelerini sağlamak için Hitler adında bir Yahudi düşmanı piyasaya sürülür ve siyonist Rothschild tarafından finanse edilir. Hitler önce Yahudilere yaptırımlar uygulamaya, sonra onları gettolarda yaşamaya mecbur etmeye ve gaz odalarına doldurup öldürmeye başlar. Yahudiler düzenli olarak soykırıma uğrarlar ve mecburen 1948'de Filistin'e göç ederek İsrail Devleti'nin kurulmasını sağlarlar.

İsrail Devleti, Rothschild'in özel mülküdür.

Ve Mayer Amschel Rothschild oğullarına bir Yahudi hükümdarlığı kurulması vasiyetinde bulunmuştur. Bunu sağlamanın yegâne yolu ise, ülkeleri ekonomik olarak kendilerine bağımlı hale getirmekti. Bu siyonist hedef uğruna yahudi olsun olmasın, kaç insanın öldüğü hiç de önemli değildir onlar açısından.

Evet Filistin topraklarını parasıyla almıştır Rothschild ve İsrail'in "hukuken haklı" olduğunu söylemektedir kendilerini "aydın ve objektif" adleden kişiler.

"İsrail parasıyla satın aldı" denilen Filistin toprakları şöyle satın alınmıştır Filistinlilerin elinden: 1. Dünya Savaşı sonrası Filistin, İngiliz mandasına girer. İngiltere ise Filistin'e "nasıl ki eskiden Osmanlı'ya vergi ödüyordunuz, şimdi de bize ödeyeceksiniz" diyerek astronomik vergiler dayar. Bu vergiler o kadar ağırdır ki, Filistin'in bu vergiyi karşılayabilme şansı dahi yoktur. Sonuç olarak Balfour Deklarasyonu'nda belirtildiği üzere bir Yahudi devleti kurulmasını destekleyen İngiltere hükümeti ve Rothschild, bu Filistin topraklarına el koyar.

İşte kimileri tarafından "parasıyla satın almışlar, aslında İsrail'in toprağı orası, adamlar haklı" şeklinde dayatılan "satın alma" hikâyesinin aslı budur.

Kanununa uydurulmuş gasptan başka bir şey değildir.

Ayrıca bu, ABD'nin çorak Alaska topraklarını parasını bastırarak alması gibi bir olay değildir.

"Parasını vermiş, almış adamlar" denilen yer, bir milletin hâlen üzerinde yaşamakta olduğu vatanıdır.

Şimdi konuyu başka bir yere çekerek sizden azıcık saksıyı çalıştırmanızı isteyeceğim.

Bizim liderlerimiz de Sevr Antlaşmasını imzalamışlardı ve isterseniz tarih dersinden aklınızda kalanları tekrar canlandırayım gözünüzde:Sevr ile bize layık görülen topraklar bunlardı ve üzerinde İngiliz, İtalyan, Yunan, Fransız bayrağı bulunan bölgelerde ve Doğu'da Ermeni devleti için ayrılan topraklarda Osmanlı Devleti vatandaşları yaşamaktaydı.

Biz Sevr'i millet olarak kabul etmedik, "başımızdakilerin yediği bok bizi bağlamaz, burası bizim vatanımız" dedik ve Türk, Kürt, Laz herkes mücadele verdi bunlara karşı. Kuvay-ı Milliye birlikleriyle gerilla savaşı yaptık, ardından Atatürk bu birlikleri ve cemiyetleri birleştirdi, Kurtuluş Savaşı'nı başlattık ve galip geldik.

İyi de, bir şey soracağım, adamlar Osmanlı heyetini Sevres'e getirip bu antlaşmayı imzalatmışlardı. Hukuken haklılardı yani. Şimdi biz vatanımızı savunmakla suçlu mu olduk?

Kurtuluş Savaşı'nı kazandığımız için bizler kahraman olduk, Filistinliler ise İsrail'e üstünlük sağlama gibi bir şanslarının bulunmayışından dolayı "terörist" oldular.

Yahudi sivillere füze atan, canlı bombalar gönderen Hamas'ı desteklemiyorum elbette.

Fakat o topraklar o insanların vatanıdır. Sen istediğin kadar dönemin parasıyla satın almış ol o toprakları, bu hiçbir şey ifade etmez. Maslak1453 mü ulan bu parasını bastırıp sahibi oluyorsun?

Neyse, isterseniz Talmud'dan devam edelim.

"For murder, whether of a Cuthean by a Cuthean, or of an Israelite by a Cuthean, punishment is incurred; but of a Cuthean by an Israelite, there is no death penalty" - Sanhedrin 57a, (kaynak link'i)

Meali: Yahudi olmayan birisi Yahudi olmayan bir başkasını veya bir Yahudiyi öldürürse cezalandırılmalıdır. Fakat bir Yahudi, Yahudi olmayanı öldürürse, ölüm cezası yoktur.

Bu Talmud ayetine göre Yahudiler, Yahudi olmayanları öldürebilir.

Cuthean (Küti), putperestler için kullanılan bir laftır. Bu Küti kelimesi musevileri ve diğerlerini yanlışa yöneltmek için kullandıkları bir maskedir, zira siyonistlere göre yahudi olmayan herkes Küti'dir.

Küti'nin anlamlarından birisi de Goyim veya Goy'dur. Goyim, yahudiler tarafından "yahudi olmayanlar" için kullanılan bir ifadedir.

Zira yukarıda kaynağını belirttiğim bölümün dipnotlarında Küti'nin aslında Goy demek olduğu, fakat sansürlendiği yazmaktadır.Meali: 'Küti' burada orijinal Goy (Yahudi olmayan) ifadesinin yerine sansür maksadıyla kullanılmıştır.

Yani Küti, goy, heathen, hepsi aynı şeyi ifade ediyor: Gayri Yahudileri.

Talmud ayetleriyle devam edelim:

"The graves of Gentiles do not defile, for it is written, And ye my flock, the flock of my pastures, are men; only ye are designated 'men'". - Baba Mezi'a 114b (kaynak)

Meali: Yahudi olmayanın mezarına hürmet edilmesi gerekmez. Yalnızca yahudiler insandır.

"Gentile" de yine yahudi olmayanlar için kullanılan bir terimdir.

Yani siyonistlerin kitabı Talmud'a göre, sadece Yahudiler insandır. Onun dışında kalan goyimler insan bile değildir.

Bunları neden yaptıklarını anlamak için, neye inandıklarını bilmek gerekir demiştim di mi?

"It applies to the withholding of a labourer's wage.44  One Cuthean from another, or a Cuthean from an Israelite is forbidden, but an Israelite from a Cuthean is permitted." - Sanhedrin 57a

Meali: Bir Küti'nin diğerinin veya bir Küti'nin Yahudinin maaşına el koyması yasaktır. Fakat bir Yahudi, Küti'nin maaşına el koyabilir.

Yani burada denmek istenen, bir Yahudi, Yahudi olmayan birini para vermeden çalıştırabilir. Zira Yahudi olmayanlar, Yahudilerin kölesidir Talmud'a göre. Siyonistler de zaten tüm dünyayı ekonomik yollarla köleleştirmişlerdir. Buyrun bir başka örnek:

"A heathen who keeps a day of rest, deserves death, for it is written, And a day and a night they shall not rest" - Sanhedrin 58b (kaynak)

Meali: Bir günlüğüne dinlenen ve Yahudi olmayan birisinin cezası ölümdür. Onlar ne bir gün ne de bir gece dinlenebilirler.


"If a heathen smites a Jew, he is worthy of death" - Sanhedrin 58b

Meali: Yahudi olmayan birisi bir Yahudi'ye vurursa, öldürülmelidir.


"A heathen who studies the Torah deserves death, it is our inheritance, not theirs" - Sanhedrin 59a (kaynak)

Meali: Yahudi olmayan bir kişi Torah üzerine çalışma yaparsa cezası ölümdür. Bu bizim mirasımızdır, onların değil.

"Come and hear: If one finds therein  a lost object, then if the majority are Israelites it has to be announced, but if the majority are heathens it has not to be announced" - Baba Mezi'a 19a (kaynak)

Meali: Eğer birisi Yahudilerin çoğunlukta olduğu biryerde bir mal bulursa, bunu duyurmalıdır. Fakat çoğunluk Yahudi olmayanlardan oluşuyorsa, duyurmasına gerek yoktur.


Yani Yahudi olmayanın malı, bir Yahudi'ye helaldir.


Baba Mezi'a 19a bölümünde tüm text'i okursanız ne anlama geleceğini daha iyi anlayacaksınızdır durumun, isteyen kaynağından hepsini okuyabilir, ben burada "ayet cımbızlama" yapmıyorum. Tüm bölümde anlatılan hikâyeyi özetleyen cümleleri seçiyorum size kolaylık olması için, eğer Baba Mezia'nın veya diğer alıntıladığım bölümlerin tamamını okursanız anlayacaksınız ne söylemiş olduklarını.

Unutmayın, bunlar Talmud ayetleri ve M. A. Rothschild oğullarına "Yahudi hükümdarlığının kurulmasını" vasiyet ettiğinde veya Arthur Balfour, Lord Rothschild'e Balfour Deklarasyonunu gönderdiğinde veya İsrail bugün Filistin'de yaptıklarında, işte bu felsefeyi takip ediyorlar.

Siyonist felsefeyi.

"Her görüşe saygılı olmak" diye bir şey yoktur bu dünya üzerinde, "her görüşe saygılıyım" diyen insan da toplumun %90'ında görebileceğiniz üzere samimiyetsiz yapmacık denyolardan birisidir. Eğer bir görüş, benim veya başka masumların canını, malını, vatanını gasp etmeyi öğütlüyorsa ona inananlara, ben o görüşe saygılı olmam. Hoşgörülü de olmam.

Talmud'un bu saçmalıklarına inanmayan Yahudileri de tenzih ederim, dediğim gibi benim hedefim bu siyonist inanışın emellerini ortaya çıkarmaktır. Günümüzde İsrail bayrağı yakan ve İsrail'in yaptıklarını insanlık dışı olarak gören Yahudiler de vardır. Koca bir dünyayı köleleştiren, Ortadoğu'yu kan gölüne çeviren siyonistler de...

Gördüklerinizi kabul etmekte zorlanmayın, bunlar onların kutsal kitabında yazanlardır ve burada alıntıladıklarıma rahmet okutacak kadar şeytani Talmud ayetleri de vardır...

Neyse, şimdi biraz daha değiştirelim konuyu.

Warburg ailesinden Yahudi banker James Warburg'un bir sözü vardır. Bu sözü 17 Şubat 1950'de ABD senatosunda sarf etmiştir:

"İstesek de istemesek de, sonunda tek dünya devleti kurulacaktır. Esas soru, bunun zor kullanarak mı yoksa rıza ile mi gerçekleşeceğidir."

Açıkçası, insanlar bunu "kendi rızaları ile" talep edecekler.

İşin en korkuncu da bu.

Önceden Facebook hesabı açtığınızda ve yeni birini arkadaş olarak eklemek istediğinizde karşınıza "bu kodu doldurun" diye bir pencere çıkıyordu, siz de 2 saat "werı324 35ı9df" diye orada yazan kodu giriyordunuz. Tabi yeni Facebook hesabı açmış bir kişi tanıdığı onlarca, yüzlerce arkadaşını peşpeşe listesine eklemek istiyordu. Fakat Facebook diyordu ki "Bu kodları doldurmaktan sıkıldın mı? Telefon numaranı ver ve aktivasyon yapmana gerek kalmasın."

Bu sistem hala böyle mi bilmiyorum, Facebook ile aram yok yıllardır. Fakat Facebook şu an milyonlarca insanın cep telefonu numaralarına, kimlik bilgilerine sahip.

Hotmail, Twitter, Blogspot, Youtube size sürekli "Güvenliğiniz için yalnızca parola yetmez, telefon numaranızı verin" diyor.

Hiçbirine telefon numaralarınızı vermeyin ve mümkünse doğum tarihinizi bile yanlış girin.

"Nereye bağlayacak konuyu bu amına koduğum?" diye düşünüyorsun sanırım, bak şöyle bir haber var:
Bu kimliklerde "çipler" bulunacak.

Bu haber Türkiye'ye gelecek olan "akıllı (çipli) kimlik kartları"ndan bahsetse de, bu tüm dünyada uygulanmaya başlanacak.

Yakın gelecekte dünyadaki tüm pasaportlar ve kimlikler elektronik çip taşıyacaklar, aşama aşama olacak tabi ki bu çiplerin kendini geliştirmesi. Bu durum ise tabi ki medya ve bakanlar tarafından insanlara "Birçok hizmetimizi artık sizlere daha kolay ulaştırabileceğiz, büyük kolaylık valla. Hem artık bu çipler sayesinde kaybolma vakalarının da önüne geçebileceğiz. Ne kadar süper değil mi? Merhaba aslan kardeş, merhaba kedi kardeş, hayat ne güzel la." tadında masallarla duyurulacak.

Gelecekte her insanı uydudan takip edebilme olanağına sahip olacaklar.

Dünyadaki bu çapulcu olmayan, fakat takım elbise giyen teröristler tarafından düzenlenen terör saldırılarıyla, insanlar vücutlarında bir çip bulundurmayı "talep eder" ve "ister" hale gelecekler.

Amaçlanan şey budur.

Tek dünya devleti ve tek merkez bankası fikri, tüm insanları tek bir merkezden kontrol etme gayesine dayalıdır. Bunun bir sonraki aşamasında tüm insanları vücutlarına çipler yerleştirilmiş, her hareketleri data'lardan kontrol edilebilir hale getirecekler.

Bunlar size saçma geliyor olabilir, fakat 200 yıl önceki bir insana tüm alışverişlerini üzerinde hiç para taşımadan kredi kartı adı verilen cihazlarla yapabileceği fikri de saçma geliyordu.

Illuminati'nin asırlık amaçları vardır ve bu amaçlarını "şıp" diye gerçekleştirebilmeleri mümkün değildir.

Açıkçası ben er ya da geç bu dünyada da kaybedeceklerine inanıyorum, fakat bir yandan insanların umursamazlıkları, Facebook başında kedi video'ları seyredip saatlerini harcamaları, okullarda son gün çalışarak verdikleri sınavları sayesinde kendilerini bir şeyler öğrenmiş zannetmeleri, hayatı hep boş vakit geçirme ve eğlence olarak görmeleri, durumun pek de iç açıcı olmadığını gösteriyor.

Zira kapitalizmin vadettiği hayatın kendilerini mutlu edeceğini zannediyor insanlar. Hayatları tamamen "daha fazlasını" istemek ve "yeni modelini" almak üzerine kurulu insanların.

Fakat Fiat'ın veliahtı Edoardo Agnelli'nin intihar ettiğini bilmezler.

Zira bu adam maddi açıdan sahip olabileceği her şeye sahipti, artık bir amaç bulamadı yaşamasını gerektirecek ve hayatına son verdi.

Kapitalizmin vadettiği haz üzerine kurulu olan hayat, sizin hayat amacınız olmuşsa, "başarılı olmak" diye değerlendirdiğiniz o başarıya ulaştığınızda hayal kırıklığı yaşayacaksınız.

Zira içinizden gelen çığlıklara cevap veremez kapitalizmin sundukları.

Bu hayat o kadar da taşak yapma üzerine kurulu bir yer değil, para ve eğlence tabi ki bir ihtiyaçtır, fakat amaç değildir. İnsanın tabiatına terstir böyle bir amaç edinmek.

Neyse, konumuza geri dönelim. Tek dünya devleti'nin var olabilmesi için, dünya parça parça ülkelere bölünmelidir. Zira yap-boz oyunu değil bu, daha büyük parçalar, tek dünya devletinin oluşmasına hizmet etmez, tam aksine zararınadır. Ülkeler olabildiğince gerek iç savaşlarla, mezhep ayrılıklarıyla, çok uluslu bir ülkeyse millet farklılıklarından doğan anlaşmazlıklarla bölünmelidir tek bir dünya devletinin kurulabilmesi için.

Zira ne kadar çok sayıda ve farklı ülke olursa, halkların birlik olup tek dünya devletine karşı çıkma şansları ve güçleri de o oranda azalır.

Birlik olamadığın sürece, hiçbir şeysindir. Zira güçsüzsündür ve kolaylıkla bastırılabilirsin.
Bu Sovyetler Birliği haritasıdır, Sovyetler Birliği'nden tam 15 farklı ülke çıkmıştır, Estonya'sından Ukrayna'sına...Bu da bir zamanların Yugoslavya'sıdır. Yugoslavya'dan tam 6 farklı ülke çıkmıştır ve 7.si ile 8.si de yoldadır zira Sırbistan da 3'e bölünmek üzeredir. Kosova ve Voyvodina yakında kopacaktır Sırbistan'dan.

Farklı dine, farklı mezhepe, farklı millete sahip insanların aynı ülke içerisinde yaşamayacakları fikrini  dayatan ve bu ayrılıkçı örgütleri destekleyen, Yeni Dünya Düzeni'nin tasarımcılarından başkası değildir.

PKK'yı kimler destekliyor, kimler silahlandırıyor?

Özgür Suriye Ordusu denilen çapulcular roketi nereden buluyorlar?

Tunus ve Libya neden bölünmek üzere?

Peki Rockefeller böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?Eş başkanı olduğumuz BOP, Ortadoğu için işte bunu amaçlar.

Elbette Kuzey Afrika için de buna benzer bir senaryo geçerli.

"Transforming the Middle-East" (Ortadoğunun Dönüşümü) adlı makalesinde Ortadoğu'daki 22 ülkenin yönetim biçimlerinin ve sınırlarının değişeceğini söyleyen kişi, dönemin ABD dışişleri bakanı Condoleezza Rice'tan başkası değildir.

"Ülke sayısı gelecekte 1000'leri geçecektir" diyen kişi de yine pek muhterem David Rockefeller'dan başkası değildir.

Bundan 400 yıl evvel bir toprağı ele geçirmek için, oraya orduların ve donanman ile sefere çıkman gerekirdi.

Fakat Fransız İhtilali'nden beri bir bölgeyi yok etmenin ve ele geçirmenin en etkili yolu, o bölgedeki insanları birbirine kırdırmak olmuştur.

Sözde Arap devrimleri, Suriye'deki iç savaş, Irak'taki iç savaşlar da işte bu sebeple yaşanmışlar ve hepsi de dış destek, örgütleme ve finansmanla sağlanmışlardır.

Dediğim gibi, bu anlattıklarımın en büyük belgesi, bugün yaşananlardır. Bugün yaşanan olayları kimin ateşlediğini ve bu olaylarda kimlerin parmağı olduğunu görmek için de, bu yaşananlardan kimin kazançlı çıktığına bakmak yeterli olacaktır:

Global bankerler.

Evet maalesef ki dünyada mutlak otorite kurmak isteyen insanlar emellerine emin adımlarla ilerliyorlar, fakat bilmeniz gereken en önemli şey, bu işin sadece maddiyat kaynaklı olmadığıdır.

- Para için yapıyorlar işte abi yaeae

Evet, doğru, para için yapıyorlar elbette. Fakat para bu insanlar için nihai emellerine ulaşmak üzere gerekli olan bir "araç"tan başkası değil. Yalnızca araç.

Üzgünüm ama dünyayı luciferian ve siyonist inanışa sahip kişiler yönetiyor kaynatasızlar.

Bakın şimdi, David Gergen adlı şahıs, zamanında Nixon, Reagen, Clinton gibi ABD başkanlarının danışmanlığını yapmış yetkili bir abidir.

Gazeteci Alex Jones, Bohemian Groove'daki satanist elit ayinlerini ifşa etmiş, gizlice aralarına sızabilmiş bir adamdır. Alex Jones'un uçtuğu çok konu vardır fakat bir adamın yaptığı cesur ve iyi işler varken o adamın üstünü toptan çizmek de haksızlık olacaktır.Bu kare ABD başkanlarının danışmanlığını yapan David Gergen gibi elitlerin katıldığı ve satanist ritüellerin yapıldığı Bohemian Grove'dan alınmadır. Ortaya çıkaran kişi Alex Jones'tur, gizlice aralarına sızmayı başarmıştır kendisi. Video'nun tam şu kısmını seyredebilirseniz eğer durumun vehametini ve nasıl psikopatların siyasette ve sanatta nasıl seçkin pozisyonlara ulaştıklarını daha iyi anlayabilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wtSVBTne-KY#t=500s

Bunun üzerine gazeteci Alex Jones, David Gergen ile röportaj yapmaya çalışır:Eğer İngilizceniz yeterse video'nun vermekte olduğum kısmını seyredebilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=F2E_HP97Rzc#t=230s

Size Alex Jones ve David Gergen arasındaki diyaloğun özetini geçeyim, David Gergen ritüellere katıldığını, orada bulunduğunu asla inkâr etmiyor ve neredeyse kabul ediyor. Uzun bir süre "ee... öö... ummm..." şeklinde lafı geveliyor ve hatta şöylesine ağır bir şekilde sıçıyor, birebir çeviri yapmıyorum, konuşmanın can alıcı cümlelerini yazıyorum:

Alex: Ben de oradaydım, gördüm her şeyi.
Gergen: Ait olmadığınız bir yere izinsiz girmeniz hiç de centilmence değil.
Alex: Peki o ritüeller centilmence miydi?
Gergen: Ee... Öö... Size bir açıklama yapma mecburiyetinde değilim. Eeöö... Bu yaptığınız gazetecilik hiç etiğe uygun değil.
Alex: Peki ritüellerde bulundunuz mu?
Gergen: Bu şeye burnunu sokma lanet olasıca. (This is not your damn business)

Evet, Bohemian Grove'da cidden yılın belirli dönemlerinde satanist ritüeller yapılıyor elitler tarafından. Bohemian Grove, Bones and Skulls adlı satanist cemiyetin bir oluşumudur. Yazı oldukça uzadı, daha önceden de değindiğim için Bones and Skulls'un ne olduğunu pek de izah etmeyeceğim bu yazıda.

B&S'un sembolü siz kaynatasızların bildiği üzere kurukafa ve kemiklerdir.


Yukarıda aldığım resim bizzat Bush kütüphanesinden alınmıştır, buyrun kaynak: http://bushlibrary.tamu.edu/image.php?id=722

Flash TV edasıyla kafasının üzerine kırmızı ok yerleştirdiğim adam ise George H. Bush'tan başkası değildir.

Zaten size yukarıda verdiğim video'larda George W. Bush ve Kerry gayet kendi ağızlarıyla Bones and Skulls cemiyetinin üyesi olduklarını açıkça itiraf ediyorlar.

Bones and Skulls, nazist Thule örgütü ile de bağlantılıdır, genellikle seçkin Yale Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bu gruba "bu bir öğrenci kulübü yeeaa, komplo teorisi üretmeyin" şeklinde kılıflar üreten şahısların ve gazetecilerin varlığı ise, satanist ve masonik temeller üzerine kurulu bir öğrenci kulübünü aklama çabasında olan insanların var olduğu gerçeğini bizlere göstermektedir.

Hayrola, nedir bu telaşe, babanızın oğlu mu Bones and Skulls üyeleri? Yoksa bir şeylerin üstünü örtmeye mi çalışıyorsunuz?

Şimdi bakın, sizlere birkaç fotoğraf göstermek istiyorum.

Bu fotoğrafların hepsi şu meşhur Zara mağazasına aittir. Celallenmeden, "hadi lan" demeden sonuna kadar bakın fotoğraflara, Karagümrük çocuğuyum ben, haybeye laf etmem:


Şimdi, eminim çoğunuzun dolabında da üzerinde kurukafa bulunan bir tişört vardır veya cebinizdeki anahtarlıkta da kurukafa olabilir. Mesela benim dolabımda 3-4 yıllık bir hırkam var üzerinde kurukafa olan. Veya elektrik trafolarının üzerinde de vardır kurukafa, nedir yani? Eyvallah popüler kültüre yerleşmiş bir sembol bu, hemen altında bir şey aramamak lazım. Fakat Zara'dan içeri girdiğimde karşılaştığım manzara bana "öylesine konsept yapmışlar işte" diye düşündürmedi. Aksine içerde üzerlerine kurukafa ve kemik resmedilmiş tişörtler giyen çocuklar gördükçe içten içe sinir oldum. Bu fotoğrafları koymamın esas sebebi ve bu durumun aslının kesin delili ise şimdi göstereceğim fotoğraftır.

Şimdi şu dizayna resmi büyüterek iyi bakın, lütfen:


Bu tişörtün üzerinde peşpeşe "Skulls & Bones do not exist" (Skulls and Bones diye bir şey yok!) ve "NOTHING TO SAY about Skulls & Bones" (Skulls and Bones hakkında konuşacak bir şey yok) yazmaktadır.

Hayrola?

Neden ki bu ispat çabası?

Ne ayaksınız arkadaşım lan?

Adamların kendileri açık seçik Skulls and Bones'un varlığını onaylıyor, fotoğraflarını sergiliyor, üye olduklarını beyan ediyorlarken, sizin bu çabanız neden?

Hey gidi Zara hey.

Sübliminal mesajlar bir sonraki yazımın konusu olacaktı fakat konu gereği vermek durumunda kaldım bu fotoğrafları, zira bunlar herhangi bir ürünü almaya yönlendiren ticari kazanç amaçlı sübliminal mesaj örneği değil, okült satanist bir cemiyetin var olmadığını beyinlere empoze etme amaçlı bir çalışmadır.

Ve öyle sıradan, masumane dizaynlar da değillerdir.

Eğer sahiden psikopatsanız ve bu blog'daki tüm yazıları okuduysanız, new age, spiritüalizm, scientology gibi felsefelerin insanları tek bir kapıya yönlendirdiğini görmüş olacaksınızdır: Satanizm.

Maalesef ki insanların zihninde kedi kesen, siyah giyinip metal müzik dinleyen, uzun saçlı satanist imajı var olduğundan, satanizmin ne kadar tehlikeli ve her yere sızmış olduğunu görmeleri de güçleşiyor.

Spiritüalizm meselesi üzerinde çok durdum zaten, o nedenle sadece şu kadarını söyleyeyim: Spiritüalist insanlar kendilerinin iyi bir şey yaptıklarına inanıyorlar fakat luciferian felsefeye yönlendiriliyorlar. Şöyle bir örnek vereceğim kendimden, gerçekliğine dair inandığım her şey üzerine yemin edebilirim. Rahmetli babamın spiritüalist bir arkadaşı vardı, tabi o zamanlar ben tüm hayatı okul-dersane-31 üçgeninde geçen liseli bir ergen olduğum için dünyadan bihaberdim, bu meselelere kafa yormazdım. Babamın o spiritüalist derneklere, seminerlere giden, bol bol Akaşa yayınlarının ruhçu kitaplarını okuyan arkadaşını aradım ben geçenlerde, bu blog'u önerdim, biraz da konuştum. Hani olur da vazgeçer bu işlerden diye. Sonra o beni aradı, blog'uma şöyle bir göz gezdirmiş ve bana şunları söyledi:

- Illuminati varsa ben de Illuminati'yim o zaman.

Evet, kafa yapısı bu. Kendisi Illuminati'nin kötü bir şey yapmadığına, insanlığın evrimine hizmet ettiğine inanıyor.

Zira felsefeyi çoktan benimsemiş.

Zira ruhçuluk, sizi Illuminati'nin hatta siyonizmin felsefesi ile aynı kapıya yönlendiririr: Satanizm.

O yüzden defalarca uyardım, yine uyarıyorum, bu ruhçu derneklere gitmeyin, giden arkadaşınız varsa gerekçelerini anlatarak uyarın. "Pozitif enerji" hikâyelerinin anlatıldığı, görünüşte "sevgi yumağı" olan fakat özünde hurafe ve luciferian fikirlere dayanan bu felsefeden uzak durun.

Dünya üzerindeki son derece farklı coğrafyalardan türemiş felsefelerin eninde sonunda hep aynı sonuca ulaşıyor olması ise, benim gözümde İblis'in varlığının yegâne delilidir. Bu son söylediğim tabi ki benim kişisel gözlemim ve inancımdır, diğer anlattıklarım somut şeylerken, bu metafizik bir olaydır ve buna inanıp inanmamak size kalmıştır.

Neyse kaynatasız, ne diyoduk, ya da az dur çakmağım kayboldu amına koyim.

Heh buldum, devam.

Birazdan fotoğraflarını göstereceğim kişinin kim olduğunu biliyor musunuz?

Allah'ın yarattığıyla dalga geçilmez ama şu tipe bak arkadaş ya, tipsizlik suç olsa müebbet yer bu karı.

Kolyelerine dikkatli bakın, şaşılacak bir şey değil zira bu onun inancı. Bir şeytan tasviri olan Baphomet kolyeleriyle poz veren bu kişi, Rothschild ailesinden Baroness Philippine de Rothschild'dir.

Zira Siyonizm'in temelinde yer alan fikir satanizmdir.

Siyonistler, Adem ve eşinin birleşmesinden meydana gelen biz insanların "goyim" olduğuna inanırlarken, kendilerinin İblis ile Adem'in eşinin birleşmesinden oluştuğuna inanmaktadırlar.

Zira ateşten yaratılan İblis üstündür ve Tanrı'ya karşı gelerek bu dünya ile ödüllendirilmiştir. Zira İblis'in Tanrı'ya karşı isyanı asil bir davranıştır. Bizler sıradan Ademoğulları'yken, onlar Lucifer'ın soyundan geldiklerine inanırlar ve bu dünyada goyimler olarak bizim tek işlevimiz onlara hizmet etmektir.

İsrail'in kelime anlamı "onlar için" nedir biliyor musunuz?

Isra: Yenen, baş eden, güç yetiren.
El: Tanrı

"Israel", kelime anlamı olarak "Tanrı'ya güç yetiren" demektir.

Siyonizmin gayesi de tek bir dünya devleti çatısı altında köleleşmiş insanlardan (goyim) oluşan bir dünya yaratmaktır.

Ben açıkçası elbet bir gün siyonizmin kaybedeceğine inanıyorum. Bu köleleştirme üzerine dayanan bankacılık ve borçlandırma sistemine, insanlar elbet bir gün isyan edeceklerdir. Fakat kaos yaratmadan, sokaklara silahlar ve molotof kokteylleri ile dökülmeden... Zira "ordo ab chao", kaostan doğan düzen anlamına gelir ve bu söz 33. derece masonların düsturudur, nişanlarının üzerinde yazılıdır. Dünyadaki masonluğun birçoğu zenginlerin kendi arasındaki "beyefendicilik" oyunu olsa da, üst rütbeli ve gizli masonluğun Lucifer'ın yolunda ilerlediği aşikârdır. Zira Lucifer, Latince manası ile "ışık getiren"dir.

Yani senin anlayacağın, her türlü kaos, karışıklık, zıtlık ve çatışma, bu insanlar için bir fırsattır.

Etki-tepki demiştik ya hani, bana kalırsa siyonizmi yıkabilecek 2 millet vardır dünya üzerinde: ABD halkı ve Türkiye halkı.

Zira bu dünyada en çok aldatılan, en çok sömürülen ve en çok gözlerinin içine baka baka yalan söylenen milletler bunlardır.

Bunları herkesin olduğu kadar, Yahudilerin de bilmesi gereklidir paşam. Zira en çok kandırılan milletlerden birisi de onlardır.

Schindler'in Listesi'ni bilirsiniz, bu filmin sonunda Yahudi işçiler, hayatlarını kurtaran Oskar Schindler'e minnetlerini şu şekilde ifade ederler:

Bu gerçekten de doğrudur.

Nereden mi biliyoruz?

Maide suresi 32. ayet: "Bunun için İsrailoğulları üzerine şunu yazdık: Kim, cinayet işlememiş veya yeryüzünde bozgunculuk yapmamış bir kişiyi öldürürse tüm insanları öldürmüş gibidir. Kim de o canı yaşatırsa, bütün insanları yaşatmış gibi olur. ..."

Yahudiler gözlerini açmalı ve şeytani sahiplerine başkaldırmalıdır.

Zira aynı ayetin devamında Allah şunları da söylüyor:

"... Elçilerimiz onlara apaçık delillerle geldiler. Buna rağmen onların çoğu hemen sonra yeryüzünde azgınlık yapmaya başladılar."

Şimdilik anlatacaklarım bu kadar kaynatasızlar. Ha bu arada 21 aralıkta da hiçbir sikim olmayacak merak etmeyin, tıraş işler onlar. Benim sizden ricada bulunacağım tek bir şey var, düşünün.

Bir düşünün, neden tek yahudi devleti Filistin'de ve Kudüs etrafında kuruldu? Üstelik 2. Dünya Savaşı biter bitmez.

Neden Ortadoğu ve Kuzey Afrika bu kadar karışık?

Neden dünyadaki toplam dış borç 40 trilyon doların üzerinde?

Neden dünyada borcu olmayan neredeyse hiçbir ülke yok?

Bu kadar güce, paraya, kendilerine bağımlı hale gelmiş hükümetlere sahip olan bu bankerler, bunun ile ne yapacaklar?

Ve en önemlisi, bu kadar paraya rağmen neyi bekliyorlar? İnsanların psikolojik olarak buna hazır hâle gelmesini bekliyor olabilirler mi?

Bugün Illuminati'nin "tek dünya hükümeti" emeline "komplo teorisi" etiketi yapıştıranlar, bir 30 veya 50 sene sonra "tek dünya hükümetine ihtiyacımız var" diyen kişilerin ta kendileri veya babaları olacaktır.

Ve bu insanlar sözüm ona "aydın" olacaklardır.

Lisede Aydın diye bir arkadaşım vardı, tüm Afrika kıtasına yetecek kadar burun vardı çocukta, öyle bir burundu onunki. Ha işte o Aydın'ın burnu girsin sizin götünüze.

Siz siz olun, kimsenin etkisinde kalmayın ve dayatmalara karşı uyanık olun.

Hadi sağlıcakla. Ehehe.

232 yorum:

 1. Yoruma kapalı, mail, twitter, facebook üzerinden görüş bildirebilin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yazı çok etkileyeci..ama keşke dilinde küfür olmasaydı..bu şekilde paylaştığımızda ciddeye alınmaz..ayrıca osmanlı bizzat Atatürk'e el altından da olsa kurtuluş savaşı başlatması için izin vermişti..o bölümde Türkiye ile ilgili yazdığınıza katılmıyorum.o da ayrı bir konu çünkü..işgal edilenle toprakla dışardan gelen baskılarla ülkeyi bölmeye çalışmak farklı şeyler..yazı için teşekkürler..

   Sil
  2. Sikko bu yazının video özeti: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1330085353669687&id=997108126967413

   Sil
  3. müthiş bir yazı.İnsanlar ve ülkeler üzerinde oynanan oyunları çok güzel açıklıyor.Tek hoşlanmadığım bölüm "kedi videoları izleyenler hakkında yazdıklarınızdı"İnsanlardan tiksindiğimde ve pek çoğuna ikiyüzlü demenin onlara iltifat olduğunu çoğunun binbirsurat olduğunu keşfettiğimden beri kedi-köpek-kuş gibi yaratılmışların beni sakinleştirmek,mutlu etmek için yaratıldığını keşfettim.Küçücük bir kuş gözümden akan yaşa o kadar ilgili bakıyor ki,ya da bir köpek kadar sadık bir yaratık daha görmedim.Kediler ise çok daha ilginç fakat hiçbiri insan gibi kötü,nankör ve ikiyüzlü değil.Bırakın da sinir sistemimize iyi gelen bu yaratılmışların videosuna bakalım arada sırada.

   Sil
  4. Çok güzel yazıların var kardeşim seni tebrik ediyorum, inşallah bu düzenin yıkılmasına az kaldı. Rabbimizin de planı var elbet. Üveysilik ile İslam tüm dünyaya yayılacak cümle alem aşka boyanacak inşallah. veyselkarane.com a bakın YAŞAYIN VE GÖRÜN Rabbimizin cömertliğini sevgisini en güzel şekilde inşallah

   Sil
 2. Kafir kelime anlami ile gerceklerin ustunu orten demek. Bu ailenin adini cok az kisinin bilmesi garip degil. Anlatilsa bile durumu kavrayamayacak olmalari da garip deil.yani kimse neden bunlar dunyanin en zenginleri siralamasinda yok, yani bunlar bill gates amcadan daha mi zengin diye sormayi olan aklindan bile gecirmeye zamani yok.
  Bu yazidaki her sey cok uzucu.
  Beni ayrica uzen, bu aile osmanliya bile 10 milyon civari 3 adet borc vermis 19yyda. Of ki of, arastiran cikmis midir bu durumu? Bilen yoktur buyuk ihtimal.
  Bi de en ilginci bu aile almancayidisce denen ve sadece kendi aile mensuplarinin bildigi bir dili konusurmus.
  Okudugunuz yazilarin ciddiyetini anlayin sikkocular, her sey sakamaka kakarakikiri degil, o algiyi veren medyadan uzak durun.

  YanıtlaSil
 3. sikko sen nasıl bi yaratıksın amk ?

  YanıtlaSil
 4. televizyon hepinizin götüne girsin. hakkaten kapatın siktiğimin aletini. herkes tutturmuş bi dizi. bizi dizi dizi yapıp zikiyolar kimsenin haberi yok. ışık(illuminati) tutup, panaz edip, fener görmüş balığa çevirdiler milleti.

  YanıtlaSil
 5. Sikko memleketin de bi çözümlemesini yapsan çok makbule geçer. Akp olayı,kürdo açılımı, ekonomik vaziyet vs.. Benim ekonomi profu bu sene sonu itibariyle balayı bitecek diyo. (götümüzde büyük bir bomba patlicakmış.) Emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Niyazi, senin ekonomi profunu çok merak ettim? gerçekten de 2013 yıl sonu olanları önceden nasıl öngörebildi kendisini tanımak istiyorum, bilgi verirsen sevinirim.

   Sil
  2. 2013 öncesini ve sonrasını önceden bilmeyenler avamdı. zaten bilmelerine gerek yoktu ve bilmeleri için gerekli bi neden de yoktu. ancak bu yaşanacaklar üst bürokrasi tarafından 60lı yıllardan beri biliniyordu. 2008 de nette tanışıp arar ara siyaet üzere konuştuğum biri 2016 yılını işaret ederek bir mucize olmadığı taktirde ülkemiz bölünecek demişti. böyle bir şeyi nerden bileceksin dediğimde üst bürokrasi bunu zaten biliyor zaten geciktirip zaman kazanmaya çalışıyor. ellerinden başkada bişi gelmiyor demişti. sanırım siyaset para bürokrasi gibi güçlerin hepsinden daha güçlü millet kavramı varmışki o gece ülkemizde bişiler değişti gibi. umarımda öyle olmuştur. saygılar

   Sil
 6. Sikko nasılsın ? onu bırak da sayfada sombart arattım bulamadım. jews and modern capitalism var onu oku. ben okuyorum engels'in marx'ı anlayan tek alman filozof dediği bir abimiz. kapitalizm'in teorize edilmesi hikayesiyle sınıfların bilinçlerinin ve ahlaklarının nasıl değiştiği hikayesi. bir de zaten hani en israil dostu politically correct marxist abiler bile yeni bir emperyalizmden bahsediyorlar vs. mesela çevirdikleri dolapları anında yakalayacak bilinç yakalamak. yoksa ben zaten onların sahip olduğu boktan şeyleri istemiyorum şahsen dünyayı atom bombasıyla rehin almış bir organizasyon parçası olmak istemem. vs. şimdi yazını okuyorum. uploaded via apollo 11

  YanıtlaSil
 7. Sikko bu Talamud denilen kitap siyonist ürünü müdür? Kutsal toprakları bu kitapta mı, tevratta mı vaat ediliyor? Tamamen Yahudileri gaza getirecek bir tezgah mı hepsi?

  YanıtlaSil
 8. yemin ediyorum şoktan şoka soktun beni michael.ara vere vere okuduğum en uzun yazın gibi geldi bana.ben biraz ara verip öyle devam edeyim bari diğer yazılarına

  YanıtlaSil
 9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 10. Karanlık aydınlıktan, yalan gerçekten kaçar. Güneş yalnız olsada etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar. SİKKO etrafını aydınlatmaya devam...

  YanıtlaSil
 11. Osmanlı Devleti, Kırım savaşında yenildikten sonra borç alıyor ve çöküş süreci başlıyor. Borç aldığı taraf ise, Rotschild hanedanlığı.

  Bunlar da önemli bilgiler aslında ve sandığımızdan da kuvvetli bir şekilde devletleri yönetiyorlar. Açıkçası Türkiye tarihi esaslı bir yazı da beklerim ben.

  Eline sağlık...

  YanıtlaSil
 12. Okuduğum en uzun ve en özet geçilmiş yazıydı.Bu yazınla başadım.Diğer yazılarına geçiyorum şimdi.Aralıksız okudum.
  Ayrıca blog arşivi tut, ne olur ne olmaz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tavsiyeniz çok doğru. Pek çok önemli ve bu tip bilgi veren blog, bir süre sonra yasaklanıyor. Güç ellerinde.

   Sil
 13. cecil rhodes i unutmamak lazım(rodezyanın kurucusu..meşhur kimberley madenlerinin başkanı.)mirasını rotchild hanedanına bıraktı(çocuğu yoktu zaten homo idi)

  YanıtlaSil
 14. köyde de kazma sapını sokarlar bunlar... :)

  YanıtlaSil
 15. lucifer ışık getiren diyince aklıma direk dotadaki hero lucifer geldi. Elinde ışık vardı ya la

  YanıtlaSil
 16. Ben de karagümrükte edirnekapı da asitenede çalıştım bi latife ile başlayayım yorumuma :) Kardeş yazın çok güzel harika bilgiler var fakat özgür suriye ordusunun o silahları nereden bulduğundan ziyade o ülkeyi bölmek için o hale getirenleri konuşmamız lazım sonuçta esad denen adamdan sütten çıkmış akkaşık değil demi :) Saygılar yazılarının devamını bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 17. "Gelecekte her insanı uydudan takip edebilme olanağına sahip olacaklar."
  Bu şey telefonlar sayesinde gerçekleştirilebilir sanırım. Ne gerek var ki kimlik kartına? Tabi tek amaçları buysa.

  YanıtlaSil
 18. hersey dogru olabılırde İSRAEL in kelime anlamı yanlış amk.cok iyi hatırlıyorum arapca ve sıyer derslerimden israel Gece yuruyen demek.oyle hatırleyorum.s

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haaa o kitapta oyle yaziyosa kesin dogrudur canim

   Sil
 19. Bu yazıyı yazan şerefsizdir.

  YanıtlaSil
 20. Ağzına sağlık lan yarram benim daşşanı yedim. Yine döktürmüşün böyle güzel böyle vatansever yazılarının devamını dört gözle bekliyorum.

  YanıtlaSil
 21. http://www.youtube.com/watch?v=otxM--fTOcM

  üstad buradan CIA - Facebook - Mark Zuckerberg bağını görebilirsin.Mark Zuckerberg resmen CIA ajanı,Facebook denen operasyonun direktörü olarak dillendirilmiş.Artı açık oturumdaki delice hareketler Hasan Mezarcı'yı hatırlattı ( fıkrasına gülünmeyen hıyar ) Emeğine saygı,ağzına sikine taşşaklarına sağlık diyorum.Yaklaşımların bakış açın 10 numara.bununla beraber "kapitalizmin kendi başını yemeden sosyalizme-oradan komünizme geçilip geçilemeyeceği teorisi" ? yoksa bu adamlar sahte geçişler düzenlerler mi ? tek dünya devleti için? marks engels lenin bey amcaların da soyu sopu çıkarmak lazım.seninle 36 demlik çay eşliğinde sohbet koyultmak lazım amına koyim.koyultalım lan.

  YanıtlaSil
 22. evet,yahudiler sadece iki ye de ayrilmaz siyonist yahudiler...Mısır'da Tanrı'ya bağlı kalan tek kabile Levi kabilesiydi. Leviler, Mısır'dan çıkış sırasında İsrailoğulları Altın Buzağı'ya tapmaya başladıkları zaman Musa kanunlarına sadık kaldılar, Tapınak'ta özel rahip statüsünde olmalarının sebebi de bu olduğu düşünülür,''simdi bugünün aleviligi nereden geldigi anlasiliyor''.cünkü levilerde 4 e bölündü levi's strauss bu familyadan degil mesela,onlarin soyadi kanunundan sonra her önüne geleni levi soy ismi verdiler yoksa simdiki gercek leviler birer köle muamelesi görüyor,siyonist tabaka levileri en alt yahudi tabaka olarak görüyor hatta eskiden leviler cohenlerden vergi aldigi halde simdi kendileri cohenlere hizmet ediyor hz.musadan tarafa olmanin cezasini cekiyorlar guya,bence siyonizmin sonu da levi ler tarafindan olacak,sonucta bir tek onlar biliyor siyonizmin gerceklerini gizlilerini,bizim burada okudugumuz bildigimizi onlarin bize sundugu bilgiler kadar biliyoruz sadece,neyse uzun hikaye baska zaman devam ederim,simdi gidip yatayim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o değilde ben sana müslümanmışsın gibi davrandım hani değilsen falan k.bakma. O 12 imamlar ehlibeytinde içinde oldğu Peygamber efendimizin soyudur. hani onları yahudilikle bağdaştırcaksan dikkat et. sen şimdi ehli beytide bilmiyosundur. Ehlibeyt peygamber efendimizin ailesi olur yani 12 imamların 1.si Hz. Ali 2. ve 3. olan Hz. Hasan, Hz. Hüseyin ayrıca kızı Hz. Fatıma vardır. bunlar işte o 12 imamlar varya alevilerin imamları olan hani şu siyonistlerce ayarlanmış falan ... unutma bunları SÜZÜK!

   Sil
  2. herkesin inancına saygı şart. ama doğruluk tartışılır. ehlibeyti sahabyi kiramdan da ayırmamak lazım. ehlibeyti yüceltirken sahabeyi yermek te doğ değil. ve ayrıca halifeyi red de doğru değil.

   Sil
 23. yahudiler 12 kabiledir bugün en alt tabakada levi yahudileri vardir alevilerde de 12 imam vardir hepsi siyonistlerce ayarlanmistir,yoksa namaz kilmak neden yasak olsun ki,hz.ali sofrada ölse sofrayadami gelmeyecek bu aleviler,ama ilk alevi döneminde aleviler yani türkmenler alevi olduklari halde namaz kilardi gerci onlar kendilerine biz ali nin askerleriyiz dedikleri icin onlara alevi denirdi zamanla 1.selim tarafindan falan asimile edildiler,onlar asimile olduktan sonra ipini koparan alevi olmakla kalmayip gercek aleviligin icine türlü türlü kültürler kattilar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aleviliğin geçmişini bugününü hangi kitaptan okudun hoca sen ya ? :))) Aleviliğin tasfiye ve asimilasyonunu Yavuz Sultan Selim ile başlatman fazlasıyla gülünç.O tasfiye operasyonları Selçuklulara kadar dayanır.Osmanlı dönemi dersen,alevilerle ilişkilerin çatırdaması yıldırım bayezid ve fatih döneminde başladı denebilir.Türkmenler'in alevi oldukları halde namaz kıldıkları da yanlış,zira o zamanın alevilerini en iyi anlatacak anlayış,ancak Vahdet-i Vücut anlayışı olsa gerektir.Namaz,oruç,gibi ibadetleri şekilcilik olarak görürler,ki Yunus Emre,Mevlana gibi şairlerin bazı eserlerinde bu Vahdet-i Vücut anlayışına rastlarsın,tabi bulması uğraştırır ayrı mevzu.Alevilerin en önemli özelliği,hitabetti,sözleriyle insanları etkileyebiliyorlardı.Ve dikkatini çekerim,150 milyon küsür vesikadan oluşan Osmanlı İmparatorluğu arşivinde yüzyıllarca yaşamış olan aleviler hakkında çok az bilgi belge bulunmaktadır.Neden dersen,Anadolu ve mezopotamya dediğimiz coğrafyada hakim olan anlayış,emeviler zamanında da olduğu gibi,"iktidar menşeili" sünni islamdır.İktidar,güç demektir.Ve ne yazık ki güç ahlakı bozar.Ki bozmuştur da.Hz.Ali namazda öldürüldü ben kılmam diyen alevilik esasında çakmadır.Ki bunlar da zaten çoğunlukla iktidarların dayatmasıdır.Ayrıca Hz. Ali camii çıkışında vurulmuştur namaz esnasında değil.Arap dünyasında gördüğünüz Şii,Şia düşünce anlayışı ile aleviliğin,yani Anadolu Aleviliği'nin alakası yoktur.Gerçek aleviler,yani soyları Türkmenlere dayananlar,hep bu kıyas üzerinden Şii gibi katletilmişlerdir.Yakın tarihte devrimcilere yapılan zulüm,geçmişte alevilere yapılanlardan farksızdır,çünkü alevilik zülme başkaldırıdır ki bu anlayışı hiç bir otorite kabul edemez,ve etmemiştir de.O yüzden en ağır mezalimlere aleviler maruz kalmıştır.Yani sevgili kardeşim,Alevi bir mezhep veya dini oluşum değil,aslında bir milleti temsil eder.Ki nereden geldiğini sen de biliyorsun.Dini yorumlayışları ile ön plana çıkmışlardır ama düşman görülmeleri için bu sadece bir bahane olagelmiştir.12 sayısını her gördüğümüz yerde yahudilere siyonistlere yapıştırmak saçma.Ha siyonistler kontrol ediyor dersen şu an sünni islamı da onlar kontrol ediyor yalan mı? Fakat bahsettiğimiz 12 imam,Hz.Ali ve ehlibeytin yolundayız gibi tabirler hep Osmanlı İmparatorluğunun eseridir.İslamı sonradan gördüğümüz için,islami argümanların alevilik üzerinde çakmaymış gibi durması son derece normaldir.Keşke yahudileri bu kadar araştıracağına ALEVİLERİ ve TARİHİNİ bu kadar araştırsaydın be kardeşim ? :-/

   Sil
  2. Ve konuda Aleviliğin yıllarca mecbur kaldığı "takıyye" yi de hesaba katmak gereklidir.Ülkemizde alevilerin ancak 1950 lerde yerleşik hayata geçebilmesi biraz da bu yüzdendir.

   Sil
  3. levi lerden basladim zaten :) ben siralamayi es gectim belki anlarsin diye ama herkez anlamasi lazim diye birse yok biraz acele etmisim anlatirken anlaYIver gari :)

   Sil
  4. Svoboda, ağzına sağlık çok güzel açıklamışsın bu dengesize her şeyi. Gelelim sana Süzük! eskiden bizde Hz. Ali camide öldürüldü diye bilirdik. Sonradan öğrendik ki o dönemde cami diye birşey yokmuş Mescid varmış. He bu çokta takılınacak bir konu değil yine de bil istedim. Namaz kılmaya gelecek olursak sen sana zülum edenin, sana saygı duymayanın, sana küfredenin yanında ibadet edebilecek biriysen bunu bilemem. Kopma noktası arıyorsan işte burada. 2. bir hususta Kur'an da namaz diye bir kelime yoktur. Salat vardır oda dua etmek=namaz anlamına gelir. Sen kendi yaptığına yıllardır namaz demişsin alevilerinkini kabul etmemişsin.. seninki öyle namaz diye kalmış ve gerçek olan oymuş gibi devam etmiş ama şunu hep atladınız, O kadarda müslümanız diye geçindiniz geçinmesine ama aleviler kadar içinizde saygı, insan sevgisi, merhamet duygusu vs. barındırmadınız. Aleviler kadar müslüman olabildin mi diye düşündünmü hiç? Gerçi alevilerin yahudilerden olduğunu düşünen bir boş kafalı insandan bu beklenmez... Cidden bazen hayret ediyorum bu kadarda boş kafalı insanlar nasıl var oluyor diye ama olması gerekiyormuş demek ki. Bide sen şimdi AKPlisindir şimdi hani çok fazla araştırıp siyonistlerin yaptığını çok iyi analiz ediyosunuz ya. işte suriye ye vs. kendi adamlarını koymuşlarda sizin sunni halkınıza eziyet ediyolarmış ya hani. o yüzden çok karşı çıkıyorsunuz vs. şu kodugumun tayyoşunu niye hiç analiz etmiyorsunuz ? en büyük yardımı yapanı nasıl olurda görmezsiniz bir türlü anlam veremiyorum. neyse ekonomik güç onlarda zaten istesende bi bok yapamayız ya devam edelim %50 %50 birbirimizi yemeğe.

   Sil
 24. eyvallah da usta bir an önce bunu anlatayım içimde kalmamalı insanlar öğrenmeli edasında dalmışsın mevzuya :))) aceleye gelmiş son anda levha görüp sola kırar gibi :))) 12 sayısı yahudilerin tekelinde değil yani kastettiğim o üstad.aleviliği katarsan mevzu fena karışır içinden çıkana kadar bizim götümüz çıkar :))) bizim,olduğunu sandığımız alevilik şiilikle eş tutuluyor,ama eş değil.Mesela İran'da resmi mezhep Şiilik ve 12 imam(İsna aşeriye).Siyonizmin İran gibi güçlü bir medeniyeti etkileme ihtimali ? :) ha bu arada namaz kılmak aleviyi alevilikten alıkoymaz yasak diye bi olay yok onu unutmuşum özür :) 12 gördüğümüz her yeri siyonistlere bağlarsak 3 ile 4 ü ,yahut 6 ile 2 yi çarpamaz hale geliriz sonra :))

  YanıtlaSil
 25. Kardeş kulelere çarpan uçağı çıplak gözle gören var. Buna nediceksin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kimse o uçak gerçekten çarpmadı demiyor kardeşim, yazıdaki ifadeyle söyleyeyim, mağarada yaşayan Araplar nasıl oluyor da ABD'ye kafa tutabiliyor? Aynı anda ikiz kulelerden Pentagon'a nasıl takır takır döşüyorlar? Uçaklar gerçek dostum, ama failler dünyaya açıklanan failler değil. Yazıdaki Alex Jones'un 9/11 belgesellerini iyi izlemeni öneririm

   Sil
  2. O konuda diyeceğimi dedim zaten paşam

   http://michaelsikkofield.blogspot.com/2012/03/11-eylul-2001-ve-kandrlan-6-milyar.html

   http://michaelsikkofield.blogspot.com/2012/03/11-eylul-2001-ve-kandrlan-6-milyar_29.html

   Sil
  3. Abi gercekten iletisime gecme ihtiyaci duyuyorum seninle,mail adresin hala kullanimda midir bana bir soylesen? Yukumluluk hissediyorum vallahi :D

   Sil
 26. Dostum bununla ilgili ne düşünüyorsun? Sen Edoardo Agnelli intihar ettiğini yazmışsın ama böyle bir mantıklı iddia var. http://abna.ir/data.asp?lang=10&Id=206713

  YanıtlaSil
 27. Sayın sikkofield seni takip ediyordum şu sıralar iyice takip etmeye başladım. Özellikle bu ve diğer 2 yazını blog'un yukarısında belirterek gösterdiğin için bunlarıda bir okuyayım dedim. Açıkcası başlığı görünce 'yalan yanlış ne yazdı acaba' dedim. İçimden bir sesde olum Bora gir oku, attığın her adımı sağlam atarsın, bu adam senin kafandan diyordu. Haydi Bismillah dedim tıklar tıklamaz şoka uğradım. Birader yazının içeriğini görür görmez şoka uğradım. Ben 'yzasa yazsa ne yazar' diye düşünürken bir bilgi arşiviyle karşılaştım adeta. Bildiklerimi sayende yeniden gözden geçirmek güzel oldu. Söylemeden yapamayacağım bir konu varasa o da şudur ki, bu zamana kadar internet yazılarında okuduğum bu 'konu' üzerine en ayrıntılı yazılı kaynak. Bu konuyla bağlantılı hemen hemen her şeyden özet geçerek akıcı bir yazıyı okuyucularına sunman çok faydalı ve vazgeçilmez bir kaynak haline gelmesi çok güzel. Seni tüm içten dileklerimle tebrik ediyorum. Ayrıca bu tür konuları oturup 'bilinçli' olarak araştırıp bir de bunun üzerine sayfalarca yazılar yazmak gerçekten çok cesaret isteyen bir nokta olduğu için seni yıllardır tanıyan bir dostun gibi kutlayarak yazılarının devamını zevkle bekliyorum. Son olarak birader,, aynı düşüncelere sahip insanların olduğunu bilmekte çok büyük mutluluk verici, kalemine sağlık diyerek tekrar başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
 28. Allah Aşkına sende kimsin nerden çıktı bu karşıma sen bu kadar şeyi nereden biliyorsun ve evet biliyordummm o kuru kafanın her yerde olmasının bir anda yayılmasının kötü bişi olduğunu biliyordum.Ama Allah onların oyunlarını başlarına döndürecek muhakkak tek galip Allahtır..

  YanıtlaSil
 29. bunları bilenler yada kabul edenler o kadar az ki..artık cevremde paranoyak olarak anılıyorum..ama haklısın.haklıyım.bunların hepsi gerçek ve birşeyler değişmeli.seninle iletişimde kalmatı cok isterim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yanlız değilsin. bana da aynını diyorlar. ama çok takmıyorum.

   Sil
 30. sikko kafası hani face i yıllardır kullanmıyodun la .d yorumlarınızı face gönderin demisin

  YanıtlaSil
 31. Bizim sığır ergenler de her skimi paraya bağlarlar. Para varsa herşey 'oke, panpa'. Geçenlerde de twitter da gördüm yine ergenin biri: 'Hayatımı hiçbir şey için veremem kusura bakmayın.' Kelime kelime olmadı ama anlamı aynen bu şekilde. Sevabına tokatlicaksın bunları. Sabah-akşam-saat-mevsim gözetmeden. Lan it, senin gibi sığırlar nasıl bu memlekette götlerini yayarak bu cümleleri kurabiliyo sanıyosun? Cepten tivit atarak mı kurtuldu bu memleket? Söyleyince de dar kafalı, yobaz zihniyetli vs. oluyo insan. Sinirlendim yine, ben gideyim.

  YanıtlaSil
 32. ya uzun süredir okuduğum muhteşem yazılardan birisi..ağzına eline yüreğine sağlık..kim nasıl yorumladı bilmiyorum okumadım yorumları ama bu kadar bilgi boş beyinden çıkmaz arkadaş..aydınlattığın için minnettarım..okuyucunum artık..saygılarr..her ne kadar küfüre karşıysamda arada hakettiklerini düşünüyorum laf aramızda...

  YanıtlaSil
 33. spiritualizm'i sadece piyasada bildiğin kitaplar ya da bazı ünlü adamlar temsil etmiyor. "Ruhçuluk" eski bir akım olmasının yanında yıllar içinde değerler bakımından bir takım çalışmalarla çok fazla değişime uğramıştır ve ruhçuluk ta esas olan "yeni ve doğru" bilgi dir. Yani gerçek ruhçuluk statik değildir. Ruhçuluğun temeli ise büyük ölçüde hint felsefesiyle harmanlıdır diyebiliriz. En temel bilgiler hint ve doğu felsefelerinden gelmiştir. Ruhçulukta önemli olan bilgi değildir, çünki bilgi çok tur ve her yerdedir...önemli olan o bilginin "doğru" anlaşılıp anlaşılmadığı, yani "anlam" dır "anlam" yok ise hiç bir şey yoktur...

  YanıtlaSil
 34. yazi icin tesekkurler guzel paylasim olmus ifadende karsi gelebilecek iki halk var demissin biride biziz buna gercekten inaniyo musun yanitin evetse sence gec kalmadikmi

  YanıtlaSil
 35. sikko'cum tarzına bayılan, yazılarını zevkle okuyan biri olarak bir gözlemimi belirtmek isterim seninle ilgili müsadenle. Yerinde olsam Kitaplardan aldığın ayetleri pek işin içine katmamaya çalışırım. Nedenini soracak olursan çoğu yazından (bir kaç yerde kendinde söylüyorsun) Allah'tan korkan, kendi kitabını yargılamamaya gayret eden ve mümkün olduğunca Kuran'da sana tezat gelen yerlere değinmekten kaçan bir tarzın var. Bu bence biraz objektifliğini kaybettiriyor sana. Diğer dinlerden (spiritiualism ve luciferian ı saymıyorum) rahatlıkla konuşabiliyorken olayın bizim tarafımıza (müslüman) çok değinmiyorsun. değinmelisin bence :)

  YanıtlaSil
 36. Merhaba sikko kardeşim. Hitlerin yahudileri katlettigini yazmışsinda, Hitlerin kendisi yahudi değil midir zaten seninde yazılarında belirttiğini gibi. Almanyada o dönem katledilenler yahudiler değil, aşkenaz musevilerine yani, dağıldıktan sonra dogu Almanya bloguna göç eden Hazar Türkleridir bildiğim kadarıyla.

  YanıtlaSil
 37. İsrael'in Tanrı'yla güreşen anlamı yorumlardan birisidir...Diğer bir yorum da, yahudi üst sınıflarının imtiyazlarını, ikitdar dizgelerini kutsal güvenceye almaya çalışan, ( yahudi malları dağılmasın diye gayet dünyevi bir şekilde yahudi olmayanlarla evlenmeye yasak getiren, dinsel milliyetçilik, seçkinclik aşılayan vb. ) yahudi kutsal metinlerinin yazıcılarından olan Kahin Azra'nın ülkesi anlamına geldiğidir.. Yani Azrael- Azra'nın diyarı ülkesi anlamında....Diğer bir konuda yahudiliğin belli bir etnos olmaması, zamanın mezpotamya etnoslarının karışımı olan insanlardan oluştuğudur...Ayrıca yahudilik, Musevilikten de farklıdır...Bu gün orjinal Museviler Kudüs yakınlarında oldukça azalmış bir şekilde kendi özel kutsal kitaplarına , itikatlarına, amentülerine göre yaşamaya çalışmktadırlar...Yahudilik ise o dönemin mali oligarşisinin, zengin tacirlerinin, seçkinlerinin; kendi egemenlik imtiyazlarını kutsal güvenceye almak için Musevilik , Zerdüştlük , Mısır ve vb.gibi diğer mezopotamya inançlarının harmanlayarak oluşturdukları, kayda aldıkları yeni bir sentez inançtır...Bu sebeple yani dönemsel egemenlik imtiyazlarının kutsal güvenceye alınması için dinsel milliyetçilik çerçevesinde yazılan Tevrat dünyevileşmiştir...Yani en başta yahudi üst sınıfları kendi alt sınıflarını kandırmış, yaratmaya çalıştıkları dinsel milliyetçilik ile de egemenliklerini sürdürmeye çalışmışlardır...Siyonizm ise Avrupa da ortaya çıkan milliyetçilik akımlarının, yahudilere uyarlanmış halinden ibarettir...Derin avrupanın, Ortadoğudaki çıkarları için yahudiliğin kullanılmaya çalışılmasıdır....Sonunda İZM olan her teori gibi sunidir...Menfaatperet insanlar tarafından ; Tevrat'ın dünyevileşmiş bölümlerinin ( yukarda anlatılan sebeple üst sınıf yahudiler tarafından yazılan seçkincilik, dinsel milliyetçilik bölümleri) suistimal edilmeye çalışılmasındn ibarettir...Zaten Tüm dünya tarihini incelediğimizde de gördüğümüz temel zemin, olayların, savaşların altında yatan ana sebepler ; iktidar imtiyazlarından faydalanmak için her tür dinsel ve etnik kimliğin suistimal edilerek egemenlik amacıyla kullanılmasından ibarettir...

  YanıtlaSil
 38. Sikko ve kaynatasız kalfaları, Aytunç Altındal yorumları kayda değer;
  http://www.youtube.com/watch?v=tiuJrcLtVrE
  Türkiye'deki Bilinçli nadir Aydın'lardan...

  YanıtlaSil
 39. Ahahaha nası bi yazı bu ya?
  Panpa koskoca yazıda zeitgeistte olmayan ne var pardon?
  Saçma sapan zara'dan örnekler göstererek *hacı coca cola tersten yazılınca allah yok yazıyomuş* diyen şakirtten çok bi farkın kalmamış.

  Bende elmaya *allah* yazıyım,allah var diyelim.

  Birde gereksiz milliyetçiliğin sınırları zorlanmış.siyonizmi sadece amerikan ve türk halkı yenebilir denilmiş.Nedeni ise kendilerine en çok yalan söylenilen,en çok sömürülen milletlermiş miş miş.
  Biz en çok sömürülen milletsek,afrikalıların alayı karnı tok yaşiyor herhalde?

  Yazılarından bir de dindar biri olduğun ortaya çıkıyor.Durumun iyice yaş yani.Yahudi düşmanlığının sebebi belli.Modernizme bile laf edilmiş,yok artık.

  Blog ilginç ve okunabilir olsa da,zaman zaman o kadar saçma sapan,desteksiz şeyler söylenmiş ki,gülmemek için zor dayandım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen hangi dünyada yaşyorsun etrafına bir bak akan kana bir bak Yeni dünya düzeninin önünde sadece İslam dini engel bu yuzden Müslümanlar katledilmekte Afganıstandan Libyaya kadar akan kan Müslüman kanıdır yani yavaş yavaş şeytana tapan gücler yeni düzenlerini oluşturmaktalar.ABD den Çin e tasfiye ediyolar SİYONİST kopekleri kendilerini, artık millet sömürülmekten bıktı vede tepki vermeye başladı bu tepkiyı herkesin vermesi lazım dünya yaşanmaz hale gelmeden...

   Sil
 40. sikko valla adamlar neymiş çözüm bulmamız lazım

  YanıtlaSil
 41. Siyonizm gibi bir takım dünya düzenlerinin var olduğu aşikar ancak işin içine dinler ve inanışlar girdiğinde bakış açıları ister istemez kalıplaşıyor. Oysa şamanlara baktığınızda cennet cehennem betimlemelerine rastlayabilirsiniz. Bu işler o kadar iç içe girmiştir ki ancak insanlığın varoluşuna kadar tel tel ayırarak geri sarmak gerekir. Bu da mümkün olmadığına göre açıkçası geriye inandığın değere sarılmak kalıyor. Ancak önemli olan şu inancından ve karakterinden şüphesi olmayan olaylara tarafsız bakabilen insanın gözü aslında "gören gözdür" :D Yani resmin tamamını gör ama resmin neresinde olduğunu bil! Bence adamın söylemek istediği bundan fazlası değil.

  YanıtlaSil
 42. Bu kadar igrenc sekilde kufur etmeseniz yazilariniz daha cok okur bulur ve dikkate alinir. Yani sirf su kufurleriniz yuzunden bunca emeginiz cope atiliyordur cogu insan tarafindan. Ben o kufurlu bolumleri gormezden gelmeye calissamda cok rahatsiz edici. Diger bir yazinizda hem Allah in ayetleri sureleri okutuyorsunuz hem de onun yaninda bir suru agza alinmayacak igrenclikte kufurler ediyorsunuz. Sirf su kufurleriniz yuzunden onlara hizmet ettiginizi de dusundum. Yazilarinizdan cok istifade etsemde, size Allah tan islah diliyorum.

  YanıtlaSil
 43. Sikko Sevr anlaşması ölü doğdu çünkü padişah onaylamadı ve Meclisi Mebusan onaylamadı. Bu yüzden ölü doğmuş kabul edilir. Yanlış bilgi olmasın.SElamlar

  YanıtlaSil
 44. Merhaba

  Faturaları ödemek için ve yeni projelerinizi 3% en ucuz bir faiz oranıyla finansman başlatmak için hızlı ve uygun kredi için geçerli. Bugün aracılığıyla bize ulaşın: credithome@blumail.org ile kredi miktarı gereken minimum kredi teklifimizi 1,000.00 kredi miktarı herhangi bir seçim için olduğu gibi. Sertifikalı, kayıtlı ve yasal borç veren benim. Bizden bir kredi almakla ilgilenen varsa bana bugün ulaşabilirsiniz.

  Not: tüm yanıtları iletildi: hızlı işlem için credithome@blumail.org.
  Teşekkür ederiz

  Sayın Elijah roland

  YanıtlaSil
 45. Amschel Mayer Rothschild (1773–1855): Frankfurt, çocuksuz öldü, miras Salomon ve Calmann'ın çocuklarına kaldı
  Salomon Mayer Rothschild (1774–1855): Viyana
  Nathan Mayer Rothschild (1777–1836): Londra
  Calmann Mayer Rothschild (1788–1855): Napoli
  Jakob Mayer Rothschild (179
  Ve bu Animasyon filmindeki karakterlere bakın(iyi ile Kötünün Savaşı)
  Amshel Goldsmith
  Solomon Goldsmith
  Nathan Mahler(üvey kardeş)
  Joel Golsmith(düşman kardeş:)
  http://www.animecharactersdatabase.com/allchars.php?id=1727&tile

  üşenmeyin izleyin güzel analizlr çıkar bu animeden;)

  YanıtlaSil
 46. hop elijah roland orgmusun ne haltsın adam yukarıda neden bahsediyor, sen tutmuş buraya tezgah açmaya çalışıyorsun.sen ne ayaksın.

  YanıtlaSil
 47. hacı senin kadar olmasa benimde nacizane seyrettiğim filmlerden gözüme
  batan kareleri toplamaya çalıştım. mümkünse bunları sana göndermek isterim.belki bana düşmez fakat senin var olmak adına çektiğin sorunlardan sadece senin müzdarip olmadığını ve senden daha kötüleri bilmen belki seni bir nemze rahatlatır...

  YanıtlaSil
 48. Merhaba, benim adım Bayan Camilla Barbro olduğunu. Ben dolandırıcılığı her yerde vardır, çünkü çok dikkatli olmak tüm kredi arayanların uyarmak için bu orta kullanmak istiyorum. Birkaç ay önce ben mali gergin ve çaresizlik içinde, çevrimiçi bazı borç verenler tarafından kandırdı edildi. Bir arkadaşım sadece% 2 faiz oranı basınç veya stres olmadan daha az 72 saat içinde 30.000 Euro tutarında teminatsız krediler ödünç Mrs.Heather Whyte denilen çok güvenilir borç bana anılacaktır kadar neredeyse umudunu kaybetti. Benim banka hesap bakiyesi kontrol ve ben uygulamalı sayı herhangi bir gecikme olmadan hesabıma irtibata geçiniz olduğunu bulduğumda çok şaşırdım. Yani insanlar stres olmadan kolayca kredi alabilirsiniz böylece iyi bir haber paylaşmak istiyorum onu ​​söz verdim. Qualityloanltd@europe.com: Eğer kredinin her türlü ihtiyacınız varsa Yani, e-posta yoluyla ona temas.
  Ayrıca benim e-posta bana ulaşabilirsiniz: camillabarbro15@gmail.com
  Şimdi, ben yaptığım onların hesaplarına doğrudan göndermek kredi ödemeleri karşılamak için deneyin.
  Benim Noel ve Yeni Kutlama harika
  Tüm iyi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir de bu dolandırıcı robotlar çıktı. Twitter, facebook, blog geziniyorlar. Berbat ingilizce

   Sil
 49. Adamin küfür kullanması herseyi samimi bir sekilde anlatmasina eş degerdir .ve kanıtlayici belgelerle anlatmasida etkileyici eline sağlık kaynatasız..

  YanıtlaSil
 50. BÜYÜK Illuminati CULT HOŞGELDİNİZ
  Eğer bir iş adamı ya da sanatçı, Politikacılar ve size istediğiniz
  biri olmak dünyada büyük Güçlü ve ünlü olmak, bize katılın
  Bizim resmi bir üyesi bugün. Eğer ziyaret etmek için ideal bir şans verilir
  İlluminati ve tescil sonrası onun temsilcisi tamamlandıktan
  Sizin tarafınızdan, hiçbir fedakarlık, ya da ihtiyaç duyulan insan yaşamı, Illuminati kült getiriyor
  zenginlik ve yaşam ünlü boyunca, sen ortadan kaldırmak için bir tam erişime sahip
  uzakta şimdi hayatından yoksulluk. be sadece üye
  İlluminati kiliseye inisiye getirmek yetkisine sahip
  kimseye başvurmadan önce kiliseye herhangi bir üye, bu yüzden olmalı
  zaten üye kim tarafından bağlantı, Bugün bize katılın ve fark senin
  rüyalar. biz de iterek ilaçların korunması bizim üye yardım,
  Eğer üye olmak kez geri kalanı için zengin ve ünlü olacak
  Eğer dünyanın herhangi bir İÇİNDE 2 MİLYON DOLARLIK toplamı VE BİR EV verilecektir başlatılması sonra hayat, İlluminati, kendi üye olun ... mutlu
   İlgilendiği kişi bu posta yoluyla bize başvurun: illuminatitempleofriches1@gmail.com

   
   

    Takım Saygılar ..

  YanıtlaSil
 51. Her yerde bir dünyada yaşıyoruz ve aynı zamanda bir maaş olarak 2500 dolar aylık almayı tercih bugün Illuminati kült çevrimiçi katılın ve ücretsiz ev 1 milyon dolar anlık toplamı olsun ... Eğer ilgileniyorsanız lütfen doldurunuz
  dünyada, büyük güçlü ve ünlü olmak istiyorum aşağıdaki size below.Are bilgiler bir iş adamı ya da sanatçı, Politikacılar ve resmi üyesi biri haline bize katılın today.you ziyaret etmek için ideal bir şans verilir illuminati ve tescil sonrası onun temsilcisi sizin tarafınızdan tamamlanır, hiçbir fedakarlık ya da ihtiyaç duyulan insan hayatı, İlluminati kardeşliği zenginlik beraberinde getiriyor ve yaşam ünlü, artık uzak hayatından yoksulluğu ortadan kaldırmak için bir tam erişime sahip. İlluminati kilisenin inisiye edilmiş olan sadece üye kiliseye herhangi bir üye getirmek yetkisine sahip, bu yüzden herhangi bir bedeni başvurmadan önce size göre bağlantıyı olmalı
  Üye şimdiden, Bugün bize katılın ve hayallerinizi gerçekleştirmek. biz de korunması bizim üye yardım
  size hayatınızın geri kalanı için zengin ve ünlü olacak bir üye olmak zamanlar uyuşturucu, itme
  Illuminati grup bizim e-posta: scottwilliamilluminatitemple@hotmail.com veya bu sayıyı +2347061123869 temasa

  YanıtlaSil
 52. İbranice ve Aramice’de “el”, Allah anlamına gelir. “Eli”, ilahi yani “Tanrım” demektir. İsrael veya İsrail, “Allah için cihat eden, uğraşan kul” demektir. Bu kelime, Hz. Yakup’un unvanıdır. Allah’a çok bağlılığından ötürü Hz. Yakup’a İsrail unvanı verilmiştir. Yakup soyundan gelenlere İsrailoğulları denilir. Tevrat’ın Tekvin Sifri’nin 32’nci babında Yakup’a İsrail adının verildiği belirtilmektedir. Bu ayette, Hz. Yakup’un kendi kendisine haram kıldığı şeyler dışında bütün yiyeceklerin İsrailoğulları’na helal olduğu belirtilmektedir. Kur’ân’ın, İsrail(Yakup)un kendisine haram kıldığı yiyecek hakkında işaret ettiği olayın, Tekvin Sifri’nin 32’nci babında anlatılan olay olduğu anlaşılmaktadır.

  YanıtlaSil
 53. George Armstrong'un kitaptan bölüm bölüm kopyala yapıştır aralarına kendinden kaynatanı sikim, kaynatana atlıyım ekle. Ekonomistleri kötüle. Ezbere yine ordan burdan kopyala yapıstır yaptıgın ekonomik buhranların isimlerini ekle.Ama hiç birinin detayını bilme.PARANIN YAKLASIK 1971'DEN BERİ ALTIN KARSILIGI DEĞİL KARSILIKSIZ BASILDIGINI BİLME( YANİ SENİN ANLICAGIN DİLDE PARANIN ARTIK ALTIN KARSILIGI FELAN YOK SEN UYUDUN UYANDIN KALKTI O OLAY ).Sakın ama o ÇALINTI yaptıgın yazarlara saygı gösterip sunlar su kitaptan alındı deme. Kaynatanı sikiyim diye araya laf serpiştirince o bilgileri leylekler getirmiş oluyor çünkü:) Son olarak bu yorumu zaten yayınlamayacaksın, çokta önemli değil:) Ezik ruhunla ve bu yorum atan sevgi pıtırcıklarınla seni başbaşa bırakıyorum.Övgüler seni uçurmaya başladığında bu yazımı hatırla.(YAZIYA GELİNCEDE KOPYALA YAPIŞTIR YAPTIĞIN YAZARLARIN BİLGİLERİ %90 DOĞRU AMA SEN YANLIŞSIN) GOOD BYE.

  YanıtlaSil


 54. Hayatta zengin ve ünlü olabileceğiniz Illuminati kilisesinin evine hoş geldiniz, Dünyanın her yerindeki Büyük Illuminati kardeşliğine katılın, sizi burada en olumlu şekilde değiştirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız. Bugün kültü aydınlatmaya katılın ve dünyada yaşamayı seçtiğiniz herhangi bir yerde ücretsiz bir ev ile 55 milyon dolarlık anlık toplam elde edin ve aylık olarak aylık olarak 300.000 dolar kazanın. İlgileniyorsanız, lütfen illuminatihomeofrichs@gmail.com adresinin altındaki e-postayı veya Aramayı yapın. +2349033375429'a katılmak Eğer Illuminati'ye katılmak istemiyorsanız bu mesajı okumayın. Kurallar * 18 yaşın üzerinde olmalısınız. * Illuminati'nin sırrını kimseyle tartışmamalısın. * Kitlesel Medya'dan (Haber veya Sahne Sanatları), Komplo Kuramcılarından (Amatör veya Profesyonel Yazarlar veya Spekülatörler), İnternet Söylentilerinden veya Diğer HERESY'den dolayı İlluminati hakkındaki bilgilerini elde eden herhangi biriyle ilgilenmiyoruz. * Üyelikten bir hafta sonra Illuminati'ye girdikten sonra, hayatınızdaki en büyük hedefi elde edersiniz ve aynı zamanda servet ve şöhret kazanırsınız. * Kişi gece gündüz işkenceye maruz kalırsa, BÜYÜK ILLUMINATI mesajını kimse silmeyecektir. * BÜYÜK ILLUMINATI'nın emrine ve kurallarına uymamak ününü ve zenginliklerini geri alacaktır. *. Illuminati kurallarından biri "Illuminati hakkında konuşmuyoruz" dır, bu yüzden burada çok fazla şey söyleyemem. Gerçekten ilgileniyorsanız bize E-posta ile bize geri dönün: illuminatihomeofrichs@gmail.com VEYA +2349033375429 numaralı telefonu arayın Zihin oyunları oyna.

  YanıtlaSil
 55. ILLUMINATI ZENGİN VE ENERJİ VERENLERİNE HOŞ GELDİNİZ ... Illuminati'nin büyük kardeşliğinin tam bir üyesi olmak için en güvenli adım. İşadamınız veya bir sanatçı, Politikacılar ve büyük olmak için, güçlü ve ünlü dünyada olmak istiyorsanız, katılın. Bize bugün resmi üyelerimizden biri olmayı kabul ediyoruz. Kayıtlar tamamlandıktan sonra Şeytan'ı ve onun temsilcisini ziyaret etmek için ideal bir şans verilecek, hiçbir fedakârlık ya da insan hayatına ihtiyaç yok, Illuminati kardeşlik zenginlikleri ve hayatta ünlüleri getiriyor, Yoksulluğu şimdi hayatınızdan tamamen yok etmek için tam erişim. Bu yüzden Bay Daniel James ile iletişime geçin. Via: illuminatiworldwide777@gmail.com, + 2347083028318 numaralı telefondan bizi arayın. Bugün katılın ve hayallerinizi ve umutlarınızı fark edin

  YanıtlaSil
 56. Hoşgeldiniz, zengin ve Ünlüler klübüne; Aydınlık, bu, 3 Milyon Üyeden oluşan dünyanın en eski ve en büyük kardeşliği. Biz, Yüce Varlık olan bir baba altında bir aileyiz. Içinde cennette doğduğumuza inanıyoruz ve hiç kimse bu dünyada mücadele etmemelidir. Dolayısıyla, yeni üyelerimize, yaşam biçimlerini yükseltmek için katıldıklarında Para Ödülleri verilir .; Ilgilenen üyelerin bizimle e-posta yoluyla görüşmesi gerekir (illuminatitemple650@gmail.com)

  YanıtlaSil
 57. Hoşgeldiniz, zengin ve Ünlüler klübüne; Aydınlık, bu, 3 Milyon Üyeden oluşan dünyanın en eski ve en büyük kardeşliği. Biz, Yüce Varlık olan bir baba altında bir aileyiz. Içinde cennette doğduğumuza inanıyoruz ve hiç kimse bu dünyada mücadele etmemelidir. Dolayısıyla, yeni üyelerimize, yaşam biçimlerini yükseltmek için katıldıklarında Para Ödülleri verilir .; Ilgilenen üyelerin bizimle e-posta yoluyla görüşmesi gerekir (illuminatitemple650@gmail.com)

  YanıtlaSil
 58. Ünlü, zengin olsun ve kaderini kontrol etmek Illuminati katılın.
  Geri koltuk ve diğer insanların bizi aşağı itmek için izin vermek iyi midir? Ya öyle
  İyi yoksulluk veya korku içinde yaşamak?
  Yani İlluminati sadece burs bütün dünyevi özgürlük verebilir
  problemleri, bugün üyesi olmak ve kaderini kontrol ve aynı zamanda değil kazanmak
  aylık en az 500 milyon dolar.
  Üyelik başvurusu için aracılığıyla bir e-posta gönderin:
  ajajailluminati@outlook.com

  YanıtlaSil
 59. Işığı görmeyi başaramayın. Para, güçler, şöhret ve zenginlik
  Birkaç gün içinde ünvan kazan. Illuminati kardeşlik merkezini bu irtibat yoluyla (ABD) çağrısı veya ne uygulaması ajansı'na katılmak istiyorsanız ... +2349060960559 veya chamberlinwilliams099@gmail.com adresine e-posta gönder
  Online başlatma için nerede olduğunusahip değilsin. Hiçbir mesafe, baphomet.Do'nun işini etkileyemez. Aldatılmamalı ve bizden biri olduğunu iddia eden çevrimiçi internet dolandırıcılarının, bir soruşturma yapmadan önce onayladığınızdan emin olunuz ... Whats-app + 2349060960559 veya email chamberlinwilliams099@gmail.com şimdi Hayallerinize evet deyin. Selam Baphomet ...

  YanıtlaSil
 60. Merhaba,
  Bu, kamuoyuna, özel kredi borç veren Bay Daniel John'un mali yardıma ihtiyacı olan herkese finansal bir fırsat yarattığını bildirmek içindir. Bireylere, firmalara ve şirketlere açık ve anlaşılabilir hüküm ve koşullar altında% 2 faiz oranıyla kredi veririz. danieljohnhome@gmail.com adresinden size kredi koşul ve koşullarımızı verebilmemiz için bugün bizimle e-posta yoluyla iletişime geçin.

  YanıtlaSil
 61. merhaba!

  mali yardıma mı ihtiyacınız var? parayı takip edin ve hemen her türlü krediyi elde edin!

  1,000 tl'den 10,000,000,00 tl'ye
  * amaç *% 3 faiz oranı
  * seçim 1-20 yıl arasında öderler.
  * aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * kredinin esnekliği.

  yardım için lütfen bize yoluyla bizimle iletişime geçin.
  whatsapp: +15189309882
  e-posta: creditfinancierhome@gmail.com

  içtenlikle
  yönetim

  YanıtlaSil
 62. ÖNCELİKLE HERKEZE MERHABALAR HAYIRLI AKŞAMLAR ARAKADAŞLAR COK UZUN KONUŞMAYACAĞIM AYLARDIR BORCUM VARDIR MALESEF İŞİMDE YOKTU
  HER YERDEN ALICAKLILAR ARIYORDUR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRMIŞ BİR DURUMDAYDIM
  EVİME ALDIĞIM EKMEĞİ BİLE MARKETE YAZDIRIYORDUM SUAN BUNLARI SİZE ANLATIRKEN
  BİLE UTANIYORUM BANKAYA OLAN KREDİ BORCUMU ÖDEYEMİYODUM COK BÜYÜK SIKINTILARA
  GİRDİM ARTIK BENİM İÇİN HERŞEY BİTMİŞTİ NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYDIM
  COCUĞUMUN OKUL MASRAFLARINI BİLE KARŞILAYAMAZ HALE GELMİŞTİM TAM ANLAMIYLA
  BİTMİŞTİM HERŞEYDEN UMUDUMU KESMİŞTİM TAKİ KARŞIMA BU SAYFA CIKANA KADAR
  BU SAYFA KARŞIMA CIKTI TAM ANLAMIYLA HAYATIM DEĞİŞTİ SAYESİNDE CEBİM PARA
  GÖRDÜ OLAN BORCLARIMDAN KURTULDUM KENDİLERİNDEN ALLAH RAZI OLSUN BANKAYA OLAN 16.200 TL
  BORCUMDAN KURTULDUM ARTIK CEBİME PARA GİRDİ EN ÖNEMLİSİDE COCUĞUMU MUTLU ETMEYE BAŞLADIM
  KENDİLERİNDEN ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞLAR BUNLARI SİZE ANLATMAMDAKİ AMACIM GERCEKTEN
  SIKINTILI BİR DÖNEMDEN GECEN ARKADAŞLAR NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARLAR GERCEKTEN MAĞDUR OLAN
  PARAYA İHTİYACI OLAN ARKADAŞLAR BU SAYFAYA ULAŞMALI KENDİLERİNDEN ALLAH RAZI OLSUN HERKESİN
  ELİNDEN TUTUYORLAR KENDİLERİNE COK TEŞEKKÜR EDERİM ABİ ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN COK DOLANDIRILDIM
  COK CANIM YANDI SİZLERİNDE YANMASIN DİYE ANLATIYORUM BUNLARI ARKADAŞLAR
  TWİTTER ARKADAŞ ARAMA KISMINA Celal Özsaman Yazarakta Ulaşabilirsiniz Dilersenizde Vereceğim Linki Kopyalayıp İnternet Ex Sayfasınada Yapıştırıp Ulaşabilirsiniz
  https://twitter.com/celal_ozsaman

  YanıtlaSil
 63. Selamlar sana.

  % 3 çok düşük bir faiz oranı ile teminatlı ve teminatsız kredi imkânı sunuyoruz. Kişisel Kredi, Borç Konsolidasyon Kredisi, Girişim Sermayesi, İş Kredisi, Eğitim Kredisi, Ev Kredisi veya "Herhangi bir nedenle Krediniz! Kötü Krediniz Var mı? evet ise bize e-posta ile ulaşın: supperhm_loan@hotmail.com !!!


  Saygılarımla,
  Rogers Mike

  YanıtlaSil
 64. muazzam analiz güzel aktarım teşekkürler sikko

  YanıtlaSil
 65. Bir illuminati üyesi olduğuma dair tanıklığım. Benim isimlerim william smith ve 47 yaşında, ABD bahamas'lıyım Büyük Aydınlık Dünyası gizli topluluğunun nasıl işten atıldığına dair geri döndüğümde nasıl yardımcı olduğum hakkında büyük aydınlanmaya katılmak isteyenleri bilgilendirmek istiyorum. yaklaşık 5 yıl ve altı ay. Çalıştığım firmadan görevden alındığımdan beri, acımasızlık ve sıkıntı içinde oldum, 'ABD Mevduat Sigortası Şirketi' olarak adlandırılan bir ajans olarak. O yıllardan beri maddi olarak umutsuzum. Ama bir gün internette dolaşırken, Büyük Illuminate dünya toplumunun postuna rastladım; ünlü, zengin ve başarılı olabilirsiniz, büyük İmmünya üyesi olan bir üyesi olarak, hemen sizinle iletişime geçtim ve açıkladım. Onlara herşeyi anlattılar ve bana yardım ettiler ve bana yardım etmek için kullanılacak üyelik kayıtlarını ödedim ve büyük illuminati dünyası gizli toplumu için başlamıştım ve bana bütün kuralları verdiler ve bana yerlerine ibadet ettiler . Büyük illuminati dünya toplumunun yardımıyla tapınağa gidip orada tamamen İlluminati üyesi olarak başlamıştım. Şaşırtıcı bir şekilde başladığımdan 48 saat sonra şirketten şirkete çağrı aldım, ilk olarak şirkette şirket yöneticisi olarak şok oldum ve şaşırdım ama daha sonra kendimi tekrar kazandım, ertesi gün işe devam etmesi söylendi. sabah 7:00. O günden başlayarak ben ve ailem neşeli ve lüks bir yaşam sürüyordu. Ve şimdi uzun yıllar boyunca şimdi bir ajan değilim .. Yani bir illuminati üyesi olmak istiyorsanız bu bize ulaşabilirsiniz e-posta ...... :: illuminatitemple242@gmail.com

  YanıtlaSil
 66. PARA VE GÜCÜN BÜYÜK ILLUMINATI TEMPLE KATILIM PROSEDÜRÜ, bizim ajan +2348138555220 veya posta ya da ILLUMINATI JOIN JOINING
   (illuminate666temple@outlook.com)

  Bir iş adamı ya da kadın mısınız, politik, müzisyen, öğrenci, yaşamak için zengin, ünlü, güçlü olmak istiyorsun, İlluminati'ye katıl
  Bugün kardeşlik kült ve anında zengin toplamı olsun. Bir haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ve aylık olarak 350.000 ABD doları maaş aldığınız…

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. USD $ 500,000 USD Nakit Ödül
  2. USD $ 200,000 USD değerinde Yeni Bir Şık Rüya ARABA
  3. bir rüya evi kendi seçim ülkenizde satın
  En İyi 5 Dünya ile Bir Ay Randevu Alındı
  Dünyadaki Liderler ve En İyi 5 Ünlüler.
  ajan şimdi +2348138555220 оr onu neyin üzerine
  +2348138555220) ya da bize e-posta gönderebilirsiniz.
  Hemen çevrimiçi başlatma için (illuminate666temple@outlook.com)

  YanıtlaSil
 67. Büyük Illuminati Kardesligine ait ve en basarili ve en zenginler arasinda olun ve kendinizi bir insan kurbani olmadan yapin, korkunuzu alin
  Korkunun ruhunu öldürdügünü hatirla, hayati iyi ve rahat yapariz.
   Kardesligimiz sadece istekli ve cesur insanlari kabul eder. Önceki yillarda, her zaman binlerce dolarlik bir açilis nimetleri vardi.
  Açilistan sonra her üye, ama bu yilki açilis töreninde
  Inisiyasyon nimetinin indirildigini söylüyorum
  kayitli üyelerin nüfusundan dolayi
  bu yil basladi, bu katta, bu yüzden onaylamak zorundayim
  bu bilgi. Gerçeklestirilen son indüksiyon
  ABD basarili oldugunu kanitladi, sizi daha fazla nimetler temin ederim.
  Ilgilenenler için, cesur bir adim atin! Oldugun yerde
  siparis ne istedigini bilen herkese veriyor
  Biz bu dünyadayiz ve bu yüzden üyelerini zorlamiyoruz.
  kendi iyiligi için. Yani, ilgilenirseniz, not alin. kosullar
  VE DURUMU ASAGIDAKI. (1) Sir tutabiliyor olmalisiniz.
  (2) Basariya inanmalisiniz. (3) Olmak zorundasin
  18 yasindayken, kendi kararinizi hayata geçirmeniz için. E-posta illuminatiworldwideorder@gmail.com veya whatsap us +19292811087

  Not Biz sadece whatsap kimseden çagri kabul etmiyoruz.

  YanıtlaSil
 68. BÜYÜK ILLUMINATI BROTHERHOOD'A HOŞGELDİNİZ.


  Dünyada zengin ve meşhur olacak ve dünyadaki yüksek yerdeki insanları kontrol etme gücüne sahip bir kardeşlik olarak Illuminati'nin bir üyesi olmak ister misiniz? Bir iş adamı ya da kadın, sanatçı, politik, müzisyen, Öğrenci, yaşamda zengin, ünlü, güçlü olmak, bugün İlluminati kardeşlik tarikatına katılmak ve anında zengin bir toplam olsun. Haftada 2 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz her yerde ve ayrıca 20.000.000 ABD doları aylık maaş% 2026 olsun
  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 800.000 USD USD Nakit Ödül
  2. USD $ 500,000 USD değerinde Yeni Bir Şık Rüya ARABA
  3. bir rüya evi kendi seçim ülkenizde satın
  4. Hayalinizdeki turistik yere bir aylık tatil (tamamen ödenmiş).
  5. Bir yıl Golf Üyelik paketi
  Dünyadaki tüm Hava Alanlarında 6.A V.I.P tedavisi 7.A yaşam tarzı değişikliği 8. Bohemian Grove'a erişim
  Her ay bir banka hesabınıza 9.000.000 USD tutarında aylık ödeme
  10.One Ay Dünyanın En İyi 5 Dünya Liderleri ve En İyi 5 Ünlüleri ile Randevu rezervasyonu.
  Bize büyük kardeşlik illuminati satanic el sembolü katılmadan ilgileniyorsanız e-posta kardeşhoodilluminati19@gmail.com +16906672341 +953312758974 +44672288754 aracılığıyla bize şimdi başvurun bize dünya bugün katılmak ve hayallerini geri var          Saygılarımızla illuminati birleşik devlet düzeni ......

  YanıtlaSil
 69. PARA, FAME VE GÜÇ İÇİN BÜYÜK DÜNYA ILLUMINATI KATILMAK İÇİN FIRSATINIZ.

  Siz bir iş adamı ya da kadın, politikacı, müzisyen, öğrenci misiniz, zengin, ünlü, yaşamda güçlü olmak istiyor, bugün İlluminati'ye katılmak ve zengin bir özet toplamı almak istiyor musunuz? 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı ve maaş olarak aylık ödeme almayı nerede tercih edersiniz?

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
    1 USD, 000.000 USD ve egzotik bir araba para ödülü.
  Ve zenginlik ve şöhretin illuminati tapınağına katılabilmeniz için en az 18 yaşında olmalısınız.
  Üyelik için iletişim e-posta adresi gereklidir: worldfameilluminati@gmail.com

  YanıtlaSil
 70. Herkese merhaba, Bir daha hastalarımız için böbrek almak için buradayız
  ve onları kurtarmak için bir böbrek yapmak isteyen herkes
  Eğer para kazanmak istiyorsanız ya da bir böbrek satın almak istiyorsanız para iyi miktarda
  Bir Yaşam, lütfen bize ulaşın, e-posta yoluyla: pujabsurgeons@gmail.com
  Bu zengin olman için bir fırsat, tamam, garanti ediyoruz, ve
  Bizimle% 100 güvenli bir anlaşma yaparsak, her şey
  yasal böbrek vericisi.

  YanıtlaSil

 71. BÜYÜK ILLUMINATI BROTHER HOOD TODAY KATILIN VE DAHA İYİ BİR VE MUTLU BİR YAŞAM CANLI. ZENGİN, FAME VE GÜÇLERİN BÜYÜK TEMİZLE HOŞGELDİNİZ. Bir iş, erkek ya da kadın, politikacı, müzisyen, papaz, avukat, aktör, oyuncu, bankacı ve siz misiniz? Zengin olmak, güçlü olmak ve hayatta meşhur olmak. Hayallerinizi Büyük ILLUMINATI kardeşinin bir üyesi olarak elde edebilirsiniz. Tüm bu hayalleriniz ve kalp isteğiniz, büyük bir ILLUMINATI kardeşinin bir üyesi olmak istiyorsanız gerçekten başarabilirsiniz. Not: Yeni işe alınan üyeler, sizi koruyacak ve koruyacak 600.000 ABD Doları A Altın Yüzük ile hak kazanır. düşmanlardan ve Amerika Birleşik Devletleri'ne ücretsiz vize. Lütfen kanı paylaşmayacağım. Lütfen +16316333633 numaralı telefondan bizi whatsapp veya illuminatisct666@gmail.com adresinden bize e-posta ile gönderin

  YanıtlaSil
 72. Işığı görmek için başarısız olmayın. Para, güçler, şöhret ve zenginlik sadece bir göz kırpmak içinde başlık haline gelir. Eğer online inisiyasyon için, nerede olursanız olsun, İlluminati kardeşlik katılmak için ilgilendi. Hiçbir mesafe Baphomet 'in işini etkileyebilir. hayallerinize evet deyin. Hail Baphomet... E-posta bize illuminatiworldwideorder@gmail.com veya whatsap üzerinden + 19292811087

  YanıtlaSil
 73. Işığı göremedim. Para, güçler, şöhret ve zenginlik, tüm jenerasyonunuzdaki başlığınız haline gelir ve hayallerinizin gerçekleştiğini görürsünüz. Illuminati dünya genelindeki (ABD) e-posta adresine katılmak isterseniz, illuminatiworldwideorder.com'a katılın
    veya whats-app bizi .. + 19292811087

  Çevrimiçi başlatmanız için.
  Nerede olduğunun bir önemi yok. Baphometimizin çalışmasını hiçbir mesafe etkilemez.

  Aldatılma ve çevrimiçi internete dikkat etmeyin
  bizden biri olduğunu iddia eden sahtekarlar
  bir soru sormadan önce onaylayın ...

  Not..Sadece whatsapp çağrı mesajını kabul etmiyoruz.

  YanıtlaSil
 74. İsmim Doktor Michael Baldwin, Iowa Lutheran Hastanesi'nin bir temsilcisi, Organ cerrahisinde uzmandırız ve böbreklerin satın alınmasıyla ilgileniriz ve hastamız böbreğe bağış yapmaya karar veren herhangi bir donöre büyük miktarda para ödemeyi kabul etti. onları kurtarın ve Iowa City, ABD'de bulunuyoruz.
  Böbreğinizi satmakla ilgileniyorsanız, lütfen ilerlememiz için bize geri dönmekten çekinmeyin.
  Ve eğer ilgilenirseniz bizim e-postamız: iowalutheranhospital@gmail.com

  YanıtlaSil
 75. Merhaba arkadaşlar ......

  Burada ABD'de ve dünyada bu gerçek zengin adama katılma, bir parçamız ol ve zengin ol. Bize de ulaşabilirsiniz
  Daha fazla bilgi ve üyelik süreci için, kardeşliğin bir üyesi olabilirsiniz.

  NOT: Tüm yeni üyelere vizesiz bir vize işlemek için bizimle birlikte vatansever gün taç giyme töreninde bizimle birlikte olmak üzere bir bölüm ödemesi verilecektir.
  tebrik edici faydalar. Ardından, normal yıllık kardeşlik avantajlarına sahip olmaya başlayabilirsiniz. aylık ve haftalık

  ILLUMINATI YENİ ÜYELİK FAYDALARI.

  1. 550.000 USD USD Nakit Ödül
  2. 134.000 $ 'lık yeni bir rüya
  3. seçtiğiniz bir rüya evi satın
  4. Aylık turizm tatiliniz (tamamen ödenmiş).
  5. Bir Yıl Golf Üyeliği Paketi
  Dünyadaki tüm havaalanlarında 6.A V.I.P tedavisi 7.A yaşam tarzı değişimi 8. Bohemian Grove'a erişim
  Banka hesabınıza her ay için 100.000.000 ABD doları
  10. Dünyadaki En İyi 5 Dünya Lideri ve büyük illuminti kardeşliğinin En İyi Ailesi ile üç aylık randevular.
  Tek yapmanız gereken, brotherhoodilluminati19@gmail.com veya +16784655643 + 44768598773 + 9957468736388 + 34 7586748936

  Selamlar ILLUMINATI UNITED STATES SİPARİŞ

  YanıtlaSil
 76. Merhaba arkadaşlar ......

  Burada ABD'de ve dünyada bu gerçek zengin adama katılma, bir parçamız ol ve zengin ol. Bize de ulaşabilirsiniz
  Daha fazla bilgi ve üyelik süreci için, kardeşliğin bir üyesi olabilirsiniz.

  NOT: Tüm yeni üyelere vizesiz bir vize işlemek için bizimle birlikte vatansever gün taç giyme töreninde bizimle birlikte olmak üzere bir bölüm ödemesi verilecektir.
  tebrik edici faydalar. Ardından, normal yıllık kardeşlik avantajlarına sahip olmaya başlayabilirsiniz. aylık ve haftalık

  ILLUMINATI YENİ ÜYELİK FAYDALARI.

  1. 550.000 USD USD Nakit Ödül
  2. 134.000 $ 'lık yeni bir rüya
  3. seçtiğiniz bir rüya evi satın
  4. Aylık turizm tatiliniz (tamamen ödenmiş).
  5. Bir Yıl Golf Üyeliği Paketi
  Dünyadaki tüm havaalanlarında 6.A V.I.P tedavisi 7.A yaşam tarzı değişimi 8. Bohemian Grove'a erişim
  Banka hesabınıza her ay için 100.000.000 ABD doları
  10. Dünyadaki En İyi 5 Dünya Lideri ve büyük illuminti kardeşliğinin En İyi Ailesi ile üç aylık randevular.
  Tek yapmanız gereken,brotherhoodilluminati19@gmail.com +16784655643 + 44768598773 + 9957468736388 + 34 7586748936

  Selamlar ILLUMINATI UNITED STATES SİPARİŞ

  YanıtlaSil
 77. Sadece ışığı arayan kişi için. Para, güç, Şöhret ve zenginlik, tüm jenerasyonunuzdaki başlığınız haline gelir ve hayallerinizin gerçekleştiğini görürsünüz. Eğer illuminati dünyasına katılmaya ilgi duyuyorsanız (ABD) emriyle bugün bize e-posta gönderin: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Ya da neyin bizi .. + 19292811087

  Çevrimiçi başlatmanız için.
  Nerede olduğunun bir önemi yok. Baphometimizin çalışmasını hiçbir mesafe etkilemez.


  Not .. Biz whatsap çağrı kabul etmiyoruz.

  YanıtlaSil
 78. İlluminati'nin büyük düzeninden birleşik devlete ve tüm dünyaya gelen selamlar, bu, aydınlanmanızın kardeşlik dönemine katılmanız için açık bir fırsattır.
  Kaybedilen hayaller, ve hiçbir zaman, hiçbir fedakarlık olmaksızın zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz yerler. Ayrıca, tüm yeni üyeleri, kardeşliğe katılırken, aynı zamanda da bu fırsattan yararlanarak, yatırımlarıyla birlikte, tercih ettikleri bir yer ve aynı zamanda da bir ev haline gelmeleri için 550.000 ABD Doları ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 550.000 USD USD nakit ödül.
  2. 150.000 USD USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldı.
  Dünyadaki en iyi 5 ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. Eğer ilgileniyorsanız lütfen yukarıdaki email=greatilluminate99@gmail.com ile iletişime geçin.  NOT ; Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu İlluminati kardeşliği
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Europe.Asia vb.


  Saygılarımızla ILLUMINATI TEMPLE UNITED STATE

  YanıtlaSil
 79. Bir hayatı kurtarmak için bir böbrek satmak isteyen 18 yaşından büyük ciddi böbrek vericileri arıyoruz ve her bağışçı için iyi bir teklif ve diğer tazminatlarımız var.
  Bizim sürecimiz hızlı ve güvenliğiniz garantilidir.
  Lütfen bize ulaşın iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 80. Sadece ışığı arayan kişi için. Para, güç, Şöhret ve zenginlik, tüm jenerasyonunuzdaki başlığınız haline gelir ve hayallerinizin gerçekleştiğini görürsünüz. Eğer illuminati dünyasına katılmaya ilgi duyuyorsanız (ABD) emriyle bugün bize e-posta gönderin: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Ya da neyin bizi .. +19292811087

  Çevrimiçi başlatmanız için.
  Nerede olduğunun bir önemi yok. Baphometimizin çalışmasını hiçbir mesafe etkilemez.


  Not .. Biz whatsap çağrı kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 81. PARA VE GÜÇ BÜYÜK ILLUMİNATİ TEMPLE İÇİN EN İYİ FIRSAT.
  NOT: HIÇBIR İNSAN SAKRİFASI INVOLVE
  Tapınak ajanına Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz: + 1682-214-4967

  Siz bir iş adamı ya da kadın, politik, müzisyen, öğrenci misiniz, zengin, ünlü, yaşamda güçlü olmak istiyorsun, bugün Illuminati kardeşlik tarikatına katılıp anında zengin bir toplam olsun. Bir haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ve aylık olarak 350.000 ABD doları maaş aldığınız…

  İlluminati üyesi olan yeni üyeler için faydalar.
  1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev
  2. $ 50,000 dolar değerinde yeni bir rüya arabası

  Ortaklarımızla iletişime geçebilmeniz için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız
  E-posta: illuminate666temple@outlook.com
  Whatsapp: (+ 1682-214-4967)

  YanıtlaSil
 82. Para, güç, güvenlik, terfi için Illuminati'ye katılın ve sevdiklerinizi geri alın. Tüm yeni üyelere 20.250.000 dolar nakit ödül, aylık 5000 dolar ödeme ve yepyeni bir araba veriliyor. Biz ZENGİN FOREVER, detaylar için bana illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(806)305-9914 gelenler.

  YanıtlaSil
 83. Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşik devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca bütün yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları yere sahip bir eve yatırım yapmakla birlikte, bu yaşamda ünlü olma fırsatını karşılamak için 550.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 550.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyanın en iyi 5 kişiyle bir aylık randevu
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 84. Politik, ekonomik güç, zenginlik ve manevi güç için Illuminati'ye katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(806)305-9914.
  İLLUMİNATİYE KATILAN ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 6.500.000 USD tutarında Nakit Ödül.
  2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 300.000 USD değerindedir.
  3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 30.000 USD tutarında aylık ödeme.
  Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(806)305-9914.

  YanıtlaSil
 85. Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşik devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca bütün yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları yere sahip bir eve yatırım yapmakla birlikte, bu yaşamda ünlü olma fırsatını karşılamak için 550.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 550.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 86. Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşik devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca bütün yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları yere sahip bir eve yatırım yapmakla birlikte, bu yaşamda ünlü olma fırsatını karşılamak için 550.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 550.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 87. ILLUMİNATİ'NİN büyük SİPARİŞ'İNDEN BİRLEŞİK DEVREDE ve DÜNYADA HEDEFLER, bu, Aydınlık'ın kardeşliğine katılmak için, kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsat ve hiçbir kan fedakarlığı olmadan güç. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve bulundukları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat sunmak için 800.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 800.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 190.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya evi
  4. Üye olarak banka hesabınıza 2,400,000 USD tutarında aylık ödeme
  5. Seçtiğiniz herhangi bir ülkeye seyahat etmek için diplomatik bir pasaport ve çok daha fazlası

  NOT; İlluminati kardeşliğine dünyanın her yerinden Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa’ya katılabilirsiniz. Asya, Avustralya, vb.

  NOT: İlgilendiğiniz takdirde lütfen e-posta yoluyla bize ulaşın: illuminatitemple9102@gmail.com

  Selamlar ILLUMINATI TEMPLE BİRLEŞİK DEVLETLER

  YanıtlaSil
 88. MERHABA MERHABA MERHABA MERHABA MERHABA

  İYİ HABERLER İYİ HABERLER İYİ HABERLER.
  Siz bir iş adamı avukat doktoru mu yoksa sadece 3 gün içinde milyarder olmak isteyen biri mi, şu an başarınız için aydınlatıcıya katılmak için geleceğinizi kovalamanız ve aylık maaş olarak 500.000,00 dolar kazanmanız yeterli -2052.

  YanıtlaSil
 89. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsat Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 90. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsat Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 91. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 92. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 93. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsat Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 94. Para için bugün Illuminati'ye katılın, sonsuza dek zengin, Ünlü ve sonsuza dek güvende olun. Nakit para 560,000 dolar, aylık ödeme ise 8000 dolar. Bana WhatsApp +1(806)305-9914, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com. Sadece 3 gün içinde ışığı ve parayı göremezsiniz.

  YanıtlaSil
 95. Bugün büyük Illuminati kardeşliğine katılın, zengin ve ünlü olun. Bilgelik ve bilgi mi arıyorsunuz? Bir işadamı mısın, papaz?
  Politikacı, müzisyen, doktor, futbolcu, öğrenci? Öyle mi
  ünlü bir sanatçı veya aktör olmak (e tc) olmak ve olmak
  Zengin, güçlü ve dünyada ünlü? Üyelerimize Nakit 560.000 $, aylık ödeme ise 8000 $ olarak verilmektedir. Bana WhatsApp +1(806)305-9914, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com yazın. Sadece 3 gün içinde ışığı ve parayı göremeyin

  YanıtlaSil
 96. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 97. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsat Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 98. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 99. Birleşmiş devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kaybolan rüyalarınızı geri alabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmış Olanların arkadaşlığına katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve seçtikleri ve bulundukları yerdeki bir eve, bu yaşamda ünlü olmaları için yaptıkları bu yatırımla birlikte girebilmeleri için 550.000 $ tutarında para ödüyoruz.

  AYDINLATMA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 550.000 $ 'lık ödül parası.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya evi.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiyle yapılan danışma görüşmesi.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +19292811087  NOT; İlluminati’nin bu kardeşliğini dünyanın her yerinden bir araya getirebileceğiniz Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, avustralya, vb


  ILLUMINATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SEBZE.

  YanıtlaSil
 100. ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz.

  İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 101. illuminati kilisesi çoklu milyarderlerden oluşuyor ve gücü, örgüsü, zenginliği var ve dünyada ünlüsü. Bugün çevrimiçi illuminati tarikatına katılın ve dünyanın herhangi bir yerinde yaşamak istediğiniz her yerde ücretsiz bir yuva ile 300 milyon dolarlık anında toplam kazanın ve ayrıca maaş olarak aylık 100.000.000 dolar kazanın ... İlgileniyorsanız, lütfen bu e-postaya aşağıdaki bilgileri doldurun altta (power666brotherhood@gmail.com ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLDİĞİ YARARLAR: 300.000.000 USD USD tutarında Nakit Ödül Kendi tercih ettiğiniz ülkede satın aldığınız bir Ay tatilinde satın aldığınız 120.000 USD USD değerinde Yeni Şık Bir Rüya ARABASI Hayalinizdeki turistik varış noktasına bir yıl Golf Üyeliği paketi Dünyadaki tüm Havalimanlarında VIP muamelesi Toplam Yaşam tarzı değişikliği Bohemya Korusu'na giriş yapın Her ay üye olarak banka hesabınıza 70.000.000 USD tutarında aylık ödeme Bir ay rezervasyonu En iyi 5 Randevu Dünya Liderleri ve Dünyadaki En İyi 5 Ünlüler Bize biraz kendinizden bahsedin ... Kirli oyun yok, fedakarlık yok ve kötülük yok, bir barış kültü, büyük amaç Illuminati bize e-posta gönderin er666brotherhood@gmail.com

  YanıtlaSil
 102. ILLUMİNATİ'NİN SİPARİSİNDEN HEDEFLERE DÜNYANIN SEVGİSİ, MILLIONAIRES, BILLIONAIRES, bilim insanı, dünya yıldızları ve dünyayı kontrol eden dünya liderlerinin şöhretlerini ve ideallerini elde ettikleri ILLUMINATI BROTHERHOOD'una katılmak için bu açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan zenginlik ve mutluluğun ışığını görebilirsiniz. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com
  Not: lütfen dininiz ve dünyanın neresinde olursanız olun üye olabileceğinizi unutmayın.

  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI YENİ DÜNYA SİPARİŞ.

  YanıtlaSil
 103. BÜYÜK ILLUMİNATI'NIN HABERLERİNE AŞAĞIDAKİ BUGÜNE KATILIN ve DAHA İYİ BİR MUTLU YAŞAM YAŞAYIN. ZENGİNLER, ÇERÇEVE VE GÜÇLERİN BÜYÜK SESİNE HOŞ GELDİNİZ. Bir iş, Erkek veya kadın, politikacı, müzisyen, papaz, avukat, aktör, oyuncu, bankacı ve siz misiniz? zengin, güçlü ve yaşamda ünlü olmak istiyorum. Hayallerinizi Büyük ILLUMINATI kardeş davlumbazın bir üyesi olarak elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, tüm büyük İlluminati kardeşliğinin bir üyesi olmak istiyorsanız tüm rüyalarınız ve kalp arzunuz tam olarak yerine getirilebilir. Not: Yeni işe alınan üyeler, sizi koruyacak ve sizi koruyacak olan 600.000 ABD Doları, Altın Yüzük almaya hak kazanır. düşmanları ve Amerika Birleşik Devleti'ne ücretsiz vize. Lütfen kan paylaşmayız. Bize Ulaşın: Hangout @: grandmaster683@gmail.com

  YanıtlaSil
 104. Para, güç ve güvenlik için Illuminati Brotherhood'a katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. 5.060.000 USD tutarında Nakit Ödül.
  2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 370.000 USD değerindedir.
  3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme.
  5. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü görmekte başarısız olun.
  6. Hiçbir insan fedakarlığı yok.
  Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036.

  YanıtlaSil
 105. Para, güç ve güvenlik için Illuminati Brotherhood'a katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. 5.060.000 USD tutarında Nakit Ödül.
  2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 370.000 USD değerindedir.
  3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme.
  5. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü görmekte başarısız olun.
  6. Hiçbir insan fedakarlığı yok.
  Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036.

  YanıtlaSil
 106. Birleşik devlette aydınlanma büyük sipariş ve tüm dünya için selamlar, bu açık bir fırsat nerede kayıp hayalleri geri olabilir aydınlanmış Ones ve dostluk katılmak için, Ayrıca nerede olmadan zenginlik ve mutluluk ışığı görebilirsiniz herhangi bir kan fedakarlığı. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve onlar için yaşam bu fırsat ile birlikte yatırımlar ile kendi seçim ve konum bir ev için tüm yeni üyeleri almak için $550.000 toplamı ödemek ünlü olmak.

  AYDıNLATMA KATıLMAK YENI ÜYELERE VERILEN FAYDALARı.
  1. ödül nakit $550.000.
  2. yeni bir şık rüya araba USD $150.000 USD değerinde
  3. bir rüya ev seçtiğiniz ülkede satın aldı.
  Dünyanın en iyi 5 ile danışmadan bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp +19292811087

  YanıtlaSil
 107. İlluminati bugün katılın ve ışık aramak. Para, güç, şöhret ve servet onların nesil boyunca başlık haline ve onların hayalleri gerçek nasıl keşfetmek. Eğer Illuminati dünya çapında Forum Avrupa Karargahı (Italya) sipariş katılma ilgileniyorsanız, bize bugün bir e-posta gönderin. E-posta: illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com

  Ya da Whats-App bize.. + 39-3512-433-107

  Online inisiyasyon için.
  Nerede olursanız yapın. Hiçbir mesafe bizim Baphomet bildirim çalışmasını etkileyebilir üyeliğinizi işlemek için gereken katılım ücretleri R666

  Not.. Biz çağrı whatsap kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 108. Welcom İlluminati Dünya Örgütü Avrupa Forum sipariş. Bu dünyanın en büyük Holding ve kariyer ulaşmak bir parçası olmak için açık bir davetiye. Biz bu yıl işe alım programı ve hasat bizim yıllık bayram başlamak gibi neredeyse eldeki. bizim resmi İlluminati Avrupa Forumu aracılığıyla bize ulaşın whatsApp numarası + 39-3512-433-107 veya e-posta illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com...

  Online inisiyasyon için.
  Nerede olursanız yapın. Hiçbir mesafe bizim Baphomet bildirim çalışmasını etkileyebilir üyeliğinizi işlemek için gereken katılım ücretleri R666

  Not.. Biz çağrı whatsap kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 109. Welcom İlluminati Dünya Örgütü Avrupa Forum sipariş. Bu dünyanın en büyük Holding ve kariyer ulaşmak bir parçası olmak için açık bir davetiye. Biz bu yıl işe alım programı ve hasat bizim yıllık bayram başlamak gibi neredeyse eldeki. bizim resmi İlluminati Avrupa Forumu aracılığıyla bize ulaşın whatsApp numarası + 39-3512-433-107 veya e-posta illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com...

  Online inisiyasyon için.
  Nerede olursanız yapın. Hiçbir mesafe bizim Baphomet bildirim çalışmasını etkileyebilir üyeliğinizi işlemek için gereken katılım ücretleri R666

  Not.. Biz çağrı whatsap kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 110. Welcom İlluminati Dünya Örgütü Avrupa Forum sipariş. Bu dünyanın en büyük Holding ve kariyer ulaşmak bir parçası olmak için açık bir davetiye. Biz bu yıl işe alım programı ve hasat bizim yıllık bayram başlamak gibi neredeyse eldeki. bizim resmi İlluminati Avrupa Forumu aracılığıyla bize ulaşın whatsApp numarası + 39-3512-433-107 veya e-posta illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com...

  Online inisiyasyon için.
  Nerede olursanız yapın. Hiçbir mesafe bizim Baphomet bildirim çalışmasını etkileyebilir üyeliğinizi işlemek için gereken katılım ücretleri R666

  Not.. Biz çağrı whatsap kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 111. KARDEŞLİK. Sizi dünyada zengin ve ünlü yapacak ve dünyadaki en üst düzeydeki insanları kontrol etme gücüne sahip olacak bir Illuminati kardeşliği üyesi olmak ister misiniz? Siz bir iş adamı ya da kadın, sanatçı, siyasi, müzisyen, öğrenci Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşlik kültüne katılmak ve anında zengin toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 2 milyon dolar ve bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ücretsiz bir ev. Ayrıca maaş olarak aylık 10.000.000 ABD doları alıyorlar. 2026 ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLDİĞİ YARARLAR. 1. 500.000 USD USD Nakit Ödül 2. 300.000 USD USD Değerinde Yeni Şık Bir Rüya Otomobil 3. Kendi seçtiğiniz bir ülkede satın aldığınız bir Dream House 4. Hayalinizdeki turistik varış yerine bir aylık tatil (tamamen ücretli). 5.Bir yıl Golf Üyeliği paketi 6.Dünyadaki tüm Havaalanlarında VIP muamelesi 7.Toplam bir Yaşam Biçimi değişikliği 8.Bhemian Grove'a erişim 9.Bir aylık olarak her ay banka hesabınıza aylık 1.000.000 ABD Doları ödeme yapın. , Dünyanın En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü ile Randevu Aldı. Bize daha fazla bilgi için büyük kardeşlik illuminati satanic el sembol whatsapp numarası (+14702884016) katılmakla ilgileniyorsanız

  YanıtlaSil
 112. Birleşik devletin büyük sipariş ve tüm dünya için selamlar, bu açık bir fırsat nerede kayıp hayalleri geri alabilirsiniz aydınlanmış Ones ve kardeşlik katılmak için, Ayrıca nerede herhangi bir kan olmadan zenginlik ve mutluluk ışığı görebilirsiniz Kurban. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve onlar için yaşam bu fırsat ile birlikte yatırımlar ile kendi seçim ve konum bir ev için tüm yeni üyeleri almak için $550.000 toplamı ödemek ünlü olmak.

  AYDıNLATMA KATıLMAK YENI ÜYELERE VERILEN FAYDALARı.
  1. ödül nakit $550.000.
  2. yeni bir şık rüya araba USD $150.000 USD değerinde
  3. bir rüya ev seçtiğiniz ülkede satın aldı.
  Dünyanın en iyi 5 ile danışmadan bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp + 19292811087

  YanıtlaSil
 113. Welcom İlluminati Dünya Örgütü Avrupa Forum sipariş. Bu dünyanın en büyük Holding ve kariyer ulaşmak bir parçası olmak için açık bir davetiye. Biz bu yıl işe alım programı ve hasat bizim yıllık bayram başlamak gibi neredeyse eldeki. bizim resmi İlluminati Avrupa Forumu aracılığıyla bize ulaşın whatsApp numarası + 39-3512-433-107 veya e-posta illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com...

  Online inisiyasyon için.
  Nerede olursanız yapın. Hiçbir mesafe bizim Baphomet bildirim çalışmasını etkileyebilir üyeliğinizi işlemek için gereken katılım ücretleri R666

  Not.. Biz çağrı whatsap kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 114. Para, güvenlik ve güç için Illuminati kardeşliğine bugün katılın.
  Tüm üyelere nakit ödüller ve avantajlar verilmiştir:
      1. 100.000.000 USD tutarındaki nakit ödüller.
      2. Her ay 10.000 ABD Doları.
      3. Seçtiğiniz yepyeni bir araba.
      4. Dünyanın herhangi bir yerindeki bir ev.
      5. Hiçbir insan fedakarlığı yok.
      6. Sadece 3 gün sonsuza dek zengin olacaksınız.
  Üye olmak için, WhatsApp +1(518)617-1036 veya E-posta: bize illuminatistar6666@gmail.com adresine yazınız.

  YanıtlaSil
 115. Birleşik devletin büyük sipariş ve tüm dünya için selamlar, bu açık bir fırsat nerede kayıp hayalleri geri alabilirsiniz aydınlanmış Ones ve kardeşlik katılmak için, Ayrıca nerede herhangi bir kan olmadan zenginlik ve mutluluk ışığı görebilirsiniz Kurban. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve onlar için yaşam bu fırsat ile birlikte yatırımlar ile kendi seçim ve konum bir ev için tüm yeni üyeleri almak için $550.000 toplamı ödemek ünlü olmak.

  AYDıNLATMA KATıLMAK YENI ÜYELERE VERILEN FAYDALARı.
  1. ödül nakit $550.000.
  2. yeni bir şık rüya araba USD $150.000 USD değerinde
  3. bir rüya ev seçtiğiniz ülkede satın aldı.
  Dünyanın en iyi 5 ile danışmadan bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp + 19292811087

  YanıtlaSil
 116. Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek.

  AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR.
  1. Ödül nakit $ 550,000.
  2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +19292811087 başvurun

  YanıtlaSil
 117. Birleşik devletin ve tüm dünyanın büyük düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz aydınlanmışların kardeşliğine katılmak için açık bir fırsat, ve ayrıca herhangi bir kan sacrifi olmadan zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz yer. Ce. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek.

  AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR.
  1. Ödül nakit $ 550,000.
  2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +19292811087 başvurun

  YanıtlaSil
 118. BÜYÜK ILLUMİNATİ DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ! BÜYÜK TEMPLE ILLUMINATI DÜNYANININ ZENGİNİ VE ÇERÇEVESİNİ ALMAK İÇİN BRANDHERHOOD'LA KATILIN. Politikacı, iş adamı / kadını, müzik sanatçısı, öğrencisi, futbolcusu muydun, ne iş yapıyorsan, yaşamında zengin, güçlü ve ünlü olmak istiyorsun. Illuminati sana bütün kalbini verecek ... Illuminati sana destek olacak rahat bir hayat sürmenizi sağlamak için hem maddi hem de maddi açıdan ... Daha fazla bilgi için Illuminati'ye katılmak isteyenlere, WhatsApp +2348054518396 (brotherhoodrichgroup@gmail.com) aracılığıyla Bay James ile bağlantı kurun.

  YanıtlaSil
 119. BU DÜNYANIN ILLUMİNATI RESMİ MESAJI
  NOT: İNSAN KAYNAK YOKTUR
  Harika Illuminati kayıt ücreti talep etmiyor
  Tapınak acentesine WhatsApp: +1682214867 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  İş adamı mısın, kadın mı, politikacı, müzisyen, öğrenci mi? Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin tarikatına katılmak ve zengin bir anlık toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. herhangi bir yerde, bu dünyada yaşamayı ve ay başına maaş olarak 50.000.000 dolar kazanmayı seçtin.

  Illuminati'ye üye olan yeni üyelerin faydaları.
  1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev.
  2. Yeni bir rüya araba, 1500 USD, 000 USD değerinde.
  3. Dünyadaki en zengin erkeklerle tanışma şansı

  Ortaklarımızla iletişim kurabilmeniz için önce 25 yaşında veya daha büyük olmalısınız
  E-posta: illuminate666temple@outlook.com
  Whatsapp: (+ 168-221-4967)

  YanıtlaSil
 120. Bugün İlluminati'ye ait ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve zenginlik nesil boyunca başlık haline ve hayallerinizi nasıl gerçeğe bakın. Eğer (ABD) dünya çapında Illuminati sipariş karargahı katılmadan ilgileniyorsanız, e-posta bugün bize. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Ya da whats-app bize ... 19292811087 000 000 000 000 000 000 000 000 000

  Çevrimiçi başlatma için.
  Nerede olursan olun. Hiçbir mesafe bizim baphomet çalışmalarını etkileyebilir.

  Not.. Whatsap'ı kabul etmiyoruz.

  YanıtlaSil
 121. Bu dünyaya bir ILLUMINATI RESMİ MESAJI
  NOT: İNSAN KAYNAK YOKTUR
  Harika Illuminati kayıt ücreti talep etmiyor
  Tapınak acentesine WhatsApp: +1682214867 aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  İş adamı mısın, kadın mı, politikacı, müzisyen, öğrenci mi? Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin tarikatına katılmak ve zengin bir anlık toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. herhangi bir yerde, bu dünyada yaşamayı ve ay başına maaş olarak 50.000.000 dolar kazanmayı seçtin.

  Illuminati'ye üye olan yeni üyelerin faydaları.
  1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev.
  2. 1500.000 USD değerinde yeni bir rüya araba.
  3. Dünyadaki en zengin erkeklerle tanışma şansı

  Ortaklarımızla iletişim kurabilmeniz için önce 25 yaşında veya daha büyük olmalısınız
  E-posta: illuminate666temple@outlook.com
  Whatsapp: (+ 168-221-4967)

  YanıtlaSil
 122. İnsanlar kendileri için hayatı zorlaştırıyor, biz dünyadayız, her şey kontrol altındaydı, bir yoksulluk ve acı dolu bir yaşam sürüyordum, hiçbir zaman yeni olmadım ki genç bir hayat vardı, ama şu anda hayatın her bir temettüsünden zevk aldım. zengin, ünlü, güçlü, stresi olmayan bir hayat yaşıyorum, kardeşlik bana bir ev ve araba aldı. zenginlikleri ünlü ve güç, ev ve araba isteyen herkes için daha sonra bunu yapma şansına sahipsin, hayatında istediğini elde etmek ve zengin olmak için bugün Illuminati'ye katıl ve $ 10.000.000,00 $ kazan üyelik nimet için aylık. şimdi bize e-posta gönderin (illuminate0302@gmail.com) veya bize +12563872052 / whats-app çağrısı veya whats-app ile ilgili mesaj gönderin. Eğer ilgileniyorsanız bizimle iletişim kurun. güle güle güle güle demek için Illuminati’e katılarak hiçbir zaman nihayet katılmadığım sürece inanmadım ama şimdi zenginim ... bu adam gerçekte bana bugün olduğum şeyi yaptı ve bir İlluminati üyesine başladığım için çok gurur duyuyorum ... , beni zenginleştirebilir beni hayatımdaki bir şey haline getirebilir, neden zengin olmanız için de katılmıyorsunuz, para her zaman kuru çalışan bir okyanus gibi üyelerden akıyor, katılmak için yardım için ona başvurun ::: NOT; İlluminati’nin Büyük Kardeşliği’nde Kan dökmeyen ve İnsanların hiçbir şekilde fedakarlıklarına karışmadığı için [hiçbir şey için öldürmeyiz] Tamam ... Bu fırsatı sakın kaçırmayın TEŞEKKÜRLER ..

  YanıtlaSil
 123. Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşmiş devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları bir eve, yatırımlarıyla birlikte yaşamlarını sağlamak için, bu yaşamda ünlü olmalarını sağlamak için, 650.000 USD tutarında para ödüyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresini arayın:
  greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, Singapur, Kanada,
  vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 124. BÜYÜK HOŞGELDİNİZ. Üye olacağınızdan beri üye olmak ister misiniz
  zengin ve ünlü
  dünya ve WHATSAPP / CALL'ı kontrol etme gücüne sahip: +34632588810. E-POSTA: Illuminatitempleofwealth658@gmail.com
  yüksek yerdeki insanlar
  bütün dünyada. İşadamı mısın yoksa
  Kadın, sanatçı, politikacı, müzisyen,
  öğrenci, zengin olmak istiyorsun
  Ünlü, hayatında güçlü, bugün kült katılın ve zengin bir anında alın.
  Bir haftada 2 milyon dolar ve ücretsiz
  Nerede yaşamayı seçersen seç
  bu dünya ve ayrıca 10.000.000
  Aylık ABD Doları olarak maaş% u2026
  YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR
  Whojoin
  1. 500.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül
  Amerikan doları
  2. Değerinde yeni bir Şık Rüya ARABASI
  300.000 ABD Doları
  3. Bir rüya evi satın aldı.
  seçtiğiniz ülke
  4. Bir aylık tatil (tamamen ücretli)
  Hayallerinizdeki turistik yer.
  5. golf üyelik paketi yılı
  6. Tüm havaalanlarında V.I.P tedavisi
  Dünya 7. Yaşam tarzında tam bir değişim
  8. Bohemian Grove'a erişim
  9. Aylık 1.000.000 ABD Doları tutarında ödeme
  her ay banka hesabınızda
  bir üye 10. Randevu bir ay rezervasyonu
  en iyi 5 dünya lideriyle ve en iyi 5 ile
  Dünyadaki ünlüler.
  Bize katılmakla ilgileniyorsanız
  the illuminati bize ulaşın Email.illuminatitempleofwealth658@gmail.com
  whatsapp veya bize +34632588810 numaralı telefondan kısa mesaj gönderin

  YanıtlaSil
 125. İlLUMİnATİ KARDEŞLİğİnE KATILIN.
  ZENGIN OLMAK, ŞÖHRET, VE GÜÇ POSSES . Hemen BAŞLATILMASI İçİn illuminatiworldwideorder@gmail.com VEYA whatsapp BIZE +15184145254 DOĞRUDAN E-POSTA, Yenİ ÜYE KAYITI ŞİmDİ ONLINE !!!
  İlLUMİnATI'NA KATILAN Yenİ ÜYELERE VERİlEN FAYDALAR .
  1). 300.000,00 $ NAKIT ÖDÜL.
  2). Yenİ Bİr SLEEK DREAM ARABA DEĞERLİ $120,000.00.
  3). Bİr RÜYA EV KENDİ SEÇİm ÜLKESİnDE Satın Aldı.
  4). BIR AY TATIL (TAM OLARAK ÖDENEN) HAYALINIZDEKI TURISTIK HEDEFE.
  5). BIR YıL GOLF ÜYELIK PAKETI.
  6). DÜNYADAKI TÜM HAVAALANLARINDA V.I.P TEDAVİsİ.
  7). TOPLAM YAŞAM TARZI DEĞİşİkLİğİ.
  8). BOHEMLIK KORUSU'NA ERIŞIM.
  9). ÜYE OLARAK HER 2 AYDA Bİr BANKA HESABINA 1.000.000 TL ÖDEME YAPIMI.
  10). DÜNYANıN EN IYI 5 DÜNYA LIDERLERI VE EN IYI 5 ÜNLÜLER ILE BIR AY RANDEVU REZERVASYONU.
  EĞER ILGILENIYORSanız, Illuminatiworldwideorder@gmail.com E-POSTA GÖNDER

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 126. Bugün İlluminati'ye ait ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve zenginlik nesil boyunca başlık haline ve hayallerinizi nasıl gerçeğe bakın. Eğer (ABD) dünya çapında Illuminati sipariş karargahı katılmadan ilgileniyorsanız, e-posta bugün bize. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Ya da whats-app bize ... +15184145254

  Çevrimiçi başlatma için.
  Nerede olursan olun. Hiçbir mesafe bizim baphomet çalışmalarını etkileyebilir.

  Not.. Whatsapp aramasını kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 127. Bugün İlluminati'ye ait ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve zenginlik nesil boyunca başlık haline ve hayallerinizi nasıl gerçeğe bakın. Eğer (ABD) dünya çapında Illuminati sipariş karargahı katılmadan ilgileniyorsanız, e-posta bugün bize. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Ya da whats-app bize ... +15184145254

  Çevrimiçi başlatma için.
  Nerede olursan olun. Hiçbir mesafe bizim baphomet çalışmalarını etkileyebilir.

  Not.. Whatsapp aramasını kabul etmiyoruz.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 128. Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek.

  AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR.
  1. Ödül nakit $ 550,000.
  2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

  YanıtlaSil
 129. Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek.

  AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR.
  1. Ödül nakit $ 550,000.
  2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

  YanıtlaSil
 130. Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşmiş devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları bir eve, yatırımlarla birlikte yaşamlarını sağlamak için 650.000 USD tutarında bir ödeme yapıyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresini arayın:
  greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, Singapur, Kanada,
  vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 131. Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek.

  AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR.
  1. Ödül nakit $ 550,000.
  2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

  YanıtlaSil
 132. Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşik devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları bir eve, yatırımlarla birlikte yaşamlarını sağlamak için 650.000 USD tutarında bir ödeme yapıyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresini arayın:
  greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, Singapur, Kanada,
  vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 133. Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek.

  AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR.
  1. Ödül nakit $ 550,000.
  2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay.
  Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

  YanıtlaSil
 134. Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşmiş devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları bir eve, yatırımlarla birlikte yaşamlarını sağlamak için 650.000 USD tutarında bir ödeme yapıyoruz.

  KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül.
  2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR
  3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım.
  Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresini arayın:
  greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, Singapur, Kanada,
  vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 135. Para, güç ve güvenlik için Illuminati Brotherhood'a katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. 2.060.000 USD tutarında Nakit Ödül.
  2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 270.000 USD değerindedir.
  3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Dream House.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme.
  5. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü görmekte başarısız olun.
  6. Hiçbir insan fedakarlığı yok.
  Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036.

  YanıtlaSil
 136. Şöhret, Zenginlik, Güç, Zenginlik ister misiniz ve tüm hayallerinizin bir göz açıp kapayıncaya kadar gerçek olmasını ister misiniz? baskıdan bıktınız ve şu anki evreni yaşamda bırakmak mı istiyorsunuz? Yaklaşan bir sanatçı, dansçı, politikacı, iş adamı, öğrenci vb. Misiniz? Zamanında bir efsane mi yoksa simge mi olmak istiyorsun? Büyük İlluminati Derneği, yaşamınızı arzularınızı gerçekleştirme konusunda gerçekleştirme fırsatı sunuyor. İlgileniyorsanız, Illuminati'ye nasıl tam olarak nasıl başlayacağınız ve yaşamda ihtiyacınız olan her şeyi alabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
  E-posta: brotherhoodrichgroup@gmail.com
  Çağrı, WhatsApp numarası +2348054518396

  YanıtlaSil
 137. Günaydın efendim / Madam.
    İşinizi genişletmek, borçları netleştirmek ve birleştirmek için bugün meşru bir kredi teklifi mi arıyorsunuz? Düşük kredi notu nedeniyle bankalar tarafından geri çevrildiniz mi? Genel finans kurumu ile hızlı kredilerinizi alın.
  Email: generalfinancecorporation.org@gmail.com

  YanıtlaSil
 138. Bu kamuoyu için bir duyuru, biz böbrek satın almakla ilgileniyoruz ve hastalarımızı kurtarabilmek için farklı böbrek bağışçılarıyla çalışmak istiyoruz, böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin; hastamıza böbrek bağışı için eşleşme ve her ödülü büyük ödüller bekliyor.
  E-postamızda bize ulaşın: jupitermedicalcentreinc@gmail.com
  veya whatsapp'ta bizimle iletişime geçin: +1 (515) 293-5520

  YanıtlaSil
 139. İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 100.000.000,00 USD tutarındaki Nakit Ödül. 2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 300.000 USD değerindedir. 3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi. 4. Hayalinizdeki turistik yere bir Aylık tatil (tamamen ücretli). 5. Bir yıllık Golf Üyeliği paketi. 6. Dünyadaki tüm Havaalanlarında V.I.P tedavisi. 7. Toplam Yaşam tarzı değişikliği. 8. Bohemian Grove'a giriş. 9. Her ay üye olarak banka hesabınıza 5000 ABD Doları tutarında ödeme yapılması 10. Bir Ay rezervasyonu Dünyanın En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü ile Randevu ... illuminate0302@gmail.com veya Great Whatasapp için Great Grand master'a e-posta gönder Bu numara ile +12563872052.

  YanıtlaSil
 140. BU, ILLUMİNATİ'DEN DÜNYANIN RESMİ
  NOT: İNSAN KAYNAK YOKTUR
  Tapınak acentesine WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: (+12342651819)

  İş adamı mısın, kadın mı, politikacı, müzisyen, öğrenci mi? Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin kültüne katılmak ve zengin bir anlık toplamı elde etmek istiyorum. Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı seçtiğin her yerde ve aynı zamanda ayda 90.000.000 dolar alıyor.

  Illuminati'ye üye olan yeni üyelerin faydaları.
  1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev.
  2. Yeni bir rüya araba 60.000.000 ABD Doları değerinde.
  3. Dünyanın en zengin erkekleriyle tanışma fırsatı.

  Ortaklarımızla iletişim kurabilmeniz için 20 yaş ve üstü olmalısınız
  E-posta: illuminatiworldagent@gmail.com
  Whatsapp: (+12342651819).

  YanıtlaSil
 141. Selamlar Illuminati Dünyasına Hoşgeldiniz. Fakirleri, muhtaçları ve yetenekleri fama ve zenginliğin ilgi odağına getirir. Para, şöhret, güçler, güvenlik, işinizde tanınma, politik ırk kazanın, ne yaparsanız yapın zirveye çıkın, ruhsal olarak korunun! Tüm bunlar GREAT ILLUMINATI TEMPLE'a başladığınızda bir göz kırparak başaracaksınız. Illuminati'ye başladıktan sonra sayısız avantajınız olacaktır. ilgileniyorsan katılmak ister misin, lütfen whtsapp +16673088489 veya gregalexpeterson@gmail.com

  YanıtlaSil
 142. Birleşik devletten ve tüm dünyadan büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, Aydınlanmış'ın, kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz topluluğuna katılmak için açık bir fırsattır. herhangi bir kan kurbanı. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatla yatırımları ile kendi seçtikleri ve konumlarındaki bir eve gelmeleri için 550.000 $ ödüyoruz.

  IŞIKLARA KATILAN YENİ ÜYELERE ARKA PLAN.
  1. 550.000 $ nakit ödül.
  2. 150.000 ABD Doları değerinde yeni bir RAC Şık Rüya
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 143. Para, güç ve güvenlik için Illuminati Kardeşliği'ne katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. 5.060.000 ABD Doları tutarında Nakit Ödül.
  2. USD 370,000 USD değerinde Yeni Şık Rüya ARABA.
  3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü göremezsiniz. İnsan kurban yok.
  Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

  YanıtlaSil
 144. Para, güç ve güvenlik için Illuminati Kardeşliği'ne katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. 5.060.000 ABD Doları tutarında Nakit Ödül.
  2. USD 370,000 USD değerinde Yeni Şık Rüya ARABA.
  3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü göremezsiniz. İnsan kurban yok.
  Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

  YanıtlaSil
 145. MERHABA
  Seyirci Nihayet İlluminati semtine nasıl katıldığım ve ZENGİN, ÜNLÜ VE GÜÇLÜ olduğum hakkındaki tanıklığımı paylaşmak için buradayım. Kardeşliğin bir üyesi olmak için elimden geleni yaptım, ancak nihayet net hakkında bir tanıklık bulmadan önce birkaç kez hile yaptım, bu yüzden ajanla iletişime geçtim, o kadar korktum ki davlumbana katılmadan önce bana çok para isteyecekti, ama büyük bir sürprizle, sadece 335 dolara mal olan ritüel materyalleri satın almamı istedi, ne olduğumu ve bugün dünyaya zengin olduğumu ve tüm bunlarla birçok iş kurabildiğimi söylemekten mutluluk duyuyorum. Kişisel hesabımda toplam 124 milyon dolar var ve dünya çapında Illuminati'nin bana verdiği işle de tanınıyorum. ve istediğimi yapma gücüm de var ... Biliyorum ki birçok insan benim şeridimde olabilir, burada da yardım arayan
  Resmi e-posta: greatilluminati977@gmail.com
  Whatsapp uygulama: +1 (732)314-6064
  SCAMMERS İLE DİKKATLİ VE 18 YAŞINDA OLMALIDIR.

  YanıtlaSil
 146. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 147. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN selamlar, bu, Illuminati'nin kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve aynı zamanda zenginliğin ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz kardeşliğe katılmak için açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil

 148. Büyük ILLUMINATI SİPARİŞİ'nden birleşik devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, Aydınlanmış'ın kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz kardeşliğe katılmak için açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bir evine katılması için 500.000 USD tutarını ödüyoruz, ayrıca hayattaki ünlü olmaları için bu fırsat.

  AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 500.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 200,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi ve daha fazlası

  NOT; Illuminati kardeşliğine dünyanın herhangi bir yerinden katılabilirsiniz Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.

  NOT: ilgileniyorsanız lütfen bizim aracılığıyla bize ulaşın

  E-posta: illuminatibrotherhood1987@gmail.com

  Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

  YanıtlaSil
 149. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 150. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 151. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 152. Para, güç ve güvenlik için Illuminati Kardeşliği'ne katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. 5.060.000 ABD Doları tutarında Nakit Ödül.
  2. USD 370,000 USD değerinde Yeni Şık Rüya ARABA.
  3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü göremezsiniz. İnsan fedakarlığı yok 7. Milyoner Olun
  Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

  YanıtlaSil
 153. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 154. BU DÜNYAYA AYDINLATMA RESMİ BİR MESAJI
  NOT: KATILMIŞ İNSAN KURULU YOKTUR VE ILLUMINATI AYRICA KAYIT ÜCRETİ İSTEMİYOR
  Tapınak acentesine WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: +1 661-777-5633
  Girişimci, politikacı, müzisyen misiniz? Zengin olmak istiyorsun
  ünlü, hayatta güçlü, Illuminati kardeşlik kültüne katıl
  bugün ve zengin bir anlık toplamı olsun. Haftada 1 milyon dolar ve ücretsiz
  Bu dünyada yaşamayı ve hatta $ almayı seçtiğiniz otomobil
  Yeni bir hayata başlamak için 50.000.000 sizin yararınıza.

  Ortaklarımızla iletişim kurabilmek için en az 20 yaşında olmalısınız
  E-posta: illuminate666temple@outlook.com
  Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  YanıtlaSil
 155. Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kayıp hayallerinizi geri alabileceğiniz ve aynı zamanda zenginliğin ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmış Olanların bursuna katılmak için açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatın yanı sıra yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bulunduğu bir eve ulaşmak için 550.000 $ tutarında ödeme yapıyoruz.

  AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 550.000 $ nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
  Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

  YanıtlaSil
 156. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 157. Merhaba!

  Mali desteğe mi ihtiyacınız var? dünyanın her yerinde ihtiyacı olan borçlulara her türlü krediyi veriyoruz.

  5.000 - 10.000.000 ABD Doları
  * amaç *% 3 faiz oranı
  * 1-20 yıl arasında ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredinin esnekliği.

  Yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.
  E-posta: creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 158. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN selamlar, bu, Illuminati'nin kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginliğin ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz kardeşliğe katılmak için açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 159. Siz bir iş adamı, iş kadını, sanatçı, politikacı, müzisyen, öğrenci, bankacı, öğretim görevlisi, başkan mısınız? Sınırsız servet ve güç kazanmak için bugün Illuminati'ye katılın, Eğer büyük kardeşliğe katılmak istiyorsanız, Illuminati gizli toplum krallığı bugün, merkezi ABD'de. nazik gelen büyük kardeşlik Illuminati Ajan Bay, Michael Nelson whats-app cep şimdi veya arayın (Whatsapp On +17022133132). Bugün büyük kardeşlik Illuminati krallığına katılacak yeni üyelere verilen fayda.
  1. Başladıktan sonra 2 Milyar ABD Doları tutarında nakit fiyat ödülü.
  2. İnisiyasyonunuzdan sonra size yeni ve şık bir rüya aracı verilecektir.
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  4. Bir aylık tatil (tam ücretli) hayalinizdeki turistik yere.
  5. Bir yıl golf üyelik paketi.
  6. Dünyadaki tüm havaalanlarında v.i.p tedavisi.
  7. Tam bir yaşam tarzı değişikliği.
  8. Bohem bahçesine erişim.
  9. Büyük kardeşlik Illuminati gizli toplum krallığının tam üyesi olarak her ay banka hesabınıza aylık 1 Milyar ABD Doları ödeme yapılır.
  10. Bir ay dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile randevu aldı.

  Uyarı 18 yaşın üzerinde olmalısınız. illuminatysociety3131@outlook.com
   +17022133132 Üzerinde Whatsapp

  Lucifer'i selamlayın 6 6 6, Işık taşıyıcıyı selamlayın!

  YanıtlaSil
 160. MERHABA
  izleyici nihayet Illuminati davlumbazına nasıl katıldığım ve ZENGİN, ÜNLÜ VE GÜÇLÜ olduğum hakkındaki referansımı paylaşmak için burada, davlumbazın bir üyesi olmak için elimden gelenin en iyisini yaptım ama sonunda bir tanıklık yapmadan önce birkaç kez dolandırıldım Bu yüzden ajanla temasa geçtim, o kadar korktum ki davlumbana katılmadan önce bana çok para isteyecekti ama sürprizime göre sadece yaptığım eşyaları satın almak istedi ve bugün dünyaya anlatmaktan çok mutluyum zengin ve hepsi ile birçok iş kurabilmiş, kişisel hesabımda toplam 20 milyon dolar var ve ayrıca dünya çapında Illuminati tarafından emanet edilen ve aynı zamanda istediğimi yapma gücü ... Bir çok insanın yolumda olabileceğini biliyorum ve burada yardım istemek
  resmi e-posta: illuminatibrotherhood5555@gmail.com
  Whats-app: (+ 3197005034579)


  Dolandırıcılara dikkat edin ve 18 yaşından büyük olmalısınız.

  YanıtlaSil
 161. MERHABA
  izleyici nihayet Illuminati davlumbazına nasıl katıldığım ve ZENGİN, ÜNLÜ VE GÜÇLÜ olduğum hakkındaki referansımı paylaşmak için burada, davlumbazın bir üyesi olmak için elimden gelenin en iyisini yaptım ama sonunda bir tanıklık yapmadan önce birkaç kez dolandırıldım Bu yüzden ajanla temasa geçtim, o kadar korktum ki davlumbana katılmadan önce bana çok para isteyecekti ama sürprizime göre sadece yaptığım eşyaları satın almak istedi ve bugün dünyaya anlatmaktan çok mutluyum zengin ve hepsi ile birçok iş kurabilmiş, kişisel hesabımda toplam 20 milyon dolar var ve ayrıca dünya çapında Illuminati tarafından emanet edilen ve aynı zamanda istediğimi yapma gücü ... Bir çok insanın yolumda olabileceğini biliyorum ve burada yardım istemek
  resmi e-posta: illuminatibrotherhood5555@gmail.com
  Whats-app: (+ 3197005034579)


  Dolandırıcılara dikkat edin ve 18 yaşından büyük olmalısınız.

  YanıtlaSil
 162. MERHABA
  izleyici nihayet Illuminati davlumbazına nasıl katıldığım ve ZENGİN, ÜNLÜ VE GÜÇLÜ olduğum konusundaki tanıklığımı paylaşmak için buradayım, kaputun bir üyesi olmak için elimden gelenin en iyisini yaptım ama sonunda bir tanıklığa rastlamadan önce birkaç kez dolandırıldım net olarak ajan ile iletişime geçtim, o kadar korktum ki davlumbana katılmadan önce bana çok para isteyecek ama en büyük sürprizime göre sadece benden yaptığım eşyaları satın almamı istiyor ve bugün söylemek çok mutluyum Zengin olan ve tüm bunlarla birçok iş kurabilen dünyaya kişisel hesabımda 20 milyon dolarlık toplam var ve aynı zamanda Illuminati tarafından bana verilen işle de tüm dünyada tanınıyorum ve gücüm de var istediğimi yapmak için ...... Ben çok fazla insan benim şeritte olabilir biliyorum da burada yardım arıyor onların
  resmi e-posta: greatilluminati977@gmail.com
  Whats-app: (+ 1 (732) 314-6064)
  Resmi instagram sayfası: great_light977

  SCAMMERS DİKKAT, VE 18YRS YAŞINDAN YUKARIDIR.

  YanıtlaSil
 163. İlluminati Büyük Kardeşliği'ne hoş geldiniz.
  Sizi sonsuza dek zengin, ünlü ve insanları kontrol etme gücüne sahip olacak Illuminati'ye katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631) 215-3778.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. USD $ 2,666,000,00 USD Nakit Ödül
  2. USD 966,000.00 USD değerinde Yeni Şık Bir Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı.
  4. Dünyadaki tüm Havalimanlarında V.I.P tedavisi
  5. Her ay üye olarak banka hesabınıza 100.000,00 USD tutarında aylık ödeme.
  6. 3 gün içinde Işık, para ve güç göremiyorum.
  7. İnsan kurban edilmez.
  8. Milyoner Olun, sonsuza dek zengin olun.
  Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631) 215-3778.

  YanıtlaSil
 164. BUGÜN ILLUMINATI'YE KATILIN VE ZENGİN VE ÜNLÜ OLUN. Bir erkek veya iş kadını, papaz, politikacı, müzisyen, doktor, futbolcu, öğrenci misiniz? Ünlü, zengin ve güçlü olmak ister misiniz? Bugün Illuminati kardeşliğine katılın ve hayallerinizin gerçekleşmesine izin verin, bugün üye olun ve hemen her ay 1.000.000 $ ve 500.000 $ tutarını alın. Şehrinizdeki ve dünyanın en zengin, en ünlü ve en güçlü adamı olun. Zengin olmak için kanınızı paylaşmak zorunda olmadığınız Illuminati kardeşine katılın .: WhatsApp aracılığıyla bugün bizimle iletişime geçin: +1 (513) 795 8209 E-posta: @ (illuminatib999@gmail.com)

  YanıtlaSil
 165. BU BİR AYDINLATMA DÜNYAYA RESMİ MESAJ
  NOT: KATILMIŞ İNSAN KURULU YOKTUR VE ILLUMINATI AYRICA KAYIT ÜCRETİ İSTEMİYOR
  Tapınak acentesine WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: +1 661-777-5633

  Bir işadamı, politikacı, müzisyen misiniz? Zengin olmak istiyorsun,

  ünlü, hayatta güçlü, Illuminati kardeşlik kültüne katılın

  bugün ve zengin bir anlık toplamı olsun. Haftada 1 milyon dolar ve ücretsiz

  Bu dünyada yaşamayı ve hatta $ almayı seçtiğiniz her yerde araba

  1.000.000 yeni bir hayata başlamak için sizin yararınıza.


  Ortaklarımızla iletişim kurabilmek için en az 20 yaşında olmalısınız
  E-posta: illuminate666temple@outlook.com veya
  Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  YanıtlaSil
 166. Para, güç ve güvenlik için Illuminati Kardeşliği'ne katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.
  ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER.
  1. 10.060.000 ABD Doları Nakit Ödül.
  2. USD 370,000 USD değerinde Yeni Şık Rüya ARABA.
  3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı.
  4. Her ay üye olarak banka hesabınıza $ 80,000USD aylık ödeme.
  5. 3 gün içinde Işık, para ve güç göremiyorum.
  6. İnsan kurban edilmez.
  7. Milyoner Olun
  Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

  YanıtlaSil
 167. ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz.

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül.
  2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
  3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
  Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu.
  Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com  NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya,
  Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb.


  Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

  YanıtlaSil
 168. Merhaba
  Temsilcilerimiz, Illuminati'nin temsilcileri olarak ortaya çıkan sahte profillerde, genellikle çalınan profil adları ve fotoğrafları kullanarak keskin bir artış gözlemlediler. Tüm vatandaşların, Illuminati'nin üyelik aidatı veya bağışları kabul etmediğini hatırlaması önemlidir. Ondalık yok. aylık katkılar. Başlatma ücretleri. Kim aksini söylerse yanlıştır. Temsilcilerimiz vatandaşlarla yalnızca Facebook, WhatsApp ve e-posta üzerinden özel mesajlar aracılığıyla iletişim kurar. Temsilcilerimiz, yalnızca kendi paranızla almanız gereken gerekli başlangıç ​​ürünlerini sipariş eder. Bu politikaları görüntülemenin hiçbir istisnası yoktur. Tüm vatandaşları, dolandırıcıların kuruluşumuza üye olmak isteyenleri dolandırmak için kullandıkları yöntemlerin farkında olmaya teşvik ediyoruz. Güvenliğiniz için, hazırsanız lütfen bizimle iletişime geçin
  WhatsApp: +1(914)650-5066
  Facebook: oluwole Franklin
  Instagram: @franklinoluwole
  Eposta: illuminatibrotherhood754@gmail.com

  YanıtlaSil
 169. Selam !!! Harika Illuminati'ye katılmak ve başlamak ister misiniz?
  ayda 700.000,00 USD alıyor ve diğerleri arasında popüler ve
  zengin ve ünlü, bu senin Illuminati olma ve üyelere katılma şansın.
  Tüm ziyaretçileri Illuminati kardeşlik ışık en büyük sırlarına hoş geldiniz !!! +1 (979) 4593235 Don ile bize başvuru nedir lütfen kardeşliğe katılmanın faydaları hakkında daha fazla bilgi için, ışığı göremiyorum

  YanıtlaSil
 170. BU SİZİN ALTIN FIRSATINIZDIR VE İNSAN KUTSALLIĞI DEĞİLDİR. Büyük Illuminati kardeşliği sizi Zengin, Güçlü, ünlü ve zengin yapacak. İlluminati kardeşliğinin bir üyesi olarak tüm hayallerinizi ve kalp arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz, burada Dünya'da uzun yaşam ve refah, Ve büyük faydalar ve ödüller var.
  Gerçekten büyük Illuminati'nin bir üyesi olmak istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçin.
  E-posta ....: Illuminati666.confirmed01@gmail.com
  Telefon ....: +17076027784

  YanıtlaSil
 171. BU SİZİN ALTIN FIRSATINIZDIR VE İNSAN KUTSALLIĞI DEĞİLDİR. Büyük Illuminati kardeşliği sizi Zengin, Güçlü, ünlü ve zengin yapacak. İlluminati kardeşliğinin bir üyesi olarak tüm hayallerinizi ve kalp arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz, burada Dünya'da uzun yaşam ve refah, Ve büyük faydalar ve ödüller var.
  Gerçekten büyük Illuminati'nin bir üyesi olmak istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçin.
  E-posta ....: Illuminati666.confirmed01@gmail.com
  Telefon ....: +17076027784

  YanıtlaSil
 172. ✝️ Para, güç, şöhret ve güvenlik için Illuminati Kardeşliğine katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.
  ÜYELERE VERİLEN AVANTAJLAR VE ÖDÜLLER.
  🔯 1. 10.060.800 USD Nakit Ödül.🔺
  🔯 2. 470,690 ABD Doları değerinde Yeni Şık Rüya Araba.
  🔯 3. Seçtiğiniz ülkede 680.500 USD değerinde satın alınmış bir Dream House🔺
  🔯 4. Üye olarak her ay aylık 80,860 USD ödeme.
  🔯 5. Işığı, parayı, şöhreti ve gücü 3 günde görmeyi ihmal etmeyin.
  🔯 6. İnsan fedakarlığı yok.🔺
  🔯 7. Milyoner Olun🔺
  Bize katılmakla ilgileniyorsanız, 🔺 Bize ulaşın: E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 173. ✝️ Para, güç, şöhret ve güvenlik için Illuminati Kardeşliğine katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.
  ÜYELERE VERİLEN AVANTAJLAR VE ÖDÜLLER.
  🔯 1. 10.060.800 USD Nakit Ödül.🔺
  🔯 2. 470,690 ABD Doları değerinde Yeni Şık Dream CAR.🔺
  🔯 3. Seçtiğiniz ülkede 680.500 USD değerinde satın alınmış bir Dream House🔺
  🔯 4. Üye olarak her ay aylık 80,860 USD ödeme.
  🔯 5. Işığı, parayı, şöhreti ve gücü 3 günde görmeyi ihmal etmeyin.
  🔯 6. İnsan fedakarlığı yok.
  🔯 7. Milyoner Olun🔺
  Bize katılmakla ilgileniyorsanız, 🔺 Bize ulaşın: E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  YanıtlaSil
 174. BU ILLUMINATI'DEN DÜNYAYA RESMİ MESAJDIR
  NOT: HİÇBİR İNSAN KURTULUŞU DAHİL DEĞİLDİR
  Tapınak acentesi ile WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz: (+905526952390)

  İş adamı mısın, kadın mı, politikacı, müzisyen, öğrenci misin? Olmak istemek
  zengin, ünlü, hayatta güçlü, Illuminati kardeşlik kültüne katılın
  bugün ve zengin bir anlık toplamı alın. Haftada 1 milyon dolar ve
  bedava ev. Bu dünyada yaşamayı seçtiğiniz her yerde ve ayrıca $ kazanın
  Aylık 90.000.000 maaş ...

  Illuminati'ye üye olan yeni üyeler için avantajlar.
  1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev.
  2. 60.000.000 USD değerinde yeni bir rüya arabası.
  3. Dünyanın en zengin adamlarıyla tanışma fırsatı.

  Ortaklarımızla iletişime geçmeden önce 20 yaşında veya daha büyük olmalısınız
  Eposta: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  YanıtlaSil

Bu blog'a yapılan her yorum, o yorumun sahibini bağlar. Ayrıca makaram sarı bağlar.

3. şahsa hakaret olmadığı müddetçe asla yorum silmem. "Bu yorum yazar tarafından silindi" ibaresi, eğer o yorumu yazan kişi kendi yorumunu sildiyse çıkar.